spálne

Deco apartmáne: 6 spální moderný dizajn

Deco apartmáne moderný dizajn

Hlavná spálňa je váš osobný ustúpiť. To je miesto, kde môžete oddýchnuť po celodennej práci s dobrou knihou v ruke, alebo sledovanie televízie až príde spánok.


V spálni je viac ako pohodlné lôžko - za Deco apartmáne vždy odráža to, čo ste. Preto sme vybrali 6 rôzne príklady, ale rovnako úžasné, ako navzájom Deco apartmáne čo nepochybne inšpirovať aktualizovať svoju vlastnú izbu.

Deco apartmán s drevenými stenami a pastelových farbách

Deco apartmáne moderné pastelové couelurs

Prvý deco spálne zviditeľní Olia Paliichuk je minimalistický, vzdušný a jednoduchý. Podlaha v diagonálnom vzore poskytuje vynikajúci ženský dotyk do priestoru a svetlo ružové na stenu odráža odtiene dreva.

drevené obložené steny a jednoduchá TV stojan s policami

Deco vlastný televízny stolík

Televízne stojan je biela a tiež veľmi minimalistický štýl, rovnako ako elegantný dizajn lampa v jednom rohu. To sa zameria na izbe, drevenými stenami, podlahou a veľkými oknami.

Dekorácia kúpeľňa s mozaikovými obklady v čiernej a bielej

Deco kúpeľňa designu

Miestnosť má krásnu kúpeľňu s modernými obkladových prvkov s motívmi pripomínajúce ženské pocit podlahy v miestnosti. Interiér kúpeľne nasleduje opäť minimalistický pravidlo.

Izba zariadený v minimalistickom štýle

Deco apartmáne priemyselná style

Druhý príklad dnes príde ako talentovaného architekta Olia Paliichuk. Táto izba zvýrazňuje pokoj a poskytuje pocit uvoľnenia od okamihu, keď vstúpite. Steny sú balené s peknou textúrou, ktorá vytvára dojem, že je poškodený a okamžite upúta pozornosť.

Priemyselná dekorácie izby v šedej a bielej

Deco apartmáne-rodičovskej moderný design

Obaja prívesok lampy nad nočnými stolíkmi s ich jednoduchosť vytvoriť priemyselnú dotyk v miestnosti a zvýrazňujú steny.

Miestnosť má niekoľko rôznych kútov kreatívny dizajn

Deco apartmáne-rodičovskej originate

Vytvorenie rôznych kútov v tejto miestnosti je veľmi zaujímavá. Nezáleží na tom, či sa jedná o rohový pozdĺž lôžka alebo čítanie rohu vedľa okna. Sú to práve tieto časti, ktoré poskytujú skutočný charakter priestoru.

Dekorácie kúpeľňa s dvoma guľatými zrkadlami

Deco vlastné luxusná kúpeľňa

V kúpeľni tejto izby je veľmi zen a relaxáciu. Zmena sa dlaždice zdobenie stien v miestnosti. Obe zrkadlá zmäkčenie skôr geometrické štýl v miestnosti.

Luxusné spálne zdobia elegantný

Deco luxusnom apartmáne master

Zobrazená Max Studio po rodičovskej izba je stelesnením majstra apartmáne. Je úplne dekadentnej - jeho plyšové nábytok, steny zdobené zlatými prvkami a veľkým zrkadlom v pozlátenom ráme.

dizajnový izba s veľkým čelom postele a zlatými akcentmi

Deco apartmáne Elements Doré

Moderné a luxusné Tento izba je oblečená v retro kúzlo zlata a brokátu vzorov s hlavou geometrických lôžkami, nočnými stolíkmi a minimalistický šatníka.

dizajn a integrované police televízny stolík

Deco apartmáne zaujímavý dizajn

Okrem zlatej prvky Tento izba je zariadená v minimalistickom a jemným štýlom. Všetko je ľahká a vzdušná - je patinovaná steny v šedej, fialovej závesy a akcenty.

Spálňa v minimalistickom štýle s drevenou posteľ

Rodičovský minimalistický výsledok dizajnu

Tento pokoj, navrhnutý Studio VAVO je ako moderné a minimalistický. Miestnosť nemá ani skriňu alebo odkladacie poličky. Namiesto toho sa zameriava na podlahe a výsledok je jednoducho nádherný.

Stena Deco stôl s modrou a červenou

sada hlava posteľ z dreva

Farba na stene, obklopený dvoma žiarovkami v červenej farbe, je stredobodom komory. Posteľ je tmavý a biele steny slúži ako pozadie.

Ozdobné akcenty sú umiestnené na podlahe vedľa postele

apartmán deco drevo

Existuje ešte niekoľko dekoratívnych predmetov v miestnosti, ale sú položené na podlahe. Všetko dekor je veľmi dobre prístupný a pohodlné, rovnako ako ultra moderné.

Izba dekor prízvuk stenu s drevenými panelmi a LED svetlami

Súčasný dizajn apartmáne

Dekoratívne panely v tejto izbe Sequoia je jednoducho mimoriadny. Oni sú rezané do rôznych tvarov a niektoré z nich sú osvetlené. Ide o prvok prekvapenia tento krásny izbu.

Drevo je veľmi prítomný vo výzdobe spálne

apartmán dizajn nábytku

Steny sú bohaté hnedé so zlatými tóny, ale zvyšok miestnosti však zostáva veľmi tmavý. Paleta kontrastných farieb je tento vzdušný a útulný priestor.

Zvyšok miestnosti je v neutrálnych farbách

apartmán konštrukcia šedá leňoška

Prirodzené svetlo prechádzajúce izbe je veľmi osviežujúci. Rozsvieti kus, ktorý sa v tejto súvislosti javí ako úplne odlišné oblasti.

Obliekanie moderný dizajn

Moderné majster vlastnú šatňu

A konečne - sen o obliekaní! Priestranný, dobre organizovanej a naplnený svetlom - to môže byť ideálne miesto pre prípravu pred odchodom do práce v dopoludňajších hodinách alebo romantickú večeru vo večerných hodinách.

Dizajnový izba s modrým designom na stenu

spálne deco modrá sivá

zobraziť Hoang Nhat Nam ďalší kus je veľmi maskulínny a pohodlné. S povrchovými úpravami plyšu a nádherné farby, tento ústup je ideálny k odpočinku.

Miestnosť je útulný a male

Rodičovský deco praxe izbu

Nočné svetlo v tejto miestnosti je úžasné a dáva určitý rozmer tohto priestoru v chladných farbách inak zdobené.

Interiér je obohatený o množstvo prirodzeného svetla

Elegantný spálne idea

Počas dňa, prirodzené svetlo vypĺňa priestor. Biele steny nechal v modrej a šedej odtiene to naozaj silné.

Vedúci jednoduché, ale elegantné posteli

Rodičovská modré zvýraznenie steny miestnosti

Lavica vedľa postele, sa zdá byť veľmi úspešný pre rolu čitáreň, alebo len preto, aby pripravený v dopoludňajších hodinách. Jeho línia opakovať prízvuk stenu za posteľou

black and white TV skrinka

spálne nábytok biely čierny TV

Ak sa pozrieme na posteľ, táto miestnosť vyzerá celkom pestré, ale pozeral, vidíme, ako sa biele steny odrážajú akékoľvek prirodzené svetlo do zvyšku miestnosti. Áno, krása tejto oblasti je v detailoch.

Pohľad z hornej miestnosti

Súčasná spálne designu


About the author

admin