čierna alebo rafinovaná elegancia parkety: je to taký požiadavka!

parkety čierny vstupná hala-style-krásu

Black je parketová podlaha, ktorá predstavuje výber isté s ohľadom na ich podlahy šaty elegantné a divoko. Je to náročná varianta, ktorá vyžaduje špecifické vybavenie, najoriginálnejšie vo farbe a štýle interiérového dizajnu všeobecne.


Tmavá parkety predurčuje interiérový dizajnér ponúknuť takmer Dichromium nábytok

Prečo tme parkety to predurčuje interiérový dizajnér navrhnúť takmer Dichromium nábytkom? Z toho jednoduchého dôvodu, že čierna drevená podlaha, na prvý pohľad, neumožňuje sa človek rozhodne, čo sa týka výzdoby Všeobecne platí, že rovnaký nábytok, ktorý ponúkame, keby sme oblečený do podlahy parkety tradičné drevené prirodzená farba. Hnedá farba naznačuje menej šedú nábytok alebo monochromatický výzdobu alebo Dichromium triezve farby.

parkety black bývanie moderný minimalistický-čierno-biela

Čierna podlahy umožňuje výber z ultra modernej dekor, zatiaľ čo prirodzená farba parket nie je zakázané, ale nie je predurčujú daný mäkké hnedé a výberové konanie, s výzdobou pozostávajúce z tmavého chrómu a jednoduché línie. Príslušenstvo žlté alebo červené ísť dobre s čiernou parketovú podlahou, že hnedé ale atmosféra bude samozrejme líšiť v oboch prípadoch.

parkety čierne miestnosť poschodový obchod-house

Kombinovaný čierny poschodie s prirodzenou farbou dreva

Fanúšikovia čierne podlahy sú tiež fanúšikovia prirodzenú farbu dreva majú sklon mix ako drevo v rôznych farbách v modernom a elegantnom interiéri.

parkety čierny rozkladací pobyt-home

Je tu niečo veľmi módne a veľmi čisté v čiernej podlahe. Prečo? Vzhľadom k tomu, že má nový štýl, modernejší vzhľad. Vzhľadom k tomu, že ponúka jedinečnú príležitosť namiešať doma modernosti a elegancie.

black parkety-room bed-clear

Tmavá drevená podlaha - perfektnou voľbou pre vašu kuchyňu

Kontrast medzi čiernou a bielou, večný sobáš medzi týmito dvoma farbami, ktoré mnohí z nás chceli spojiť doma, v kuchyni alebo inde s cieľom zdokonaliť a urobiť ďalšiu triedu ich interiéru.

čierno-biele parkety kuchyne

Biela budí dojem priestoru a hĺbky. Čierny je naopak sama. Odlišuje, akcentuje to slúži ako základ, ako bielej hmoty, ale táto dáva menej neutrálny základ pre ďalšie farby mäkšie alebo jasnejšie, že prispeje k výzdobe interiéru.

perfektný-kuchyňa, moderný čierny parkety

Čierna podlaha sa veľmi dobre v kuchyni, lepšie ako prirodzenej farby parkiet, ako môžete vidieť sami. Ponúka sa možnosť, viac než tradičné drevenú podlahu, ktorá je tiež často vybraný ako podlahy do kuchyne, maľovanie stien v tmavo šedej alebo tmavošedý a šedým stropom, ako vidíte na image je uvedené vyššie, zatiaľ čo zostávajúce úplne v prostredí, kde sa v miestnosti komunikácie, to je nasledované parkety drevo prirodzenú farbu.

parkety Kuchyňa Black-Američan

Prokurátori v čiernej farbe vás pozýva vybaviť svoju kuchyňu s čiernym nábytkom. Backsplash vo vašej kuchyni potom môže byť biela alebo béžová. To znamená, že mramorové pracovné dosky chodiť ďaleko nájsť kontrast iného typu.

parkety-dreveného nábytku black-black-level-working-White

Podlaha samo o sebe môže byť z niekoľkých typov. Tam je zvyčajne parketová podlaha sa stratil strih parkety, rezanie kameňa podlahy, parkety rybie kosti, rybie kosti parkety parkety Košikári, drevená podlaha vo francúzštine, angličtine, pokročilý Maďarsko, a potom sofistikovanejšie: podlaha Versailles parkety Chantilly alebo dno Arenberg. Ten vidíte na obrázku nižšie, je ešte iný typ. Pripomína bambus a z tohto dôvodu je to vzor, ​​ako sa hovorí v obchodných poschodiach, veľmi originálny a zaujímavý.

parkiet imitujúce-čierny dizajn Bamboo

Pevné drevené parketové dosky je ručná drevená podlaha, že mnohí z vás sú nevyhnutné a nenahraditeľné pre svoje podlahy. To je dobre, to je trieda, pretože je to ručná práca. Všetci milovníci parketovú podlahou, ak hľadáte viac modernosti, vybrať to jedno, pretože to inšpiruje tradíciou.

lamela-wood-čierne pevné látky parkety

Doska podlahy je ideálny pre chalupy priamo do svojej vily na predmestí vo vašej domácnosti. To dáva teplé zimné a letné vzduch počas teplejších mesiacov. On srdečne pozýva k prechádzke naboso doma, aj keď drevo je zaobchádza menej priaznivo, ako priemyselné parkety uložené rôznymi spôsobmi (pozri vyššie).

black parkety kuchyňa, jedáleň, priestranný

Tmavá drevená podlaha v obývacej izbe

Čierna podlaha môže inšpirovať tradičné dekor, a všetko bude tak krásna ako v prípade inšpirovalo podlahy s ultra moderným interiérom. Medzi všetkými odtieňmi čiernej existuje obrovský rozdiel. Existuje toľko odtieňov čiernej. Ten, kto je len niečo málo cez tmavo hnedú môže dokonale ísť s tradičnou výzdobou.

parkety čierno-biely dom

Najnižšia remeselne podlahy vyberie elegantné, ale moderný nábytok. Tie môžu napodobňovať staré štýly, ale v podstate, vidíte, že nábytok v nižšie uvedenej fotografii je nové a moderné. Parketové dosky, remeslo tentoraz pozvali na sofistikovanejšie zariadenia.

parkety v štýle čiernej skrinky

Pozriete Ak sa na dva obrazy, jeden zhora a jeden z nižšie, uvidíte rozdiel medzi týmito dvoma čiernych odtieňoch. To je tak, aby zobrazoval iba dva zreteľné čierne. Jedna z vyššie sa zmieša s hnedej a šedej, že nižšia ako je zmiešaný s svetlo šedej alebo bielej.

parkety chic black

Tmavé parkety hovoria zložitejšie ako tradičné drevené alebo v každom prípade to, čo je najviac viditeľné, keď idete na stopy podrážok sú viditeľné na čiernom než hnedé, ale keď nechcete šetriť úsilie a riadne udržiavané pôde, čierna podlahy môže urobiť elegantný nádych vášho interiéru. Tu napríklad čakáreň a pokúsiť sa ju predstaviť s tradičnou podlahou. V oboch prípadoch to bude pekná, ale štýly budú značne líšiť.

parkety čierne izbu čakajúceho-office-nábytok-farby-Bright

K dispozícii jedáleň, je znázornené na fotografii nižšie, je jednoduchý, ale moderný. Kombinácia studené a teplé farby, a to šedej, čiernej, bielej a žltej, umožňuje vytvoriť príjemný kontrast k očiam. A tu je návod, ako zjednodušujúce interiér môžete vďaka farbám spomínaných pozrieť skôr elegantné.

parkety čierny jedáleň, moderné žlté doplnky

Latte, že ukážeme na fotografii nižšie, nie je rovnaká ako je zobrazené na fotografiu vyššie. Vyššie sú tmavšie farby a laku, že spodná fotografie je matný, má vzduchu remeslá a jeho farba sa zmieša s hnedou.

zobraziť čierne parketové-Prés

Tu čierna zmiešané s hnedou parkiet môže zmierniť účinok moderný ultra moderné krb. Ako by to bolo ako byť v staršom byte, než je tomu v skutočnosti. Za normálnych okolností tento krb môže mať aj čisto pre povrchové čierne podlahy a v tomto prípade, v tejto miestnosti, vyzerať moderne.

čierna parkety obývačka s krbom,

Nižšie vidíte opačný prípad. V poschodí je tmavší čierny tón, krb a byt, sú staršie ako v predchádzajúcom obrázku, ale semi-lakované podlahy a jeho tmavšia farba, že tento pokoj 'Zdá sa, nové a moderné.

parkety black štúdio izba, krb, moderné

Čierny drevený prútené

Na podlahe sú parkety prútia vzor ideálny pre jednoducho zariadenej izbe, pretože to obžaloba má veľmi zvláštne triedu. To má poctu vybavenie vnútri alebo zdobiť, ak dávate prednosť. Čierna, ako to je, to môže byť malý elegantný dotyk, ktorý bude vysielať štýl vášho interiéru úplne.

parkety black-type výkres

Boli sme zvyknutí vidieť na podlahu v nárazovo v prírodnej farbe. Inými slovami, to je zriedkavé alebo veľmi zriedkavé vidieť čierne. Maľoval v čiernej farbe, parkety zaručuje istú tradicionalizmu a umožňuje vybaviť Váš interiér na dve úplne opačné štýly.

čierne drevené parkety-storage-tradičný model

Tu je verzia s drevenými palicami rozbitých modernejšie. Vidíte nábytok, tridsať centimetrov vysokej stoličke alebo halogénové žiarovky, je ultra moderné a všetko perfektne hodí!

parkety moderný čierny nábytok

Hoci táto podlaha je zmes dvoch farieb, to vyzerá veľmi moderne. Vybavenie nasledovať trend bez problémov. Štýl je minimalistický, ale stojí to cez tradičné výzdobou.

parkety čierny modernosť-elegancie

Tí, ktorí si nemôžu vybrať medzi tmavým parkiet a prírodnej farbe podlahy môže dobre mať oboje. Maľovať čierne drevené dosky, ale nie úplne môže mať viac zaujímavý efekt. Ázijské dekor v tomto prípade zapísaná v poriadku. Podlaha má svoj vlastný štýl a iný štýl kombinuje originálne a zábavnou formou.

čierne odtiene parkety, plávajúce podlahy-drevo-color prírode

Šachovnicová podlaha, to je úžasné riešenie pre tých, ktorí chcú prokurátor nie je ako ostatné! Čierne a farebné drevené chaty rozšíril otvorenú možnosť vyzdobiť svoj domov v niekoľkými rôznymi spôsobmi. Môžete tiež poskytnúť rešpektuje tradíciu, alebo naopak dať voľný spôsob, ako svojho vkusu a preferencií pre niečo viac extravagantné.

parkety-type-hnedá čierny kockovaný

Iným príkladom, kde je čierna podlaha s tmavo hnedé odtiene v sebe spája tradície a modernosti, pričom treba pamätať na eleganciu!

parkety čierne štúdio-comfort-chic

Parkety black kamenárstvo

Nakoniec sme sa predstaviť kameň rez podlahy a zároveň ukazuje, že dovnútra, kde je podlaha vybraný ako podlaha (ďalšie fotografie). Táto podlaha má určitú jemnosť a jemnosť, že mnohí z vás baví. V skutočnosti, to parkety vzor je pekná a ponúka jemné a jemné bytové zariadenie možnosti. Nádherná výzdoba môže nájsť svoje miesto ľahko.

parkety laty black delikátny tenké elegancia-absolute

Zachovať starú deco môže byť tiež skvelou voľbou!

parkety čierny kus-dvere-drevo-hnedá