nábytok

Wood Kancelársky nábytok – dizajn a originálne

Moderný dizajn drevený stôl

Hľadáte kusom kancelárskeho nábytku, ktorý kombinuje funkčnosť, pohodlie a originálny dizajn? V tomto článku nájdete mimoriadny drevenú skrinku, ktorá je na rozdiel od niečoho viete, a to poteší prírodovedcov a tých, ktorí chcú byť vždy iná a originálna.

Tento krásny a úžasný nábytok, na ktoré sa zameriavame, je Wood Kancelársky nábytok neobvyklý nazvaný "Wave" (Wave vo francúzštine). Je to krásny tvorba Roberta Brou - americký dizajnér, ktorý žije a pracuje v štáte Georgia. Táto práca sa zameriava na naturalizmu a prírodných materiálov.

odnímateľný kancelársky nábytok a dizajn drevený odnímateľný drevo office

Pôvodný sídlo sa splnila dva hlavné veže a zásuviek, ktoré je základom pre všetok kancelársky nábytok, ale všetko ostatné je úžasný a výnimočný dizajnu. Robert Brou použili novú techniku ​​zvanú technikou "rezy" vytvoriť tento krásny moderný úrad, ktorý je ako socha v niekoľkých vlnách vodných vrstvách na sebe. Každý "vrstva" je odnímateľná a môže sa pohybovať v cca 8 cm, takže nebudete musieť vytiahnuť zásuvky. Konštrukcia je nádherná, ale nie sme v bezpečí, že projektant myslel prachu.

neobvyklé a originálne tmavý drevený stôl vyberateľná z tmavého dreva office

Originálne a neobvyklý drevený stôl Wood Kancelársky nábytok

Toto drevo stôl je veľmi pohodlné

Originálne kancelársky nábytok drevený

Krásne kancelárie veľa zásuviek pre skladovanie drevený kancelársky nábytok praxe

Moderný nábytok a dizajn zásuvka kancelársky nábytok drevený

Drevo Office neuveriteľné konštrukcie Tyčí drevený kancelársky nábytok


About the author

admin