vnútri

Zriadil štúdio interiér menej ako 30m2

up niekoľkých snímok štúdio Design bytov

V dnešnej dobe stále viac a viac ľudí zaujíma, a chcú vedieť, čo je najlepší spôsob, ako zabezpečiť garsónka alebo malý priestor.


Či jeden je študent, nájomca alebo vlastník puzdra tohto typu sú vždy hľadajú spôsoby, ako jeho vnútorný priestor viac príjemné a funkčné. V súčasnej dobe je veľa aktívnych európskych občanov na zaberá malý byt pre časť svojho štúdia a jeho pracovného života. Návrhári sú si dobre vedomí tohto javu, ktorý sa stal vedomí toho, že len pár desiatkami rokov. Preto sa obrátil na malé oblasti bývania, aby sa pokúsili ponúknuť atraktívne riešenie, ktoré zodpovedajú životnému štýlu zamestnancov. Máme šťastie, že stále viac a viac príklady interiérové ​​štúdio a úspešného malého bytu. Medzi tieto príklady sú dve vnútorné priestory sme sa rozhodli navštíviť aj dnes. Každý z nich zaberá menej ako 30 metrov štvorcových.

Ako vyvinúť štúdio alebo malej ploche bytu usporiadateľskej predstavu o priestore

vyvinúť štúdio interiér deco moderný štýl

Prvé štúdio, zdobená Andrew a Alain Timonina sa nachádza v meste St. Petersburg, Rusko. To zaberá plochu 29 metrov štvorcových a patrí k mladej žene, ktorá je pripojená k výhodám malom byte, ale tiež chceli získať nejaké súkromie vnútri puzdra. takže návrhári našli dômyselné spôsoby, ako rozdeliť tento malý priestor do zón, bez ohrozenia jednota interiéru. Tak, oni vyvinuli nasledujúce oblasti: kuchyňa, obývacia izba a spálňa, plus mini predsieň a kúpeľňu.

Idea up štúdio a oddelené vnútri

vyvinúť farba farebný štúdio malý byt

V kuchyni je zariadený v minimalistickom štýle, s nábytkom v bielej a integrovaným osvetlením, ktoré prinášajú viac svetla do tejto oblasti, ktorá je ďaleko od okien. Malý obývacia izba, ktorý tiež obsahuje rohovú kancelária, je namaľovaná biela. Je zdobená niektorých moderných závesných svietidiel a čiernom prevedení. Niektoré open storage, umiestnené v prednej časti malej rohovou sedacou súpravou, hrajú úlohu nielen knižnica a výstavné priestory pre súčasné dekoratívnych predmetov (obrazové rámy, vázy, ...).

Ako zariadiť štúdio s moderným dizajnom kuchyňou

Foto malom priestore nápady deco byt

Miestnosť zaujíma centrálne miesto v byte. Oddelená od zvyšku interiéru s drevenými stenami, má tiež niekoľko otvorené police, ktoré berú funkciu nočného stolíka. Tento kompaktný a útulný obývací priestor je osvetlený integrovaným LED osvetlenie a jemné nočné lampy.

Zriadiť mini štúdio s kúpeľňou

deco malú modernú kúpeľňu myšlienku

Napriek svojej malej veľkosti, to svetlé moderné nehnuteľnosť má tiež mini vchod s skladovanie lavice a obuvi. V kúpeľni, vykonané v minimalistickom štýle, domy sprchu s stenových a podlahových dlaždíc vintage dizajn a veľké dosky šedej. Dve malé steny v bielej a dreva sú efektívny spôsob, ako získať viac priestoru v miestnosti.

Up štúdiu a robiť viac priestoru s medziposchodí

deco priemyselný design studio color trend nástenná

Náš druhý byt malý priestor má rozlohu menšiu ako 24 metrov štvorcových. Dohodol Tatiana Shishkina pre mladú ženu, toto ubytovanie, kde žijú vintage dizajn a priemyselný dizajn, je vyzdobený v tmavých farbách. Využitím výšky bytu Tatiana Shiskina našiel spôsob, ako optimalizovať priestor a vytvoriť interiér, v dvoch úrovniach.

Vyvinúť štúdio alebo malý byt v čiernej a bielej

Rozloženie štúdio loft lôžko

Prvá úroveň má predsieň, kúpeľňu v čiernej a bielej, malú kuchyňu a obývací priestor. Posledné dve oblasti sú oddelené kovovým schodiskom. To nás privádza k druhej úrovni bytu, kde je spálňa v medziposchodí a kancelárske rohu.

Myšlienka usporiadať garsónka alebo malý priestor s mini dresingom

Rozvrhnutie malé miestnosti tmavé farby

V rohu medzi pracovnej plochy a platformou lôžko, inštalovaný mini šatňu, oddelený od zvyšku vnútorného priestoru pomocou clony. Zariadené s pohodlnou skrine v bielom, to ponúka majiteľovi tohto malého úložného priestoru štúdio, ktoré potrebuje pre svoje oblečenie a doplnkov.

Rozvoj malého priemyselného a vintage štýlu bytu

idee deco byt architektúra a dizajn

Maľoval takmer výhradne v čiernej a tmavých tónov, tento byt má dve veľké okná vintage dizajn a výrobné poskytnúť dostatok prirodzeného svetla do interiéru. Aby bolo zaistené, že štúdio má dostatok umelého svetla, návrhár má integrovaný to LED svetlá, stropné svetlá a zrkadlá a niekoľko kontroliek.

Daj charakter interiéru pomocou náterových farieb a dizajnových predmetov

styk deco ročník nápady malý byt

Ako je vidieť z týchto dvoch bytov na malom priestore, konštrukcia ateliéru, so všetkými problémami, ktoré táto práca klesá, môže priniesť veľmi zaujímavé a úspešné výsledky. Optimalizácia priestoru je kombinovať v rôznych formách: separáciu vnútorných vertikálnych zónach alebo horizontálnom usporiadaní, na dvoch úrovniach, s medziposchodí. Poťahy stien a podlahy, rovnako ako architektonické prvky, ako sú schodiská a steny rôznych farieb sú schopní vyvinúť tieto oblasti v dvoch malých bytov. Farby, svetlé alebo tmavé, prinesie výrazný vzduchu do každej z oboch priestorov. Ak uvažujete o tom, ako zabezpečíme štúdio alebo malý byt, mohol by ste pokračovať zdobenie nápady pre interiérový dizajn. K tomu stačí, aby rozšíriť svoju návštevu prostredníctvom nižšie uvedených fotografiách:

Idea Design Studio design by Andrew a Alain Timonina

idee oddelenie kus vyvinúť 30m2 štúdio

Deco moderný obytný priestor

Miesto nábytok zisk deco štúdio malá plocha

Farby Idea a stien pre štúdio alebo malý byt svetlé

vypracovať bielu dekou grafické štúdio a drevené príslušenstvo

Deco malý, moderné vstupná chodba

deco d'interieur appartement design 30m2

Ozelenenie Malé modernej kuchyne v bielej a dreva

Rozloženie malý štúdio s modernou kuchyňou deco

Kúpeľňa s podlahy a steny dizajnu

deco Vnútorná výbava malú kúpeľňu

Myšlienka pre malé kúpeľňový nábytok a deco toillettes

Rozloženie kúpeľňa dlaždice vzor

Plánovať malý byt a dizajnérske štúdio

level house celoplošného dizajnu malý byt

Zdobenie malé štúdio alebo apartmán dizajn Tatiana Shiskina

deco nápad priemyselných štýlu byt

Deco byt v malej bielej a čiernej vesmíru

Moderný nábytok design studio dekorácie nápad

apartmán a štúdio deco malá esapce priemyselný dizajn

Rozloženie loft postele myšlienky deco štúdio

obliekanie nápady s záclony Palubný Layout bytu

dekorácie nábytok úrad práce

Vchod výzdoba malý byt dizajn interiéru

dizajn nábytku amenager kúpeľni

Akú farbu pre malé kúpeľne

povlak kúpeľňa biele a čierne dlaždice

výzdobe WC WC kúpeľňa malá plocha

Plány dom 20 m2 byt

home nápady lietadlo štúdio 20 m2


About the author

admin