umenie

Rameno tetovanie na predlaktí tetovanie: originálne nápady

tetovanie rameno tetovanie kvetinové tetovanie na predlaktí

Chcú tetovanie paži alebo predlaktia tetovanie? Táto viditeľná časť tela, a to najmä v lete, je to miesto, často volia budúcich majiteľov tetovanie. Tu je dôvod, prečo sme vybrali niektoré z našich obľúbených nápadov tetovanie paži.


tetovanie rameno hriadeľ tetovanie geometrické tetovanie

ramená a predlaktia tetovanie tetovanie: nápady pre originálne tetovanie

Toto je váš prvý trvalé tetovanie? Skvelé! V prípade, že myšlienka, aby sa vám s ramenom tetovanie alebo štýlový ruku skôr, je tento článok práve pre vás. Nápady, originálne muž a žena, tetovanie, moderné a veľmi štýlové. Strom tetovanie geometrické tetovanie niekoľko tetovaní, kvety tetovanie, tetovanie minimalistický ... Je tu niečo pre každého!

Pôvodný rameno tetovanie rameno tetovanie nápad žena

Prvým krokom k výberu pravej paži alebo predlaktie tetovanie

Ak chcete zvoliť paži alebo predlaktia tetovanie, musí najprv premýšľať o tom, ako chcete, aby boli viditeľné. Odpoveď na túto otázku už vám poskytne predstavu o tom, veľkosť vaša budúcnosť tetovanie. Ak nemáte veľa skúseností a umenie tetovanie je pre vás nové, odporúčame začať s malým diskrétne tetovanie. Budete ľahko zvyknúť a potom môžete rozhodnúť pre väčšie tetovanie. Spustiť krok za krokom ...

tetovanie rameno tetovanie nápad minimalistický

Druhým krokom pre výber správneho paže alebo predlaktia tetovanie

Veľkosť zvolenej tetovanie, teraz si musí vybrať vzor, ​​kreslenie a prípadne aj farby. To možno vykonať dvoma spôsobmi. prvý, je premýšľať o tom, prečo tomu tak ťa motivovalo dostať tetovanie. Je to udalosť, ktorá vás spôsobilo? Je láska pre vášho partnera? Alebo je to jednoducho estetická tetovanie sa vám páči?

druhá krok je v skutočnosti logickým rozšírením prvého. Viete, že pôvod svojej motiváciu získať tetovanie, takže už máte predstavu o tom, čo tetovanie splní vaše očakávania.

tetovanie predlaktia tetovanie rameno tetovanie mesačnými fázamiTetovanie nápad paže, fázy Mesiaca

Vyberte si tetovanie pažu alebo predlaktie podľa nerestí a vkusu

Aké sú vaše vášne? Je to hudba, literatúra, astronómia, umenie, film alebo turistika? Všetci máme vášne a zoznam vecí, ktoré máme radi. V prípade, že divadlo je vaša vášeň, prečo nie dostať tetovanie kameru? Rovnako ako astronómii? Skvelé! Milujeme tetovanie planéty, Mesiac a Zem. Ak máte radi architektúru a moderný dizajn, geometrické tetovanie je potom pre vás.

Žena tetovanie rameno tetovanie nápad originálny

Vyberte si rameno tetovanie podľa jeho symbolické a histórii

Akýkoľvek návrh, nejaká známka má zvláštnu symboliku. Ešte pred vynálezom papiera a písať symboly boli silne prítomný v ľudskom živote. oznámené my a vyjadril svoje emócie so symbolmi. Preto je tetovanie je oveľa viac než len "ťahanie". Dorazil v Európe relatívne neskorom s námorníkmi, tetovanie boli dlho vyhradené pre jachtárov a zločinci. Dokonca aj dnes, v mnohých krajinách, tetovanie, je vždy spôsob, ako ukázať jeho gang a jeho hierarchické postavenie. A niekedy, keď je človek naozaj profesionálny zločinec sa počet usmrtených osôb ...

Ale neboj sa! Doba sa vyvinula a v súčasnej dobe je tetovanie je jednoducho videný ako originálny estetický prvok. Vidíš viac a viac ľudí, ktorí nosia krásne tetovanie. Dokonca aj niektoré lásky natoľko, že sa jedná o nové tetovanie raz za dva mesiace! Mnoho tetovanie nadšencov povedať svoje povolanie:

"Akonáhle začnete mať tetovanie, nemôžete prestať!"

Samozrejme, že všetko závisí na vašich vlastných prianí!

vták tetovanie rameno tetovanie rameno tetovanie nápad žena

A teraz objavovať zvyšok našich myšlienok galérie

Rameno tetovanie a štýlový predné rameno

ako aj niektoré informácie o ich významov. tetovanie-geometrické-tetovanie-design rameno

Myšlienky tetovanie pre milovníkov

Čo krajšie ako láska? Večná láska! Kedysi dávno, manželstvo bolo súčasťou života každého mladého muža a mladú ženu. V dnešnej dobe, manželstvo je voľba. Niektorí ľudia milujú myšlienku usporiadať krásny obrad s rodinou a najlepšími priateľmi, iní dávajú prednosť tomu vyhnúť. A tam je tiež iný druh lásky ľudí ... Celleux, ktorí chcú tetovanie niečo, čo shoed vždy myslieť na svojej milovanej alebo milovanej. Spojenectvo pre život! Nižšie nájdete tri z našich obľúbených nápadov milovníkov tetovanie.

tetovanie rameno krútiaceho momentu origami-tattoo-love-tattoo-heart small-flower-tattoo-tetovanie krútiacim momentomflower tattoo-moment-romantický

Veľkým trendom v modernej tetovanie: geometrické tetovanie a tetovanie 3D

Jedným z najnovších trendov v dizajne a tetovanie je 3D efekt hľadal. Milujeme ju pre jej veľmi moderné a sofistikované stranu. Ak si ho taky páči, máte šancu. Tento druh tetovania trvá oveľa menej času treba si uvedomiť, že tetovanie veľmi podrobný, napríklad. Geometrický tetovanie a tí s 3D efektom sú zložené prevažne z rovných čiar. Nižšie nájdete naše tri obľúbené predstavy o geometrickej tetovanie.

tetovanie-geometrické-Idee-rameno tetovanie

Jednorožec tetovanie 3D verzia? Skvelé! tetovanie arm-original-Unicorn-origami-3dtetovanie-minimalistické tetovanie rameno tetovanie rameno tetovanie-woman-mountain ťahanie

tetovanie nápady pred jemnými ramien a paží

Na tom nie je nič sladšie než kvetov a rastlín. Ak dávate prednosť mať krehkú paži tetovanie, vyberte kvetinu alebo malý zelenú vetva. Každá rastlina nesie svoj význam. Všetci sú nositeľmi pozitívnych symbolické. Ruža je samozrejme symbolom lásky a vášne. Ľalie sladkosti. Lavender je spájaná s čistotou, pokojom a nevinnosti ...

tattoo-flower-tetovanie podpazuší

Tetovanie jemnú a sladkou kvetinu je to skvelý nápad rameno tetovanie žena. Ak chcete mať farebné kvetinové tetovanie, viem, že to bude stáť oveľa viac, než tetovanie s čiernym atramentom. V každom prípade, v pláne dobrú rozpočet pre vaše tetovanie. Kľúčom k úspechu je nájsť čisté a udržiavané štúdio a to najmä, tetovanie umelca, ktorý vám dáva v pohode. To môže byť trochu problém ... Ale nebojte sa, je to naozaj za to!

Ruža tetovanie rameno je veľký, klasický estetický.
tetovanie-ruža tetovanie vyzbrojený žena tattoo-rastlina-arm tattoo-žena originál

Veľký strom a geometrické tetovanie - dva moderné prvky vgeometrické tetovanie-tattoo-arm-žena

tattoo-planet-rameno zápästie-tetovanie-idea

A celleux, ktorí stále váhajú ... Pozrite sa na dočasné tetovanie inkbox.


About the author

admin