Общая категория

Centrálny ohnisko pre útulný priestor a moderné

interiérový dizajn centrálne ohnisko myšlienkou usporiadať sedenie pohovka vankúš konferenčný stolík

centrálne ohnisko je ideálny pre efektívne a štýl teplo v miestnosti a vytvára príjemnú atmosféru počas chladnejších dní. Tieto krby sú k dispozícii vo všetkých formách a je možné prispôsobiť sa akémukoľvek priestoru a každý štýl interiéru.


Krb bol kedysi jediný spôsob, ako teplej miestnosti v domácnostiach. Dnes to má danú cestu k elektrické kúrenie. Avšak, niektorí ľudia ho začleniť do svojich interiérov z niekoľkých dôvodov: aby bol útulný, zdobiť, alebo oddelené dve izby alebo v zime hreje. V poslednej dobe, ona je späť v platnosti a dokonca pozval na väčšine súčasných priestoroch. Oceňovaný pre svoje autentické čaro, je to tiež veľmi moderná verzia. Niektoré nové modely moderných krbov majú kúzlo staré, ale sú oveľa modernizovaný, jednoduchá inštalácia a údržba. Predtým, než sa rozhodli pre komínový konkrétny model, predstavujeme vám náš výber centrálnych komínov a výhod!

Centrálne ohnisko ultra moderný dizajn

Moderná moderný dizajnový biela gauč ohnisko

Krb je často ústredným bodom vo vývoji obývacej izby, jedálne a kuchyne. Vnímaný ako príjemný prvok a teplé momenty zdieľa miesto s rodinou alebo priateľmi, jeho hlavnou úlohou je zahriať. Súčasní domy nemajú naozaj potrebujú túto prikurovanie, pretože tam sú už ústredné a elektrické kúrenie. Vo väčšine prípadov, moderné krb má predovšetkým dekoratívne úlohu a atmosféru. Centrálne komíny sú často obojstranných krby, ktoré ponúkajú všetky výhody skutočného moderného krbu, ale navyše, jej úlohou je oddeliť priestory.

Centrálne biela tehla ohnisko oddeľujúce jedáleň a obývacia izba

minimalistický trend vnútri ohnisko tehla ohnisko svietidlá zavesenie dekoračné steny

Obojstranné krby niekedy ponúkajú potešenie z kombinácie dvoch rôznych štýlov a teraz jemné teplo z jeho dvoch strán: často obývacia izba a jedáleň alebo kuchyne. Pre tých, ktorí chcú inštalovať obojstranné krb v nich oddeliť miestnosti a pri pohľade na inštaláciu nápady a praktický vývoj, tu 25 príklady interiérov moderných krbov.

obojstranný centrálne ohnisko s sklom oddeľujúce dve sociálnej oblasti

ohnisko sklo trendy lounge kreslo usporiadať drevený konferenčný stolík vankúše

Existuje mnoho rôznych modelov krbov. Uzavretý krb, napríklad dvere, ktoré uzatvára domov. Je to veľmi účinná a bezpečná, ale to si vyžaduje určité investície a pravidelnú údržbu. Pre malé plochy, budú kachle vidieť ideálne riešenie. Je to veľmi efektívny a len nevýhody sú jeho veľkosť a dodávka.

Skvelý originálny dizajn krbu

vyvinúť moderné krb dizajnu moderného bývania trend

Tu je typickým príkladom veľkého sivého krbom, ktorá oddeľuje obývacia izba od kuchyne. Interiér tohto veľkého izby je minimalistický inšpirácie. Dominantné farby sú sivá a biela. Farba krbu ladí dobre s leštené betónové podlahy a mäkké rohože.

Ohnisko oddeľujúce kuchyňa a obývacia izba

leštený betónový krb moderné kreslo dizajnu

Tento otvorený krb ohrieva miestnosti neobvyklú konštrukciu, ale tiež hrá úlohu dekoratívne s jeho priestorovom usporiadaní.

otvorený krb zaujímavý dizajn

krb, ústredné tendencie-interiér-design-amenager

Tento veľký uzavretý krb oddeľuje obývacia izba od jedálne. Navyše táto inštalácia na stenu obsahuje priestor nad krbom, kde si môžete nainštalovať do vázy alebo iné dekoratívny predmet.

Interiér v klasickom štýle nástenný komín

krb, ústredné tendencie-interiér

Tento veľký kamenný krb je ideálny pre domácnosti a vo vidieckom štýle chaty. To robí z tohto interiéru, kompletne zariadený na drevo, viac príjemný a priateľský.

rustikálne kamenný krb

Centrum stone interiéru koberce moderné drevené podlahy biela podlaha ohnisko

Ak je to pre vykurovanie vášho domova, môžete si vybrať medzi krbom, ohnisko alebo kachlí uzavretý. Krb umožňuje plné vykurovanie vášho domu. Navyše inštalácia nie je príliš zložitý a nevyžaduje veľkú prácu. Jeho hlavnou výhodou je jeho účinnosť, čistota a bezpečnosť. Jeho oheň má priemernú dĺžku desať hodín.

Black ohnisko bioetanol moderný dizajn

centrálne ohnisko moderný obývacia izba dizajn trend

Pre tých, ktorí chcú inštalovať krb len na výzdobu svojho domova, tam sú tri hlavné riešenia: ohnisko bio etanol, plynový krb a elektrické ohnisko. V poslednej dobe, krb bio etanol je veľmi módne. Je vidieť stále viac a viac v luxusných hoteloch, moderných víl a moderných bytov. Jeho jednoduchá inštalácia a skutočnosť, že nevyžaduje žiadne káble, aby bolo prednostné výber z mnohých dizajnérov a milovníkov dizajnu. Jeho univerzálny štýl je ľahko nastaviť. Je to tiež čistá: nie drevo, žiadny popol alebo dym. Tri funkcie definovať tiež: decentné, elegantné a trendy.

Ohnisko bio etanol originálny dizajn

Moderné centrálne ohnisko dizajnu oblasť koberec interiér poschodie

Pre autentickom štýle, plynový krb je ideálny dvojnásobok tradičné ohnisko, ale bez obmedzenia dreva. Je to podobné tomu, ktoré pôsobia v bioetanolu, s tým rozdielom, že je efektívnejšie. Existuje mnoho modelov, ale voľba je obmedzenejšia než pri ohnisku bioetanolu.

šedá krb inštalovaný medzi jedálňou a obývačkou

centrálne ohnisko obývačka rozkladací vankúše previesť trend

Najúspornejší voľba a je čisto dekoratívne elektrický krb. To je vizuálne veľmi blízko k tradičnej ohnisko. Jeho schopnosť teplo nie je vždy úspešná, záleží na modeli, ale jeho štýl je dobre.

otvorený krb

Moderným trendom krb pohovka biely koberec kytice

Inštalácia krbu vo veľkej miestnosti urobí všetko útulnejší ďalej. Tu je veľmi priestranný interiér a ľahké to nebude rovnaký bez veľkého krbu v strede.

veľký krb

Moderné centrálne ohnisko obývacia izba rozkladacie kreslo interiéru

Ohnisko inštalovaná vedľa kuchyne

Centrálne ohnisko Design trend vyvinúť obývacia jedáleň

Moderný interiér s krbom

šedá komín trend red kreslo zariadiť útulný priestor

Spálňa s uzavretým ohniskom

spálňa krb stena deco trend

kamenný krb

kamenný krb konštrukcia býva jedáleň luster

minimalistický štýl interiéru v bielej farbe s otvoreným krbom bioetanolu

Moderným trendom krb biela kreslo konferenčný stolík

Krb, ktorý hrá oddeľovača dielov

izba krb rozvíjať moderný trend drevený jedálenský stôl

Chata s krbom

Moderné trendy obývacia izba moderné krb podlahová rohož moderné kreslo konferenčný stolík

Moderný krb designu v priemyselnej inšpirovaný interiér

Moderná červená pohovka krb moderný trend

Krb s tehlové múry

chalupa kuchyne trend murovaný kamenný krb

Krb inštalovaný medzi obývacou izbou a jedálňou

Moderným trendom kamenný krb kreslo idea koberec žltá pozemné

uzavretý krb

rustikálny interiér krb moderný trend béžovej sofa miestnosť konferenčný stolík

guľaté ohnisko

Vnútri moderný trend centrálnej ohnisko krbu