Patchwork DIY konzultácie zadarmo, modely a inšpirácie – anews24.info

Patchwork DIY konzultácie zadarmo, modely a inšpirácie

Patchwork hobby výučbový model bez-jednoduché manuálne činnosti

Ako móda a šitie? Máte radi experimentujú s bag making projektov, odevov a textilných dekorácií? V tomto prípade, pravdepodobne máte veľké zásoby kusy látky v rôznych farbách.


Ak hľadáte spôsoby, ako ich používať, ponúkame vám predstavu:

Prečítajte si viac o DIY Patchwork

a vykonávať originálne výtvory, zatiaľ čo recyklácia týchto textilných kusov. Preskúmať Patchwork tri výukové programy vidieť, ako vytvoriť kryt pre notebook, vymysleného kabelku a šikovné záložku!

Patchwork DIY - vytvoriť prenosný vrece

Kryt s počítačom-is-how-it-yourself, DIY-deka-idee

Kto nepotrebuje praxi puzdro na notebook? Dnes, fanúšikovia šitie môžete urobiť sami. Dobrou správou je, že takýto projekt nie je ani vyžadovať nákup tkaniny; áno, ste pochopili, počítač prípade možno ľahko vykonať zostávajúce kusy látky s iným projektom!

majstrovanie tutorial-patchwork model-idee

Údaje potrebné pre tento DIY patchwork materiály sú závislé na veľkosti počítača, ktorý chcete, aby sa obliekli. Okrem kusov textílií, musí byť kus kože (pre uzatvorenie krytu), vložky (pre patchwork a samotné obálky).

DIY tutorial deka kryt ľahko počítač

patchwork-ľahko-bag-tutorial počítač

Pre tento projekt DIY patchwork, kto začína s usporiadaním tkaniny šrotu. Veľkosť a tvary dielov je potrebné voliť v závislosti na chuti. To isté platí aj pre dôvody a farieb tkanín. Poznámka: čím viac kusy sú, tým viac montážnych prác trvať dlho. Pre prvú fázu tohto manuálnej činnosti, rozhoduje o usporiadanie kusov látky. Snažíme kombinácia rôznych farieb a vzorov!

tutorial-deka-cover-computer-je-how-to-sami

Po dokončení tohto kroku, je na čase, aby textilných dohromady. K tomu využívame prvej vložky. Princíp tkaniny kusy musí byť pripojený k nemu, ako mozaika.

Patchwork hobby tutorial Vstavaná Case-počítač

Po tejto fáze, jeden prechádza k ďalšiemu kroku. To spočíva v pridaní elegantný a mäkké obloženia na vnútornej strane krytu. Pre, majme na pamäti, je to o vytvorenie ďalšej ochranu svojho počítača!

majstrovanie-tutorial-patchwork-Easy-bag s počítačom

Posledná etapa tohto výukového patchwork zahŕňa pridanie uzatvárací kryt. V našom príklade budeme používať kus kože a uzavretie kovového. Ale to nie je povinné; Takže si každý môže vsadiť na uzatvorenie svojho výberu!

Patchwork DIY model, kabelky, aby sa sami

Patchwork DIY vak-a-hand-tutorial-making

Chcú, aby novú kabelku? Opäť platí, že nemusíte míňať veľa peňazí. V skutočnosti sa naše patchwork DIY tutoriálu sa naučíte, aby kabelku recykláciou kusy látky nepoužívajú!

Patchwork hobby-tutorial-zdarma ľahko obrázkov

Čo sa týka materiálov, rovnako ako v predchádzajúcom projekte, počet kusov látky v podstate závisí na veľkosti peňaženky. Okrem týchto, budete potrebovať dve vložky, zipsom tašku a dve rukoväte. Poznámka: V závislosti od typu madla, môže byť potrebné materiály potrebné na upevnenie kabelku.

Patchwork DIY Tutorial - idea kabelky, aby sa sami

tutorial-patchwork-ľahko-to-do-it-yourself

Ako každý patchwork DIY projektu, najprv rozhodnúť o usporiadaní kusy látky. Tak sme sa hrať s farbami a vzormi, aby dosiahli čo najlepšie výsledky. V záujme uľahčenia tohto používa obdĺžnikové kusy. Je však tiež možné, aby sa pokúsili tento projekt s kúskami trojuholníkového alebo štvorcového tkaniny.

tutorial-patchwork-modelu ľahko zadarmo

Keď sme našli tú najlepšiu kombináciu farieb a vzorov, prejdeme k ďalšiemu kroku. To je, keď je projekt, ktorý sa bude dať kusy látky spoločne s ihlou a šijacím syna. Samozrejme, čím viac tkaniny zápiskov je veľa, ak bude tento krok. V závislosti na želanie, takže máte možnosť pridať prvý vložku a šiť kusy na ňom.

patchwork-tutorial bez-bag-a-hand

Bezprostredne po tomto kroku, je čas pridať primárneho ostenia peňaženky. To musí zahŕňať celý DIY patchwork, ako je znázornené na dolnom obrázku.

patchwork-tutorial-Easy-bag-a-hand-idee

Potom pokračovať v pridávaní zips na kabelke. V tejto fáze sme sa ešte pracuje na vnútornej strane vrecka, ako je znázornené na nasledujúcom obrázku.

patchwork-ľahko modelu voľného kutilstvo-tutorial

tutorial-patchwork-Free-Model-bag-making

V poslednom kroku, a vráti vybrané úchyty sú pridané. Taška je potom pripravený na použitie!

DIY jednoduché patchwork - nápad, aby sa záložky

Patchwork hobby-tutorial bez modelu

S našim posledným výukovom patchwork, dostanete do tvorby záložku tkaniny a papier. Je to trochu zábavy DIY deka projekt, ktorý dopĺňa našu zbierku tvorivé DIY záložiek pre milovníkov čítanie.

Bočné materiálov potrebných navyše tkaniny šrotu, jeden ešte bude potrebovať tieto veci:

  • ceruzka;
  • Kartón papiera;
  • rezanie šablón (pre seba, vaša voľba);
  • páska;
  • obloženie;
  • lepiacej papiera;
  • priebojníka;
  • syn a ihly;
  • nožnice.

patchwork-modelu ľahko DIY-tutorial

Potom Túto patchwork DIY - ako vytvoriť kreatívne záložku

tutorial-bookmark-diy-patchwork-ľahko

Aby jeho značka strana patchwork jednoduché, najprv sa dostať do trochu rezania. Toto pripraví lepenky pridaním kusy látky v ďalšom kroku. tak rezanie papiera do požadovaného tvaru pre záložku. Potom robí otvory na svojej strane tieto vybrané štrbinovým vzorom.

tutorial-patchwork-Free-modelu záložky

Táto fáza je dosiahnuté pomocou rezných vzorov, ceruzka, rezačky papiera a nožnice. Obraz na fotografiu nižšie ukazuje výsledok sa snažili dosiahnuť.

patchwork-ľahko DIY-tutorial-Záložky

Po tomto kroku jeden prechádza na pracovné kúsky tkaniny. požadované tvary sú rezané z koncov tkaniny, ktoré majú byť recyklované, a vo vložke. Za týmto účelom sme sa používajú rovnaké rezné vzory sú tie, ktoré používajú staršie. Potom sa synom a ihly, je vyrobený malé náplne pre rámy rezané z papiera vyššie. Nechceme zabudnúť naplniť vložku.

Patchwork hobby ľahko tutorial-making-záložky

Pred zatvorením sme opraviť malé kúsky tkaniny na papier s páskou. A konečne, záložka môže zdobiť pásku vloženú do otvoru na konci papiera (s pomocou razidla). A to je v pohode nápad záložku ponúknuť!

DIY patchwork-bookmark-activity-manual-ľahko


Like this post? Please share to your friends: