Udržať dospievajúcu dcéru: zameranie na jeseň-zima 2017-2018 trendy

dospievajúce dievča drží pád trend vzhľad letec bunda zimná 2017 2018

Na jeseň-zima 2017-2018 trendy sú už vypracované. Ak ste zvedaví, čo dospievajúce dievča držal vybrať pre nadchádzajúce chladné obdobie, je tento článok práve pre vás dievčatá!


Objavíte plný dobrých nápadov pre dospievajúce dievča drží bezchybný a na vrchole.

Zameria na dospievajúce dievča drží jeseň-zima 2017-2018 trend.

dospievajúce dievča pád trend vzhľad šaty zimné 2017 2018

Režim, ktorý nevyjde z módy.

Niektoré oblečenie položky sú proste nadčasové. Zdá sa, ako nikdy nebude zastarané denim a zamat. Ale oni sú len súčasťou zoznamu týchto mincí móda navždy. Prečítajte si nasledujúce riadky a objavovať naše dospievajúce dievča drží Hispter galériu a mimoriadne štýlový byť na vrchole v tomto roku!

Objavíte nápady bundy, nohavice, sukne, obleky, svetre, bundy, doplnky, topánky a ďalšie oblečenie pre dospievajúce Super módne dievča!

dospievajúce dievča pád trend vzhľad šaty zimné 2017 2018

Denim: vždy majú tendenciu vždy moderné

Šaty, džínsy, bundy, sukne - džínsovina je vždy mimoriadne trendy pre jeseň-zima 2017-2018 sezóny. Našiel trvalé miesto v dospievajúce dievča oblečení. Džínsy sú pohodlné a ideálne pre dlhom dni v škole. Skombinujte ju s t-shirt, dlhé sako alebo módne bundu. Vysoký pás je samozrejmosťou!

Ak chcete zmeniť klasické džínsy, rozhodnúť sa pre šaty a džínsové sukňu. Kombinovať je s farebnými pančuchami alebo čierne do triedy.

look-trendy-girl-teen-denim-držané trend

Vysoký vitríny silueta a dlhšia.

Ste malá a chcete, aby sa predlžoval svoju postavu? Potom zvoľte (opäť!) Pre Jeans vysokým pásom! Vysoký pás je nielen skvelý triede, ale tiež zvyšuje našu linku. Pre RETRO elegantný 70s inšpirované kombinovať džínsy s vysokým pásom s semišové sako alebo bundu. Tu je nápad dospievajúce dievčatá oblečenie s džínsy a blúzku, ktorá nás núti premýšľať o 90s triede!

rifle-girl-teen-look-trend-held-teen-girl

vesta-dress-teen-girl-fall-2017-2018

Bunda, letec bundu, džínsové bundy, semišová bunda - módne kúsky musia pre každú vášnivú režimu dievča.

Aký vybrať bundu na jeseň-zima 2017-2018 príde? Ako sme už spomenuli, že trendy sú podobné trendy v predchádzajúcich sezónach. Džínsové bundy, letec bunda (bundu) a semišová bunda sa narodili dávno v 60. A áno, je to už viac ako pol storočia a sú vždy tak trendy , Môžete nosiť semišovú bundu a to aj v zime. Vyrobené z mäkkej kože, platia veľmi horúci! Semišové sako kombinuje skvele s džínsami alebo džínsové sukňu.

Bunda-semiš-held-teen-girl-fall-2017-2018Bunda-girl-teen-girl-holding-teen-fall-2017-2018

Letec bunda (bomber bunda v angličtine): Part mimoriadne štýlový nutnosťou

je jedným z našich najobľúbenejších častí. Musí byť pre akékoľvek vášnivé módy. Keď sa dvere sa stále cíti trochu spurný štýlové. To zvyšuje siluetu. Bombardér bunda je super pohodlné s veľkými vreckami. Príliš veľa trieda ...

bundu a letec-style-teen-girl-trendypilot bombardéra-bunda-girl-teen-fashion

Slim nohavice, retro alebo vinobranie

Kombinácia urobili ich návrat pred dvoma rokmi. Sú vždy nesie. Môžete sa rozhodnúť pre džínsové obleku (ďalej len klasické!), Bavlna s alebo bez uvedenia dôvodu. Pohodlná, teplá a veľmi elegantné! Môžete nájsť a objednať on-line Super štýlové kombinácie a nízka cena Asos.

Kombinácia-Jean-girl-teen-look-trendy

Hrach, veľké alebo malé, vždy trendy!

Hrach oblečenie mať super cool retro šik inšpirovaný stranu 30. rokov a americkú kinematografiu času. Na jeseň-zima 2017-2018, vždy nesie. Rozhodnúť pre blúzky, košele, košele, sukne alebo malé polka dot šaty. nižšie

hipster-vintage-dress-teen-girl-trend

Udržať dospievajúce Super štýlovú dievča - triko, koženú bundu a nohavice retro chic shirt-girl-teen-look-fall-trendy

Čiapky - príslušenstvo musia byť pre všetkých nadšených dospievajúce dievča módy!

Holky, vy viete, že 30% telesného tepla pochádza z hlavy. A áno, je to dobrý dôvod, aby vždy nosiť čiapku, najmä keď máte výborný vonku zima. Viečko tiež poskytuje elegantný a ležérny vzhľad naraz. Tieto čiapky sú vždy trendy pre jeseň-zima 2017-2018. To dostane skvelý kop modely s pompoms! Je tak roztomilý. Ak chcete nájsť lacný, navštíviť Asos * alebo ísť do H&najbližšej M. Tip: pre teplo, kúpiť klobúk vlna alebo bavlna).

Asos-čiapky-hipster-look-girl-teen-outfit hipster-čiapky-held-teen-girl-fall-2017-2018 čiapky-held-teen-girl-fall-2017-2018

Móda 60. a 70. rokov - inšpirácia pre módny návrhár pre viac ako pol storočia.

plachtenie košele, vysokým pásom nohavice, kožená bunda - všetky tieto izby majú svoj pôvod v rokoch 60-70. S industrializáciou, hippie módy a hudby, ktorá sa objaví hlavné módne trendy, ktoré stále vieme dnes. Tu je dôvod, prečo, keď povieme, "vintage", hovorí, že všetko a nič. Toto obdobie histórie bol veľmi silný dopad (a dôležité) o kultúre, zvykoch a samozrejme módy.

look-retro módne-teen-nápady-držané teen-girl-fall-2017-2018

Geometrické vzory a dlažba pre elegantný vzhľad a vinobranie.

Panely sú často spájané so Škótskom. My je spojený so štýlom. Ak je váš štýl je elegantný, alebo ste pozvaní na špeciálnu akciu, rozhodnúť sa pre sukne, šaty alebo nohavice prehoz. Je to elegantné, tradičné plechovka a výmena klasickej čiernej. Môžete kombinovať sukne s vysokým pása pléd, s golierom blúzku alebo vysokej krku organza, pančucháče a Panama klobúk. Spomeňte si na rúž ...

držané teen-girl-fall-2017-2018

dospievajúce dievča a elegantný vzhľad a elegantné žena pre špeciálne príležitosti, alebo len pre triedu! držané look-trendy-teen-girl pád

Ak chcete zvoliť jej oblečenie, je potrebné zvoliť v súlade s jej postavu a vkusu. Ako ste už videli, takmer ktorejkoľvek miestnosti v móde tento rok a neexistujú žiadne skutočné limity. Hlavná vec - byť spokojní s vzhľad, cítiť pohodlne a vždy pridať osobný kontakt! Nie sme všetci rovnakí, nie �� ?

Idea look inšpirovaný 70. rokov s retro nohavíc teen-girl-look-vintage-nohavice-dress-teen-girl-fall-2017-2018sako-rifle-look-trendy-held-teen-girl

* Asos