pohyblivá stena: šikovné riešenie pre modulárne interiér

kuchynská linka skrytá za sklopnou prepážkou

Otvorený priestor plány stávajú stále viac a viac pravdepodobné, a spolu s nimi, že je potrebné vymedziť priestory cítiť viac než väčšina ostatných. Či už v kancelárii alebo doma, a bez ohľadu na životný priestor, je mobilné múr môže byť ideálnym riešením.


Objavte spolu niekoľko príkladov stavebnicové interiéry, kde dizajnéri a architekti majú zabudované pohyblivé steny pre maximálne pohodlie.

Kuchynská linka skrytá za pohyblivú stenou biela

biela stena zakrýva kuchyni

Pohybujúce sa stena je ideálny, a to ako v menších, než vo väčších priestoroch. V malých bytoch, môžete sa rozhodnúť pre mobilné oddielu, ktorý bude slabnúť vytvoriť ilúziu väčšieho priestoru. Veľkí vonku tiež profitovať pohyblivé steny, ktoré budú ideálne vytvoriť niekoľko rohov a väčší pocit súkromia.

posuvná stena, ktorá môže skryť televíziu elegantný vzhľad

biela posuvná prepážka

Môžete tiež nainštalovať posuvné oddiel skrývať nejaký roh vášho bytu. Vyššie, biely posuvný panel skryť televíziu a odhaliť krásnu knižnicu postavená. Výsledkom je oveľa viac elegantný a minimalistický vzhľad. Šikovný, že jo?

Priečky drevené posuvné stena rozdelenia detskú miestnosť

baby room posuvná stena

Samozrejme, že mobilný stena môže tiež skryť celú miestnosť, alebo hrať rolu posuvnými dverami ako v našom príklade vyššie. Uzavretá drevené dvere sa objaví ako drevená prízvukom, ktorý vyčnieva z bieleho dekoru.

perforovaný posuvná prepážka

Priemyselná posuvná vnútornou stenou

Ďalším príkladom posuvná stena, ktorá oddeľuje obývacia izba a modernej kancelárie. Viac minimalistické, vnútri nižšie je triezvy a šikovný. V dome M od Bang min, Mobilné steny podobajú konvenčné steny a možno pohybovať podľa potreby.

Mobilná stena pre modulárne interiér

mobilné biele steny

Budúci Vnútri Život v byte Zmenené Adrian Iancu, je rovnako šikovný, pretože zistí, inteligentný systém, ktorý opona kĺzať po koľajniciach integrovaných stropu. Okrem toho, posuvná stena v čiernych drážok k zemi tvoria dve spálne, jedna s dvoma poschodovými posteľami, skryté za múrom vľavo.

Závesy na stropných koľajniciach integrovaný snímku vymedziť priestor

posuvné steny na koľajniciach

Odnímateľná stena slúži tiež ako oddiel v priestore pod lebo oddeľuje spálňu od kuchyne. Prax je i estetické. Vyplýva z nej, originálny geometrický dizajn, ktorý upúta pozornosť.

Posuvná stena pre vymedzenie varnú komoru

pohyblivá stena medzi spálňou a kuchyňou

Dizajnový byt s mobilnou stenou

v mobilnej stenou

Mobilné stena môže rýchlo stať dizajnovým prvkom vo vašej domácnosti. Objavovať ďalšie skladacie prepážku, ktorá by podľa jeho magenta ružovou farbou a jeho dômyselným dizajnom, vyniká súbor.

Tento skladací ružová múr magenca dodáva charakter miestnosti

Skladací magenta partition

Tu je ďalší šikovný múr, pretože za tú výhodu, že má na sebe, ona je tiež potiahnutá trblietavým povrchom, ktorý dáva ilúziu omnoho väčší priestor. Millennium Residence od JSA Architects Projekty teda dokazuje, že je inteligentný priestoru než originál!

Mobile a trblietavé stena vytvoriť ilúziu väčšieho priestoru

mobilné zrkadlový povrch steny

Nasledujúci Byt chce modulárny a ultra-moderné. Navrhnutý dizajn plodnosti a zahŕňa dve sklenené steny, ktoré blednú získať veľkú plochu v blízkosti podľa potreby vytvoriť zvukovo izolované oblasti, ale stále viditeľné.

Dva posuvné presklené steny pre definovanie odpočívadlo

mobilná múr moderný byt

Objavte teraz byte izbu 36 metrov štvorcových. V tak malom priestore, MKCA z architektov musel použiť šikovné riešenie: mobilný stenu na prvý pohľad, byt neobsahuje spálni. Ale akonáhle múru, ktorého súčasťou je aj televízia, sa posúva smerom k zadnej časti miestnosti, priestor je postačujúca na prevedenie rozkladacia pohovka

Prispôsobiteľné dovnútra cez celú stenu, ktorá posúva poskytnúť viac priestoru

Modulárny interiér pohyblivé steny

nás púšťať sa vonku s niekoľkými príkladmi pohyblivých stien, ktoré možno nájsť medzi vnútornou a vonkajšou. Predstavte si napríklad, sklenená stena, ktorá záhyby alebo kĺže vyčistiť priestor a pozvať prírodu vnútri, ako je to v prípade našej ďalší príklad. Vytvoril XTEN architektúry, interiérového otvorené nádvorie s viacerými sklenenými panelmi, ktoré pivot a takmer zmizne.

Sklenené prepážky pre nabádanie zvonku do vnútra

Mobilná priečka sklenená

To isté platí aj pre domčeka pod ktorého fasáda pohyblivé steny, ktoré sa otáčajú, a preto ponúkajú niekoľko úrovní intimity, v závislosti od stupňa ich otvorenosti.

Modulárny fasády s pohyblivými panelmi

vonkajšie pohyblivé steny

Ak máte dom na mori, budú drevené posuvné panel byť ideálnym riešením. Budete mať nielen väčšie súkromie, ale aj filtrovať svetlo.

posuvné panel medzi vnútrom a drevárskom terasou

posuvné drevených panelov

Objavte teraz Glass House, bydlisko, ktorá nesie jeho meno, pretože obsahuje sklenenú prepážku, ktorá kĺzať a zmizne, takže môžeme ľahko získať prístup na vnútorné nádvorie. Vytvoril Nico van der Meulen architektov, rezidencia je organizovaný okolo tohto vonkajšieho priestoru, ktorý bude plne integrovaný dovnútra.

ultra-moderné presklená stena, ktorá vybledne k prístupu na nádvorí

sklenená stena s výhľadom na nádvorí

Opäť platí, že sklenenou stenou čapy a Jiffy, vnútro rozširuje smerom von.

Sklenená stena otvára tieto dvere z garáže, aby si na terase pri jazere

Mobilné sklenená stena

Rozšírenie sleduje drevo obsahuje samostatný bazén s niektorými posuvnými sklenenými priečkami, a to aj v uzavretých, nechal presvitať krásnou krajinou, ktorá obklopuje bydliska.

Predĺženie dom s posuvnými sklenenými stenami

Predĺženie dom s posuvnými stenami

Nižšie, dve sklenené steny mizne v rohu domu a tvorí tak otvorený priestor, vhodný pre tých letné grilovanie bez stavať ďalšie vonkajšie kuchyne.

Odnímateľná sklenená fasáda sa otvára do výšky kuchyni

posuvné steny otvorenej priečelí

Nižšie si môžeme všimnúť dve skladacie oddiely: nepriehľadný, umiestnené na podlahe a druhá, sklo, na terasu. To je veľmi vzrušujúce a modulárne.

Otváracie dvere harmonika mizne a vnútro rozširuje na drevenú terasu

to mobilný stenu'ouvre sur terrasse

Dlhý sklenená stena pohybuje po tomto rozsiahlom byte

Mobilné sklenená stena

Konečne dizajn nápad, kde je odnímateľná stena je súčasťou vonkajšej fasády tohto jemného rezidencie navrhnuté Crosson architektov.

Pozdĺž pohyblivá stena prechádza do fasády, keď je uzavretý

Mobilný stena prechádza do fasády