nábytok

Dlhá konštrukcia stoličky – napríklad tento rok v lete

white Transat Leto sa blíži a chaise lounge a dizajnu je definovaná ako ideálny nábytku užiť si teplé dni a utišujúci večery! Vytvorené, aby boli funkčné a prenosné modely sú skladacie, výškovo nastaviteľná a prinesie nadčasovú letné vzduch, čo potrebujete pre relaxáciu.


Rezistentné drevené alebo kovové nohy zabezpečiť ich stabilitu a odolnosť. Stoličky ponúkajú perfektné príjemné chvíle v záhrade alebo pri bazéne. Ich sestra, Čile, je tiež dobrá voľba, opäť v móde s väčšou živosťou v tónov a farieb.

Dlhá dizajn a pohodlná stolička je prednostné nábytok v lete

blue pohodlná stolička gaštanová

Pri výbere lehátko, vziať do úvahy štýl stoličky a existujúceho nábytku, splynúť s harmóniu a chuť. Skontrolujte, či je k dispozícii priestor postačí rozložiť gauč, zatiaľ čo sufisamment ponecháva priestor prejsť.

Moderné kreslo má rôzne tvary a farby

Dizajn stoličky gaštanová
Pred zakúpením, majte na pamäti, že vaše budúce ležadlo, musia byť prenosné, skladacie, ľahko sa udržuje, trvanlivý, odolný proti škvrnám, odolný proti poveternostným vplyvom, a navyše, že kryty a vankúše sú odnímateľné. A konečne, ľahnúť si na "trón" pestré a pohodlné, užívať si čas pre seba, čítať alebo premýšľať o krásnu záhradu vášho domova.

Jeho Čílsky la cousine- je tiež dobrá voľba

dlhé pláže stoličkyNaše návrhy zahŕňajú dizajnové stoličky z rôznych tvorcov - Kris Van Puyvelde, Chiaramonte & Marína, Paola Navona, Studio Segers, Piergiorgio Cazzaniga a mnoho ďalších.

Tento nábytok sa perfektne hodí vedľa bazéna

design kreslo

Tým pravým miestom na relaxáciu a slnečné kúpele

Moderná forma dlhá stolička

Dokončiť svoj leto vonku s týmto dizajnom nábytku

Modern Yellow Lehátko

Vyhadzovač má kolesá, ktoré majú byť presunuté ľahšie

čierne lehátko kolesá

Dlhá židličkových doplnený integrovaným dáždnikom

Long dáždnik stoličky

Ležadlo na jednej nohe je v móde ...

Long Konštrukcia podlahy stoličky

... v rôznych farbách

noha dlhé čierne stoličky Long dáždnik pool chair Dlhé čierne rustikálne kreslo prímorské ležadlá dlhý bazén stoličky farby Dlhé čierne invalidné vozíky Lehátka k bazénu Chillienne prímorské Mimo bielej posteli vankúš drevo posteľ komfortný veľký vankúš posteľ čierna vankúš posteľ red čierny dizajn postele Bazén relaxačný bielej posteli Manželská posteľ s dáždnikom oranžová trstina posteľ Skladacie drevené postele skladacia čierna kola posteľ skladacie lôžko kolesá skladacie lôžko na lodi rustikálny posteľ veľký vankúš lehátko posteľ s prikrývkou Transat biely slnečník Transat drevo farby vankúše Transat drevo gaštanové Transat wood pool Transat drevená kola


About the author

admin