make-up

Fall make-up 2015: nové make-up trendy

Fall 2105 make-up nápady

Môžeme byť ešte leto, ale už je čas na objavovanie nových trendov pre spadnúť make-up 2015 sme pozorovali na módne prehliadky.


stručne popísať spadnúť make-up 2015 možno používať slovo "diverzity" ako definície. Pri posudzovaní návrhov, nájdeme nápady pre všetky chute a preferencií. Začnem s prirodzeným make-up. Tak tu sú hlavné dôvody pre make-up, že budeme nosiť na jeseň 2015.

Spadnúť make-up 2105 oranžové odtiene

Fall 2015 oranžový make-up

Začnime s prírodnou make-up. Prirodzený vzhľad je niečo, že keď budeme dodržiavať všetky relácie a vo všetkých ročných obdobiach. Najkonkrétnejšie trend pre prírodné make-up na jeseň roku 2015 je prirodzený vzhľad doplnený najsofistikovanejších produktov. Výsledkom je skutočne impozantný - a to ako veľmi láskavý a veľmi elegantné. Nájdete príklady tohto typu make-up v kolekcii Alexander Wang, Victoria Beckham, Jason Wu, Vera Wang, Dolce & Gabbana, Jil Sander, Diane Von Furstenberg, Giambattista Valli, Tommy Hilfiger, Michael Kors a Lacoste. Najcharakteristickejším prirodzený make-up vzhľad je ružové pery a líca farebné ryby.

Nápady pre moderné jeseň make-up

make-up moderné jeseň 2105

Čo nájdeme veľmi často v make-upu na jeseň, je to punk a futuristický vzhľad. To je dokonca v najviac populárne trend po prírodné make-up. Kolekcia Donna Karan bol jedným z najviac punkových zbierok. Čo sa týka značky tvormi vetra, ich make-up bol inšpirovaný filmom "Star Wars". Tieto značky Rodarte a Alexander McQueen tiež nasledovali tento trend.

Moderné make-up pre jesenné Dolce & Gabanna

Spadnúť makeup nápad Dolce Gabanna

Budúci trend by sme chceli prezentovať ich vojenská make-up. Prísna a vojenská čísla boli prítomné v Derek Lam zbierok. tieto údaje spojiť s grafickými prezentované oblečenie vytvorili veľmi originálny a jedinečný vzhľad. Okrem vojenskej inšpiráciu sme tiež pozorovaný make-up inšpirovaný východnej a etnických. Jedná sa vlastne o prítomná vo všetkých ročných obdobiach make-up. Tieto rysy sú elegantné oko a prírodné dokončí zvyšok tváre, vrátane pery a líca.

Pôvodný mačky očný make-up

Fall 2105 make-up mačacie oči

Šípky, často vytvorené očné linky boli obľúbené make-up položky mnohých návrhárov. Našli sme ich vo všetkých možných podobách a prevedeniach. Transformáciou tento klasický trend modernizovaný a elegantný alternatívou, tvorcovia sa podarilo vytvoriť veľkú rozmanitosť na jeseň make-up. Takže Carolina Herrera navrhla drobné a nenápadné akcenty, Mara Hoffman bol inšpirovaný egyptskej make-up a Zac Posen vybral grafiku.

Make-up trendy na jeseň 2105

Fall 2105 make-up myšlienku

A keď príde na šípy, nemôžeme nehovoriac o mačacie oči. mačacie oči boli prítomné ako ženské a tajomného možnosť make-up pre nasledujúcu sezónu. Interpretácia tohto trendu v zobrazení Cristiano Siriano, Karen Walker, Roccobarocco, Simonetta Ravizza a Jean Paul Gaultier boli naozaj impozantný. Teraz pre niektoré zaujímavé ilustráciami tieto trendy make-up. Pozrite sa na obrázky, ak chcete byť sexy a elegantná aj v zimnom období:

Make-up na jeseň s pery v odtieňoch tmavo červené

Fall 2015 make-up pery DARK

Moderné make-up navrhnutý Chanel

Chanel make-up moderné jeseň

Chanel make-up pre jeseň-zima 2015

Chanel moderné pádu make-up

Moderné nude make-up pre jeseň 2015

Spadnúť nahý make-up myšlienku

Moderná žena make-up idea

Moderná žena jesenné makeup idea

Spadnúť nahý make-up myšlienku

Pôvodný idea makeup žene

večerný make-up žena na jeseň

2105 trend make-up idea

Fall 2015 Chanel make-up

Rodarte jeseň 2015 make-up

Spadnúť makeup nápad viečka

Spadnúť make-up designu myšlienku

Pád make-up vyzerať prirodzene myšlienku

Spadnúť make-up moderné myšlienku

Spadnúť make-up pôvodnú myšlienku

Prada jeseň makeup idea

Spadnúť make-up červené pery

Jesene prirodzený make-up vzhľad

Pád make-up modernej Dolce Gabanna

Moderné jesenné makeup idea

Spadnúť make-up modernej pery

Spadnúť make-up odtiene bronzu

Pád make-up pôvodnej Rocdanda

Moderným trendom pokles make-up

makeup jesenné oči dym

Spadajú make-up údené oči 2015

Moderné Chanel jeseň make-up

make-up moderná žena na jeseň

Pád make-up moderná žena

jesenné bronz makeup idea

Moderné make-up na jeseň 2105

Moderné make-up žena na jeseň

Moderná žena make-up ceruzka na oči

Moderná žena make-up idea

prirodzený make-up žena na jeseň

pôvodné make-up Christian Dior


About the author

admin