Kamenný dom, všetko o jeho výhodách a nevýhodách – anews24.info

Kamenný dom, všetko o jeho výhodách a nevýhodách

kamenný dom steny bazén terasa pergola

Máte kamenný dom a vy myslíte, že pustiť sa do projektu domácich majstrov? Alebo môžete zvážiť nákup vily vyrobené z tohto materiálu by vás zaujímalo, či je to naozaj dobrý nápad?


Alebo si sen vybudovať rekreačný dom úplne z kameňa? Či už staroveký alebo novší stavby, kamenný dom má niektoré unikátne vlastnosti, ktoré je užitočné vedieť pred začatím rekonštrukcie, nákup alebo výstavbu takéhoto pobytu.

Designmag uskutočnila prieskum o výhodách a nevýhodách domu v starovekom alebo modernom rocku.

Pozývame vás na objavovanie výsledky tohto šetrenia v tomto osobitnom črtou kamenného domu. Uvidíte, tieto praktické informácie vám pomôže vytvoriť svoj projekt okolo takéhoto bydliska.

Mať kamenný dom je žiť v prirodzenom prostredí

kamenný dom s bazénom-vila Prázdninové moderné terasou

Kúpiť alebo postaviť kamenný dom je zvoliť žiť v prirodzenom prostredí. Historicky, rôzne druhy kameňa patrí medzi najznámejšie a najpoužívanejšie materiály pre výrobu obytné priestory.

domov ďaleko od kameňa izbu deco moderné múru drevené trámy

Takmer všetky európske regióny ponúkajú množstvo prírodného kameňa, ktoré je možné využiť pre výstavbu rodinného domu alebo rekreačné vilu. Inými slovami, ten kameň je prírodný materiál a ľahko obstarať. To je jedna z veľkých výhod návrh projektu kamenný dom.

kamenný dom renovácie Consulting a prínosov a porád

Okrem toho tieto miestne kamene dať domu typický aspekt. Stala sa súčasťou tradičného vzhľadu oblasti, a je ľahšie do svojho prostredia. Nehovoriac o tom, že prírodné kamene z výstavby lokality znižuje náklady na dopravu materiálu a plynov, ktoré ich sprevádzajú!

house-kameň-interiér-deco-železo-kovanie, wood-deco

Ale pozor, rôzne druhy stavebný kameň majú odlišné charakteristiky. Z tohto dôvodu by sme mali mať čas dozvedieť sa o druh kameňa, ktoré budete používať. To isté platí pre kúpu domu u starých kameňov; učiť vlastností stavebných materiálov, než sa stal vlastníkom.

Kúpiť alebo rekonštruovať kamenný dom, je poskytnúť trvanlivý a odolný bydliska

house-kameň-Modern-architektúra-výhody-nevýhody

Kamenný dom, staroveký alebo moderné, je všeobecne trvanlivé a odolné konštrukcie. Ste navštívili stránky v gréckej a rímskej ruiny? Možno ste si všimli, že jeden môže ešte vidieť niektoré z budov existuje viac ako tisíc rokov. Je tomu tak, pretože Gréci a Rimania používali kameň na dosiahnutie svojich najvýznamnejších stavieb. V skutočnosti, v niektorých častiach Európy, stále môžete vidieť rímskej cesty z prírodného kameňa obklady, ktoré sa naďalej uplatňujú po toľkých rokoch prevádzky!

paint-house-of-kameň-múr-bielo-žijúci-deco interiér

V porovnaní s drevom, čo je druhý najbežnejší prírodný materiál na výstavbu rodinných domov, kameň dokazuje oveľa trvanlivý a odolný možnosť. Konkrétne kamenný dom odoláva lepšie strieľať, pleseň a hmyz. Ako mnoho nebezpečenstvo je drevo čelia viac ťažkostiam!

Wall-house-old-kameň-painting-bielo-žije pod

bočné nevýhodou, kameň je známe, vytvoriť chladnejšie atmosféru. Zdobenie interiéru oblečený v tomto materiáli potrebuje niekoľko dotyky dreva, ktoré zjemňujú atmosféru priestoru. Neutrálne farby a teplé tóny tiež prispieť k výzdobe tohto priestoru. Pokiaľ ide o dekoračný štýl, môžete sa rozhodnúť pre krajiny elegantný štýl, moderné rustikálne, anglicky, horská chata ... Neváhajte konzultovať naše deco záznamy sa dozvedieť viac o tom, ako dosiahnuť rozvoj domácej kameň!

Kúpiť alebo postaviť kamenný dom znamená míňať menej udržiavať stavbu

renovovať-a-house-old-kameň-mimo-picture

Kúpiť alebo postaviť kamenný dom môže byť pomerne nákladný projekt. Je tomu tak preto, že práca kameňa vyžaduje špecifické znalosti. Okrem toho, že staré majitelia kamenný dom poznajú hodnotu takéhoto trvanlivé konštrukcie. Majú preto tendenciu predávať taký dom viac či menej. Navyše, rovnako ako u iných domácich predajov, je cena daná stavu budovy, oblasti, kde sa nachádza, a jeho okolie.

Moderný dom-in-kameň-podlahy-drevo presklené bay

Dobrou správou je, že akonáhle táto investícia je kamenný dom sa ľahko udržuje. Na rozdiel od dreva, ktorá vyžaduje pravidelnú údržbu (voskovanie, maľba, výmenné prvky ...), kameň môže trvať aj niekoľko rokov bez akéhokoľvek úsilia z vašej strany.

deco-house-kameň-múr izba-a-bed-deco

Ale pozor, výroba a výmena niektorých kamenných prvkov vyžaduje špecifické znalosti. To znamená, že na výmenu takéhoto tovaru, by pravdepodobne budete musieť zavolať odborníka. Toto je prípad, napríklad kamenné obklady, ktoré pokrývajú strechy niektorých starých kamenných domov. To je niečo, aby zvážila vo svojom rozpočte opravovanie takého pobyt!

Žijúci v modernom alebo starý kamenný dom je dozvedieť sa o prirodzenú izoláciu

wall stone-deco house-izbový moderný kachle odpružené

Pokiaľ ide o izoláciu domu v modernej alebo staroveké kamene, tento materiál nemá dobrú povesť. V skutočnosti, kamenné povrchy sú považované skôr za studena; To je pravdepodobne jedným z dôvodov, prečo sú tak populárne v oblasti Stredomoria.

budovať-a-house-in-kameň-drevo-beam-Idee-rozvrhnutie

Čo izolačných vlastností kamennom dome? Podľa majiteľov domov a víl v kameni, že sme sa stretli, že kameň je materiál schopný priniesť veľa strane tepelnej pohody.

renovovaný kamenný dom, interiér-beam zrejmé Photo

V miernom podnebí, kamenné steny majú tendenciu zhromažďovať teplo vo dne a udržať vnútornú chladné noci. Inými slovami, kamenné múry sú prirodzenou izolátor. Tieto vlastnosti sú závislé v podstate teploty mimo.

renovácie-house-old-kameň-kuchyňa-deco-moderný Photo

To znamená, že v oblastiach s drsnou klímou, budete potrebovať ďalšie izoláciu. To je ďalší bod zohľadniť nevyhnutné pre svoj projekt kúpu, výstavbu či rekonštrukciu domu v kameňoch.

Kúpiť, renovovať, vybudovať moderný či starý kamenný dom, je, aby investíciu, ktorá platí

house-moderné kamenné patio-pool-presklené bay

Povedali sme si, v kamennom dome, staré alebo moderné, môžu mať vyššiu alebo nižšiu cenu. Náklady na takéto bydliska odrazom kvality sme práve preskúmané. To je odôvodnené predovšetkým trvanlivosť konštrukcie.

home-interiér-jasný zrekonštruovaný kamenný idee

Okrem toho, podľa krajov, kamenné vily môže byť celkom vzácne stavby. Pretože ak by boli populárne v minulosti boli tieto domy boli väčšinou malé. Kamenné štruktúry v malých obciach preto boli nahradené väčšie domy v priebehu rokov.

house-litiatiků priestorové rekonštrukcia-interiér-idea

Takže kúpiť, renovovať alebo postaviť kamenný dom, je, aby investíciu, ktorá platí v dlhodobom horizonte. Udržateľnosť a nedostatok kamenných domov je zaujímavý produkt, funkcie a hľadal.

vyrobené amatérsky kameň-by-izba-deco-window-bosí

To je podstata vedieť o výhodách a nevýhodách kamennom dome. Takže, ste pripravení k pádu v láske s takou doma?

kamenný dom moderný dom-nákup-výhody


Like this post? Please share to your friends: