Knižnica pozastavená a dizajn stena pre vaše knihy – anews24.info

Knižnica pozastavená a dizajn stena pre vaše knihy

Knižnica závesný konštrukcia minibooxx Desalto

Na úsvite veku technológií, viac a viac ľudí čítať digitálne knihy. To neznamená, že je papier kniha stratila svoj verný. Ak ste z tých, ktorí dávajú prednosť papierové knihy, pravdepodobne budete chcieť praktické a funkčné skladovanie.


inštalovať suspenduje knižnica a / alebo na stenu je veľmi praktické riešenie. Môžete použiť steny na výšku a maximalizovať priestor vo vašom obývacej izbe, jedálni alebo spálňu s týmto skrine pozastavená. Ak chcete nájsť správny model, je dôležité zhodnotiť svoje potreby a výpočet dostupného priestoru.

Knižnica pozastavená čierny Minibooxx by Desalto

Black prívesok konštrukcia múriky oceliarsky úložisko knižnica

Ak váš priestor dovolí, môžete nájsť visí knižnice dodávané v sade a zostaviť sami. Niekoľko špičkových návrhárov ponúkať flexibilné, ľahké a pôvodné knižnice. Ak budete potrebovať (alebo priestor budete potrebovať), môžete vždy zavolať tesárov, ktorí by mohli vytvoriť vlastné skriňu. To vás bude stáť možno o niečo drahšie, ale dostanete výsledok pre svojho vkusu a vašich potrebách. Ak si chcete kúpiť originálny dizajn a knižnicu, pozývame vás k objavovaniu náš výber nižšie.

Knižnica pozastavené Ronda a moderným dizajnomzávesný úložný knižnice dizajnu knihy salóny praktickú myšlienku

KADR je praktický kus nábytku, ktorý môže byť umiestnený alebo suspendovať. Tento malý kúsok navyše je v podstate úložisko CD a DVD. To môže byť tiež použitý na ukladanie kníh a iných objektov. On je sprevádzaný štvorcový alebo rectangules, môžete zachovať alebo odstrániť.

KADR: príručný sklad jednotka

nábytok storage library stena nástenná maľba s červeným náterom na stenu obývacej izby pohovka black

Tu je modulárny knižnica vytvorená lakťa. To zahŕňa 25 modulov 8 hĺbok a v 17 farbách. Je ideálny pre ukladanie CD, knihy všetkých veľkostí, DVD, gramofónových platní, časopisov a iných predmetov. Lakeť Všetky sú vyrobené z dreva a maľoval ručne v niekoľkých vrstvách pre moderný vzhľad a dizajn. Lakeť moduly je možné kombinovať mnohými rôznymi spôsobmi. To je nábytok, ktorý umožňuje flexibilitu a kreativitu pri inštalácii. To je tiež rastúce knižnica: môžete ho rozšíriť pridaním nových modulov.

Knižnica composable lakeť

Design modulárny knižnica lakeť idea moderné skladovacie miestnosť Interior Design

composable farebné lakeť Library

Dizajn wall storage library Kniha nápad navrhnúť'intérieur moderne

Alternata je modulárny knižnica, flexibilné a suspenduje. Je vyrobená z dreva (MDF - stredná hustote, drevovláknité dosky), lakované prírodné dub. Jeho nosná konštrukcia je vyrobená z ocele. To zahŕňa vnútorné polomery v bielom laku, šuplíky a stolových predmetov. Táto skriňa je veľmi výhodné pre ukladanie kníh alebo iných predmetov.

Modulárny knižnica a suspenduje alternata

suspenduje knižnica modulárna konštrukcia Modulárna konštrukcia alternata Padova'intérieur fauteuil cuir pouf lampe

Pontaccio je dizajnový knižnica, ktorá sa prispôsobí inak každému štýlu. Skladá sa z jednoduchých obdĺžnikov, ktoré môžete zlikvidovať ako si budete priať. Je pripevnená k stene pomocou háku z hliníka. To bude vyhovovať všetkým miestnosti a všetky štýly interiérov.

Wall Library Pontaccio od Lago

Knižnica zavesenie na stenu deco dizajn nábytku knihy skladovanie idea

Tu je veľmi veľký visiace a modulárne knižnice tiež z MDF,. Táto knižnica je vhodná pre veľké priestory. Dodáva sa vo farbe bielej, hnedej a šedej. Môžete ukladať svoje knihy, CD, LP a svoje veci bez obáv, že vám bude chýbať miesto! BYBLOS je ideálne, ak máte veľkú zbierku kníh.

Byblos by Ozzie Taliansku: múriky knižnica v bielom

biela múr knižnica designu skriňa obývacia izba biele pohovky sklenený stôl

Príkladom adaptívne policový systém. MAKE / SHIFT je dizajnový nábytok a vyrába Movis Conceptum Peter Marigold. So svojim klinovým tvarom, sa zmestí do každej miestnosti a priestoru. Police sú stabilizačné sami. Okrem toho táto skriňa je flexibilný, robustný a veľmi ľahký. Je možné nastaviť výšku a šírku, aby čo najlepšie vyhovovali vašej polohe priestoru. Môže byť inštalovaný vertikálne alebo horizontálne. MAKE / SHIFT je k dispozícii v čiernej, bielej a ružovej. Môžete tiež požiadať o inú farbu.

MAKE / SHIFT bol vyrobený Movis

Modulárne zavesenie na stenu knižnica interiérový dizajnzavesenie na stenu knižnica dizajn'intérieur moderne idée

Minibooxx je oceľová stena knižnica. Obsahuje kovové regály a 5 Farm-kníh. Je k dispozícii v matnom bielom a matne čierne. Štruktúra pantograf umožňuje kdekoľvek podľa vašich potrieb a dostupného priestoru.

White Wall Library Minibooxx oceľ Desalto

suspenduje biela knižnica konštrukcie minibooxx Desalto stena úložná skriňa myšlienkaBlack Wall Library Minibooxx oceľ Desaltočierny dizajn library zavesenie na stenu nábytok modulárny storage idea Modulárna konštrukcia knižnice idea skladovanie suspenzie nábytok obývacia stena Wall knižnica a otvorený dizajn v šedej Ibis Alivar konštrukcia'intérieur meuble de rangement bibliothèque murale suspendue design bois knižnica salónik dizajn prístroja pozastavená drevený biely stolové dekorácie položiek TelevízneKonštrukcia oceľová stena drevo knižnica zavesenie dizajn svietidla kniha skladovanie šedá koberec obývačka stôl biela zavesenie na stenu knižnica konštrukcie oceľové'intérieur moderne swing cattelan italia Biela drevená skrinka knižnica kreslo biela dekou výprava nápad hnedé drevené steny knižnica nápadom odpruženie Deco obývacia izba pohovka múriky Dizajn stena knižnica dizajn úložného nápadu'intérieur Knižnica visí skrinka nápadom skrinka dreváreň konštrukcia múriky dekor millerighe závesné svietidlo knižnica konštrukcie zavesenia strop skladovanie myšlienka knihy nábytok visí biely interiér kovové skladovacie police dizajnu knihy w su linky Pozastavená konštrukcia knižnice storage nábytok uzatvorený praktický drevený úložný nábytkový dizajn stena dekor idea drevená stena skladovacie police nápadom podnožka modré kreslo Nástenná polica orech konštrukcia úložiska stena podnožka Design kreslo modrej knihyvisí drevený nábytok police drevená stena zastavovací dizajn utopiť stena úložná skriňa nápadom knižnica Biele drevo konštrukcia knižnica designu'intérieur moderne chaise orange pouf vert konštrukcia'intérieur moderne tapis de sol blanc table salle à manger salon canapé blanc Knižnica dizajn prístroja svietidlo biele sklo stolík múriky knižnica biela deco salon designu nápad Knižnica open pozastavená drevenej konštrukcie CorteZari zavesenie konštrukcia oceľové knižnica drevo biely konferenčný stolík konštrukcia dekorácie Knižnica Design múr'intérieur moderne style minimaliste canapé gris pouf jaune table basse drevo dizajn nábytku obývacej izby pohovka úložný stôl žlté vankúše deco pôvodnú myšlienkustena nápadom library storage dizajn nábytku knihy saloon biela knižnica koncept obývačky rohože biele kreslo dizajnu múriky knižnica moderný dizajn jedáleň skladovanie idea múriky knižnica dizajn nábytku knihy komora posteľ karimatku Design múr knižnica kabinet podnožka Deco interiéru múriky knižnica design červené nápadom'intérieur meuble de rangement


Like this post? Please share to your friends: