kúpeľňa

Kachľové izba šedá a drevená vaňa 37 Deco nápady

kachľové hala kúpeľ a šedej drevo rozloženie malý dizajn vesmírnych

Ako skombinovať vložku s šedou dlažbou a dotyky dreva v kúpeľni? Odpovede nájdete v tejto skvelej zázname, ktorý vás vrhne do magického sveta neutrálnych odtieňoch spojených s organickými plochami!


Gray je veľmi populárny farby v posledných rokoch. To čiastočne nahradil béžovú farbu, ktorá by mohla byť videný v takmer akomkoľvek interiéri pre veľa z druhej polovice 20. storočia.

Kachľové izba šedá a drevené kúpele - moderné a prírodné nátery pre relaxačnú atmosféru

kachľové hala kúpeľ a sivá drevených obkladov ground-3D

Šedá farba je súčasťou neutrálnych odtieňoch veľmi vykorisťovaní súčasných dizajnérov. Považovaná za ľahko integrovať do interiéru, táto farba je jedným z niekoľkých prírodných náterov pre kúpeľne. Na betón, dlažba a mramor sa objavujú vo všetkých odtieňoch šedej svetlejší alebo tmavší.

Kachľové izbu šedej a drevo kúpeľňa s bielymi akcentmi

kachľové hala kúpeľ a šedej drevo mozaika múr moderné vaňa

Hlavným problémom zdobenie s farba šedá - či už je to nástenná alebo dlaždice - je to, že táto farba je považovaná za príliš prísne, alebo chýba osobnosti. Napriek tomu práve kvalifikačné by sme chceli, aby sa zabránilo vo výzdobe kúpeľni. Dreva, organický materiál a príjemné, je ten, ktorý nám pomôže vyrovnať atmosféru interiéru s šedou dlažbou.

Aký druh dreva pre moderné kúpeľni?

kachľové kúpeľňa a moderné šedej drevená vaňa

Vzhľadom k tomu, odtiene šedej v náterov, tie drevené sú spojené s prírodným výzdobou. Súčasný trh ponúka širokú škálu jedálenský nátery dreva kúpeľov. Časť z nich je typicky vyrobená z exotického dreva. Ide o názov používaný na opis druhov dreva dovážané do Európy do regiónov ako je Ázia alebo Latinskej Ameriky.

Idea deco a sivá dlažba miestnosti a drevo kúpeľ prírodné prostredie

kachľové kúpeľňa a šedej drevo kúpeľ

Uveďme niekoľko príkladov tohto typu materiálu, teak patrí, ale aj brazílskeho IPE orech, na massaranduba a Cumaru. Medzi hlavné charakteristiky väčšiny z týchto druhov dreva, je ich vynikajúcu odolnosť proti vode a vlhkosti. Veľa z exotického dreva pochádza z tropických oblastí, ktoré sú známe práve pre ich veľmi vysokou vlhkosťou. Tropické a exotické dreviny vyvinuli prirodzenú odolnosť k týmto klimatickým podmienkam. Z tohto dôvodu sú rozšírené v interiérovom dizajne moderných kúpeľní.

Kúpeľňa dekor s šedou dlažbou a imitácia dreva efekt

kachľové hala kúpeľ a šedej drevo interiéru moderný dizajn

Ale vedľa dreva kúpeľne tropické alebo exotický typ, tam sú klasické drevené podlahy možností. Dostupnejšie pokiaľ ide o cenu, typické druhy dreva pre Európu by mali byť predmetom osobitného zaobchádzania, ktorá zaisťuje udržateľnosť. Ide o zásadný aspekt povlakov tohto typu, ktoré musí nutne vziať do úvahy pri rozvoji úspešného vaňu.

Kúpeľňa Idea s dreveným nábytkom a dlažbou v šedej a bielej mozaiky

kúpeľňa obklady šedej drevený nábytok kúpeľ

Ak chcete vytvoriť interiér kúpeľňa so šedou dlažbou a dotyky dreva, môžeme použiť aj nábytok z prírodných materiálov. V tomto prípade je výhodné úložné skrinky a umývadlá vyrobené z dreva. Opäť platí, že jeden má na výber druhov tropického dreva a konvenčnými Európy.

Dlaždice kúpeľňa v šedej a dreveného interiéru u tmavých odtieňov

kachľové hala kúpeľ a šedej drevo deco nábytkom IKEA

Čo je dobré vedieť: rozvoj šedej miestnosti a drevenou vaňou, je tiež dosiahnuteľné s povrchmi, ktoré kopírujú vzhľad dreva. To by bolo použiť imitácia dreva dlažby alebo kúpeľňový preglejky kopírovať vzhľad tohto prírodného materiálu.

Kúpeľňa s tmavošedý šedou dlažbou a dreveným nábytkom

Obklady dreveným nábytkom vybavené moderným dreveným kúpeľov

Ktorá z týchto možností sa najlepšie hodí pre vás? Ak chcete zistiť, lepšie by bolo skúmať myšlienky dekorom a dláždenú kúpeľňou a šedú drevenou vaňou, ktoré ilustrujú táto rôzne riešenia. To je presne to, čo ponúka Designmag s nižšie uvedených fotografiách. Preskúmať, aby zistila kúpeľňa modelkám šedý dekor a drevo a vybrať ten, ktorý vám vyhovuje!

Idea kachľové en šedú drevenou vaňou s kovovou doskou

picture dreva Kuchynský nábytok stenu kúpeľne povlak šedej obklady

Aby sme sa vyhli príliš monotónna krajinou, sa snaží vybudovať vlastnú kúpeľňu a šedej drevo sa skladá z niekoľkých vrstiev šedých tónov. Hromadenie rôznych odtieňoch šedej sa miestnosť zaujímavejšie. To vám tiež pomôže vyhnúť sa niektorým model jednotných a neatraktívne dekor.

tmavo šedá dlažba kúpeľňa náter drevené kúpele

dlaždice kúpeľňa stojacie šedý drevo náter kúpeľ

V mnohých moderných kúpeľní, kachľové nátery zaberať len časť múrov. Jedná sa o ekonomickej a praktickou voľbou pre jednoduchú údržbu vnútorného priestoru.

Obklady šedej kúpeľne a drevené odtiene šedej a nábytkom zo svetlého dreva

kúpeľňové obklady svetlo šedá zen deco kúpeľňou

Ale ak chcete en šedej kúpeľov a zaujímavým dreva, zvážiť inú možnosť: to, čo je úplne pokryť jednu zo svojich stien, šedá dlažba.

Kachľové izbu šedej a drevo kúpeľňa so sprchovacím kútom, šedú podšívkou a parketové podlahy

deco sprcha nátery drevených podláh kúpeľňa

Ide o riešenie, ktoré je typické skôr luxusných priestorov. To bude určite poskytne viac znak do svojho vnútorného priestoru. Náklady na vybudovanie takejto miestnosti bude o niečo vyššia, ale vzhľad kúpeľne bude tiež oveľa jemnejšie.

Foto Moderná kúpeľňa so šedou dlažbou a dreveným nábytkom Závesné

kachľové en šedej vaňou a sprchovacím kútom moderný drevený nábytok

Táto voľba lákavé? Skúste dláždené odtiene svetlo šedej farbe. Jemné odtiene neutrálnej farbe má nadčasový vzhľad a vaša kúpeľňa dekor zostane aktuálne po mnoho rokov.

Príklad kúpeľňa so sivou dlažbou a dreveným dekorom

Model šedý izba vaňa aj sprchovací kút sklenené obklady drevo

Stena pokrytá šedú dlaždice zápas dobre s kúpeľňový nábytok s drevom a parketovú podlahou.

Šedý kúpeľňa a ľahký drevený nábytok

šedá kúpeľňa dekor škandinávsky nábytok z masívu

Zjednodušene povedané, šedá farba je zmes bielej a čiernej. Preto dlaždice kúpeľňa šedej a drevo po bok úspešných čiernych náterov.

Moderné dekoratívne kúpeľňové obklady so sivou náterové drevenou sprchou

dlažba En Grey drevené podlahy sprchovacím kútom

Aby sa zabránilo príliš banálne atmosféru, vyberte si doplnky a kohútiky opatrne. Sivá dlažba a prírodné povrchy budú upozorniť tieto prvky vášho interiéru. Zaujímavejšie sú, tým viac vaše kúpeľňové obklady budú zvýraznené šedou a drevené kúpele.

Žijúci šedý drevený kúpeľňu s modernou betónovej dlažby

Rozloženie En Grey betónové drevenou vaňou

Ak sa vám páči šedá, pretože máte radi priemyselný štýl, zvážte možnosť nahradiť podlahy s betónovou vrstvou.

Kúpeľňa so sprchovacím kútom obrázku, šedá dlažba a drevený nábytok Závesné

Model kúpeľňa deco šedú drevenú stenu

To by bol spôsob, ako vytvoriť kúpeľňa moderný a minimalistický štýl. A pre toto nastavenie nie je príliš chladno, naplňte betónových plôch s jedným alebo dvoma dreveným nábytkom.

Deco návrh - sivá kúpeľňa s ratanovým príslušenstvom

Príslušenstvo šedá ratan deco kúpeľňa

Ratan je prírodný materiál získaný z rodiny rastlín z Ázie. Vzhľadom k svojej robustnosti, ratan sa používa na výrobu nábytku a doplnkov, podobné tým z dreva. Ratan kúpeľňové doplnky sú výbornou alternatívou pre tých, vyrobené z dreva. A farba sa mieša veľmi dobre s šedou dlažbou!

šedá dlažba kúpeľňa s moderným dizajnom dreva

kachľové kúpeľňa Gray kúpeľňa a moderný nábytok drevo kameň doska

Niekedy je kombinácia šedých dlaždíc a dreva nestačí k vytvoreniu naozaj vzrušujúce dekor. V týchto prípadoch, tam je jednoduchý spôsob, ako zmeniť náladu v miestnosti veľmi rýchlo. Skladá sa z pridávania do interiéru bielych klávesov!

Krásna kúpeľňa s plávajúce podlahy šedou dlažbou a dreveným nábytkom

nábytok z masívneho dreva kúpeľňové obklady šedá

White okamžite osvetlí priestor. Z tohto dôvodu je toto riešenie výhodné pre oblasti, ktoré nedisponujú prírodnými zdrojmi svetla.

Škandinávsky-inšpiroval interiér kúpeľne s šedou dlažbou a drobného nábytku

kachľové podlahová krytina izbu šedej a drevo kúpeľ

Tu je ukážka dlaždice kúpeľňa šedej a drevo kúpeľňa so stenami a pracovný plán bielej farbe. Elegantný nábytok v miestnosti je inšpirované škandinávskym dizajnom a vytvára tak elegantné a moderné atmosféru.

Malá kúpeľňa s tmavo šedými poťahmi a moderným dreveným nábytkom

kachľové kúpeľňa Gray kúpeľňa a moderný drevený nábytok zavesiť umývadlo

Rovnako ako béžová, šedá farba má relaxačné účinky. V skutočnosti, pre psychológov, odtiene šedej symbolizovať vôľu nájsť inkluzívne alebo dohoda.

tmavo šedá kúpeľňové obklady a nábytkom zo svetlého dreva

kachľové hala kúpeľ a šedej drevo dekorácie moderný štýl

Drevené povrchy majú schopnosť posilňovať tieto upokojujúce šedú. Z tohto dôvodu skutočnosť, že dlaždice izba a kúpeľňa šedá drevo je veľmi rozšírená vo vnútrozemskej Zen atmosféru.

Idea deco kúpeľňa so stenami pokrytými šedej obklady a japonskej inšpirovaný príslušenstvo

kachľové kúpeľňa šedé deco japonskom štýle myšlienke

V tomto snímku interiérové ​​farby so šedými obkladov a drevených doplnkov, ktoré berú v japonskom štýle deco štýl známy pre svoje relaxačné schopnosti.

Moderná kúpeľňa so šedými dlaždicami a drevom a nábytkársky dizajn umývadlom

interiér izba dlaždice šedá imitácia dreva kúpeľ

Šedá farba má tiež konzervatívne a elegantný stranu. Táto farba je veľmi nápadný vzhľad v náteroch a v bielej a šedej mramorové obklady.

Kúpeľňa s podlahovými dlaždicami šedej a plávajúce drevený nábytok

kachľové hala kúpeľ šedej a bielej drevo zaoblená vaňa

Kúpeľňový nábytok a drevené podlahy v bielej a šedej mramoru

izba s dlažbou a luxusné kúpele šedá drevené dekorácie

Ak chcete usporiadať súkromné ​​kúpele luxusné a rafinované, nezanedbávať túto schopnosť mramoru. Zvlášť, keď tento druh kameňa a doplnený jedným alebo dvoma moderným dreveným nábytkom!

Kúpeľňa s luxusným dekorácie, drevené akcenty a tapetu šedej obklady

Inšpirácia šedej kachľové kúpeľňa a drevené elegantný interiér

Tento aspekt kúpeľne s obkladmi a drevenými akcenty sú tiež využívané návrhári vo svojich pracovných priestoroch, ktoré sú súčasťou hotelov a súkromných rezidencií.

Foto šedej a dreveného nábytku obklady modernú kúpeľňu

napr šedý izba zavesiť umývadlo kúpeľ

Ďalším zaujímavým aspektom odtieňov šedi: ich schopnosť priniesť zmysel pre rovnováhu a kontrolu. To je ideálny farba pre tých, ktorý sú vystavení veľkému stresu v každodennom živote a ktorí snívajú vytvoriť interiér, ktorý by im umožnil kontrolovať ich každodennej rutiny.

Súčasná kúpeľňa v šedej a drevo a kameň, obklady stien

Model izbu kamenný múr náter drevo kúpeľňa

Drevo je materiál, v niekoľkých odtieňoch. Tie sú všeobecne uznávané ako béžovej a hnedej. Ide o dva druhy farieb často videný v kombinácii so šedou dlažbou.

Kúpeľňa dizajn s moderným nábytkom z dreva a mramoru podlahy a dlažba mole

mramorová dlažba moderný kúpeľňový nábytok

Viete, farebný tmavošedý? Jedná sa o medzistupeň medzi odtieň sivej a hnedej, že naozaj svieti pri použití spoločne s dreveným nábytkom. Ale niektoré odtiene dreva patrí šedá tlačidlá, a to najmä druhy dreva tmavšieho odtieňa.

kúpeľňa konštrukcia obrazu s tmavo šedou dlažbou a dreveným nábytkom Závesné

kachľové hala kúpeľ a šedej drevo vnútorné vybavenie
Dreva a šedej dlaždice iste spojí veľmi dobre, ale v kúpeľni krytiny organické materiály môžu byť dosť drahé. V skutočnosti je drevo používané pre takéto povlaky je zvyčajne výsledkom vzácnych stromov, so zvláštnymi schopnosťami, z ktorých najväčší je dobrá odolnosť proti vlhkosti.

Obklady imitácia dreva kúpeľňové steny potiahnuté šedou dlažbou

kachľové en šedej drevený Sprchovací kút rozvrhnutie

Vyrobená z imitácie dreva Doska je skvelý spôsob, ako sa vyhnúť náklady a zároveň rozvíjať kúpeľňu s drevených povrchov. Oveľa lacnejšie ako dovážané drevo, tento druh dlaždice reprodukuje vzhľad prírodného povrchu. A okrem toho, že je veľmi odolný voči vlhkosti v kúpeľni!

Kachľové izba šedá a drevená vaňa s vaňou dreveným nábytkom a mramorovou doskou

kachľové hala kúpeľ a šedej drevo deco moderný dizajn

A napokon, ak nechcete, aby na pokrytie všetkých svojich obkladov môžete vždy staviť na nástenné odtieň sivej.


About the author

admin