vnútri

Dom na Japoncov v Austrálii – Moderná architektúra

Japonský dom moderné fontána doska designuVeľkí architekti polovici minulého storočia zásadným si zaslúži, a to je schopnosť splynúť východnej a západnej tradície spoločne. (A Isamu Noguchi, japonský autor návrhár kultových predmetov, nebol výnimkou z tohto pozorovania.


) Aj keď 70. a 80. rokoch boli charakterizované intenzívnymi a hravých farieb, moderného života a jeho každodenného zhonu tiež majitelia domov sa obrátiť na mäkký, relaxačné odtiene typické interiéru Ázii.

Azumi Rezidencia - dom v japončine

domovom pre japonského moderného japonského dizajnu tráva hrán

Spočiatku by ste vy nechceli, ak Azumi assimiliez bydlisko architekti Webb & Brown-Neaves má architektúru, ktorá by sa nachádza v pokojnej, listovej predmestí Japonska. V skutočnosti, tento veľkolepý dom sa nachádza v tesnej blízkosti Perthe v Austrálii, a skvele miešať Zen typické prvky s očarujúce a naprosto moderným vybavením.

salónik s typickými japonskými akcentmi

domovom pre japonského moderného dizajnu zapadnuté bielej pohovke salónik

Rovnako ako u skutočnej japonskej architektúre sa zaoberá domu, ktorý je postavený okolo vonkajšieho prostredia okolo charakteru. Vnútorné priestory zmes jedna do druhej, s obývacou oblasti vymedzenej vo väčšej miestnosti, tiež zahŕňajúce oblasť pre komunálne jedla. Lampy sú podpísané Tom Dixon, stoličky sú použité kultové stoličky "boom" alebo stoličky Y Hans Wegner. Ktorá pripomína ázijského pôvodu, je škála farieb, vždy osciluje medzi hnedej a hnedej - žltá drevo a bielymi stenami.

A rozsiahle územia s čiastkovými priestormi

domovom japonskej moderný dizajn tekutina priestor drevené stoličky boom

Sub - tváre sploštené strechy sú zrejmé z vnútra, potiahnutých drevených dosiek. Všetko, čo zostáva v prísnom ortogonality a nemožno nespomenúť pôsobivé dielo Lloyd - Wright. Široké priestory sú prepojené a vizuálne odkazy na zabezpečenie komunikácie. Tradičné priečky, Shoji zásteny s drevenou kostrou a papierový kužeľ, sa používajú k ďalšiemu renfoncer atmosféru pre Japoncov. Tu je video, ktoré ukazuje, do domu, ako aj viac obrázkov jeho výzdobu a ďalšie projekty Webb & Brown-Neaves:

Dom japonskú konštrukciu Webb & Brown-Neaves

Lucerny s japonskými motívmi

domovom japonskej moderné dizajnový záhradný stôl lucernou dreva

závesná svietidlá rôznych tvarov

domovom japonskej moderný dizajn obrúsok čierne závesné lampy

Kúpeľňa v čiernej, svetlo hnedej a bielej

house modernej japonskej kuchyne vode dreva Design

Vonkajší pavilón pre spoločné jedlo

domovom japonskej Pavilion vonkajšie drevené obloženie

Shoji obrazovky partitionnent priestor

Japonský moderný dizajn dom Japanese Shoji art plátno

V kúpeľni sa otvára do miestnosti

Japonský moderný dizajn dom posteľ s nebesami rám obloženia izbu

Kolmosť, bez ohrozenia dynamická

Japonský moderný dizajn dom drevené parkety perspektíva Japonský modernej konštrukcie domu projekčné práce betón kuchyňa Japonský dom moderný šedá rohová sedačka plyšové zamat dizajnu

doma v modernej japonskej architektúry Mapa Austrálie dizajnu

domovom japonskej dizajnu modernej architektúry Fotografie: moderná domáce deco architektúra'interieur

Moderný domov vnútorná výbava Design


About the author

admin