režim celebrity

Tetovanie pre mužov prstom, ktorý nahradí doživotné zmluvu

Tetovanie love female finger-idee-Engagement-idee

Tetovanie prst žena a muž je stále bežnejšie. To umožňuje nahradiť manželstvo zmluvu vo všetkých originality. Prínosy sú početné, kreatívne nápady ako originál.


Extravagantnejšie než bežný prstenníku tetovanie možné prispôsobiť manželský budúcnosti navždy horieť ich románik. Redakčný, of Designmag pripravila výber zaujímavých obrázkov, ktoré vám pomôžu získať predstavu o tomto novom trende.

Tetovanie tetovanie žena prst a človeka čas byť kreatívny

krútiaceho momentu idea-love-ring

Tetovanie je viac než telo výkresu. Je to gesto, ktoré môže spáliť svoju lásku k ostatným navždy. Žena alebo muž tetovanie má niektoré výhody, ktoré sa nenachádzajú v klasickom aliancie. Na jednej strane je to lacnejšie a na druhej strane neexistuje žiadne riziko, že stratí ju. A pomocou tetovacieho umelca môže zvoliť model, ktorý chcete v závislosti od vkusu a priania manželského budúcnosti.

Date-entry-idee-tetovanie

Existuje mnoho zaujímavých nápadov, ktoré majú tetovanie môže inšpirovať iba. Medzi najznámejšie, sú symboly lásky, iniciály, dáta stretnutie, krstné mená, prstene pripomínajúce klasické aliancie a mnoho ďalších. Stručne povedané, je do značnej miery má na výber! Ale skôr, než sa pustíte do tohto projektu, musíme sa naučiť niekoľko dôležitých faktov.

idea-love-alliance Eternity

Prst tetovanie nie je tak odolný, ako to je veril,

Ruky sú jedným z najviac používaných častí tela. Okrem toho v živote každý deň sú často umyté a sú často v kontakte s chemikáliami. To je jeden z dôvodov, že vaše tetovanie bude slabnúť v priebehu času a musíme znovu premýšľať o tom. Áno, tetovanie Aliancia má tiež životnosť!

idee-krútiaceho momentu romanticko-tetovanie

Ale okrem toho, telo je dosť drsný a prsty majú nepravidelné črty. To všetko je prekážkou pre tých, ktorí chcú mužov a ženy tetovanie. Ale ak budete starať o svoje telo, môžete mať tetovanie k životu. Ale k tomu, že riadiť našimi radami.

idea uzol thread-červená

Tu sú niektoré pravidlá dodržiavať:

  • Potom, čo ste tetovať, vyhnúť sa chemikálie, mydlo a voda počas niekoľkých hodín. Ak je to potrebné, používajte ochranné rukavice.
  • Ak sa vaša firma je priamo súvisí s rukou, spýtajte voľno na nejakú dobu.
  • Niektoré tetovanie na ruke potrebujú bytosti sa dotkol viac ako raz. Attendes úplné uzdravenie svojho tetovania prst pred vykonaním konečnej opravy.
  • Vyhnúť sa priame slnečné žiarenie a UV žiarenie. Použite ochranný krém, ak je to nevyhnutné.
  • Rozhodnúť sa pre jasných a jednoduchých tetovanie. Viac prst tetovanie žena a muž je zodpovedný, tým ťažšie je udržať.

Počiatočné-letter-idee-tetovanie

Ale existujú aj iné veci, aby zvážila. Najdôležitejšie je výber tetovacieho štúdia. Uistite sa, že vaše Tattooist pracuje s kvalitnými výrobkami a že hygiena je bezchybný.

svadobné idea-tattoo-nadčasová

Hoci tetovanie sú v móde, niektorí ľudia stále nemajú prijať. To zostáva veľkým rizikom na pracovisku. Takže ak sa rozhodnete mať tetovanie, dávať pozor, čo si vyberiete. Ruka je stále viditeľné miesto na oko. Preto by bolo rozumné zvoliť diskrétne tetovanie. Prečo nie prst tetovanie, ktoré vyzerá ako klasický aliancie?

Music Key-ring-krajiny

Ak ste medzi najodvážnejší, existujú aj iné varianty klasické aliancie. Môžete získať tetovanie viac či menej závažných dôvodov nápisy a symboly. Než začnete zdieľať svoje nápady s vašou tetovanie nájsť perfektný obraz pre vás.

Key tattoo-heart-love


About the author

admin