Pár Tetovanie: najlepšie nápady zdieľať s priateľmi – anews24.info

Pár Tetovanie: najlepšie nápady zdieľať s priateľmi

tetovanie moment pán-pani-idee-tetovanie

Ste sa šialene zamilovaná a chcela sa o neho podeliť s celým svetom? Je čas vyhlásiť svoje pocity pomocou párového tetovanie. Toto tetovanie je jedným z najnovších trendov ďalšie tetovanie.


Stále viac a viac párov si tento nápad príťažlivý. Ale ako to dosiahnuť, musíme sa odvážiť. Tiež vybrať správne miesto a tetovanie model môže byť veľmi ťažké. V tomto článku, redakčný, z Designmag vybral niektoré originálne tetovanie nápady. Ale tiež objaviť niektoré myšlienky, významy a trikov, ktoré vám pomôžu vo vašom výbere.

krútiaci moment tetovanie: nahradiť krúžok aliancie

tattoo-finger-zmluva-manželstva

Začnem najpopulárnejších tetovanie medzi zamilované:

tetovanie prsteň!

Je zistené, rastie na prstoch milencov, ktorí sa chcú prisahať lásku na celý život. Je to udržateľným spôsobom, a to aj večný, nahradiť svadobné zmluvu. Niektorí sa rozhodnúť pre imitáciu krúžku, iní pre vzor v tvare srdca alebo symbolický nápis.

node-tattoo-finger-idea

Zvážte, že sa jedná o objav časť, ktorá môže zriedkavo schovať. Buď váš vzťah tetovanie budú viditeľné voľným okom každého človeka.

srdce tetovanie-finger-idea

Ale musíte vedieť o tento druh tetovanie je, že sa vytráca s časom. Prsty a ruky sú súčasťou tela, ktorá sa premýva niekoľkokrát denne. Je to tiež miesto pre drsné pokožky a tetovanie je oveľa ťažšie. Buď musíme znovu premýšľať o tom občas, aby jeho predvolené vzhľad.

tetovanie nápad moment ťahanie-srdce tetovanie

Predlaktie tetovanie je dobrá voľba, aby si tetovanie, ak chcete nájsť správnu rovnováhu medzi uváženia a vzhľad. V skutočnosti, môžete vždy schovať obliekanie tričko s dlhým rukávom.

znak tetovanie-color-idea

Uvedomte si, že ak sa rozhodnete tento orgán pre vaše tetovanie pár najmenej bolestivá časť je nad ramenom. Vnútorná časť je mäkší, bude bolesť výraznejší.

bitie, srdce tep-arm

Keď si vyberiete tetovanie pár, máte na výber medzi malým a diskrétne tetovanie alebo LED.

Ale najdôležitejšie je, aby ju prispôsobiť.

Môžete získať tetovanie v spoločnom vášeň, pamäte alebo len symbol.

star-kino znak mienený

Pri výbere sa dostať milovníkov tetovanie, najbežnejšie možnosti sú tri. Prvým z nich je dostať tetovanie, ktoré doplní, že váš polovicu. Druhým bolo vybrať vzor alebo návrh, ktorý bude venovaný na váš miláčik (e). A treťou možnosťou je vytvoriť tetovanie, ktoré bude rovnaké ako láska (je).

heart-love-znamenať-fidelity

Tetovanie pre milovníkov ktoré dopĺňajú ...

Medzi najobľúbenejšie tetovanie páry zahŕňajú tie, ktoré dopĺňajú tak či onak. To môže byť veta začína u mužov a jeden koniec vety pre dámy. Ale tiež dve polovice srdca alebo symbol. Medzi ďalšie tetovanie môže byť tiež reprezentovaná kľúča a zámku, citáty, charaktery filmu a mnoho ďalších.

Registrácia-design-love-tetovanie

Myšlienka komplementárne tetovanie je, že dvaja ľudia musia byť prítomný pre vytvorenie tetovanie okolo páru. Pamätať prívesky na polovičky, ktoré boli ponúknuté k osobe, ktorá je drahá? No, tento nový trend v tetovanie dokonale nahradí prívesky, ale oveľa viac udržateľným spôsobom. Ak ste sa rozhodli pre tento druh tetovania, môžete si vybrať všetky časti tela, kam chcete vystaviť a model.

piece-of-puzzle-Idee

Vziať príklad tohto puzzle v tvare tetovanie. Ako všetci vieme,

Keď sme našli spriaznenú dušu, alebo brata, je, že sme našli človeka, ktorý robí kompletný.

Tak tu je to, čo tetovanie symbolizuje moment vyššie. Pri premýšľaní o tetovanie, ktorého chcete dosiahnuť, za správu, ktorú chcete oznámiť. To môže byť zjavné alebo skryté. Dôležité je, čo to znamená pre vás a vašu polovicu.

tattoo-puzzle-heart-idea

Ak sa chcete viac diskrétne tetovanie, môžete sa rozhodnúť pre dve polovice srdca, symboly lásky. Ale ak chcete niečo viac svetla, vyberte niektoré z viac asertívny tela, ako chrbát a nohy. Môžete si vybrať viac aj najväčších dôvodov, ako na fotografii vyššie.

idee-registration-love-ink

Všeobecne platí, že výber tetovanie krútiaceho momentu je inšpirovaný udalosťami alebo spomienky. Napríklad, našiel na tele stále viac milovníkov stretnutie termín páru, svadobné termíny alebo tam, kde sa stretol.

Dôležité je vybrať si niečo jedinečného, ​​ktorý predstavuje váš vzťah.

Než sa vydáte do tetovacieho umelca, uistite sa, že k myšlienke, že chcete dosiahnuť, a potom si s ním pohovoriť k dokonalosti a na výbere lokality.

Pôvodná idea - predlaktie

Medzi vytetované párov patrí väčšinou malé diskrétne tetovanie. Mať tetovanie je veľmi osobné a nie je potrebné ju ukázať svetu. Niektorí ľudia sa dokonca rozhodnúť o miestach, ktoré sú prístupné len ich oči alebo oči ich polovicu. Koniec koncov, láska je zdieľanie dva! Navyše, mnoho ľudí týmto spôsobom, sú prekvapení ich milenci (SE).

Kráľ-kráľovná lev zviera

Navyše, niektorí preferujú profesne diskrétnosť. Hoci sa stala veľmi populárnou, stále existujú zamestnávatelia, ktorí nevyzerajú veľmi dobré oko tetovanie. Tak prečo riskovať? Buďte opatrní, najmä ak vaša práca zahŕňa prácu s klientmi.

meni-quote-registration-kreslenie

Ako vidíte, výber je mnoho. A pre tých, ktorí sa obávajú, aby sa veľký krok, je vždy možné vyskúšať najprv s dočasným tetovaním. Klasickým v tomto druhu tetovanie je skutočnosť, henna. To trvá asi mesiac a budete robiť rozhodnutia, či chcete alebo nechcete dostať do trvalej tetovanie. Henna je 100% prírodný produkt sa neskrýva žiadne riziká.

čo znamená-symbol-nekonečne idee

Správa, ktorú prenášajú krútiaci moment s tetovaním je silná. Takže to, čo lepší spôsob, ako deklarovať svoju lásku týmto spôsobom?

tattoo-finger-key-lock

the-cup-tattoo-idea


Like this post? Please share to your friends: