Общая категория

Lamborghini Centenario – silný automobilový jedinečný vhľad

Lamborghini Centenario najsilnejšie voz všetkých čias jedinečný vhľad

Môžeme a budeme všetci držať dych na muchy výborný ... Lamborghini hypercar Centenario, alebo ešte lepšie, život by mohol, hoci len na okamih, je veľmi, veľmi dobrá samotnej myšlienke nájsť nás pri realizácii tohto hnusný auto.


Druhú najdrahšie auto na svete Lamborghini zadné a bočné

najdrahšie auto na svete za stranu

Malý rovnako ploché. Navrhnutý špeciálne pre 100. výročie zakladateľa Ferruccio Lamborghini, bol vyrobený v limitovanej edícii 40 modelov celkom - 20 rez v prvej a 20 roadsterov potom.

Lamborghini Centenario kupé predstavila na ženevskom autosalóne 2017

Lamborghini Centenario znížiť žijúci Ženeva

Rez, na jednej strane, ktorý je vybavený motorom V12 759 koní z 0 na 100 km / h iba za 2,9 sekundy a môže ísť až na 350 km / h.

Verzia Roadster na druhej strane, 770 koní, je ešte silnejší, z 0 km / h na 100 km / h za 2,8 sekundy.

Lamborghini Roadster verzia Centenario na diaľnici

Lamborghini Roadster Centenario diaľničné

Vieš čo? Hoci Lamborghini Centenario bol predložený okrem iného na Ženeve alebo v "The Quail" v Carmel, Kalifornia, kde sa svet nadšencov pre "krásnych strojov" sa nachádza v extravagantnom Concours d'Elegance Pebble Beach, vozy boli všetky predané predtým nikdy neboli zobrazené.

Jednotková cena je 1,75 milióna eur pred zdanením. To prináša Centenario v Top 20 najdrahších áut na svete. Aktuálne dodávky doteraz umiestniť na jeseň a bude trvať až do roku 2017.

Roadster verzia Centenario v púšti, vynikajúci dizajn horské scenérie

Centenario Roadster dizajnu púštne hory

Toto dielo ohrozuje nielen vďaka hold Ferruccio Lamborghini, zakladateľ automobilky, ale tiež si pripomíname 50. výročie začatia ohromujúci Miura.

Rovnako ako Aventador, hyper a veľmi výkonné športové vozidlo je poháňaný atmosférickým V12 a má pohon všetkých štyroch kolies. Ale s 770 konských síl, 20 viac ako Aventator SuperVeloce Centenario má najsilnejší motor niekedy postavený Lamborghini.

Kupé vozy Centenario v preplnenej miestnosti reportérov: pohľad zozadu

Centenario rezané reportéri sediaci vzadu

Čo sa týka dizajnu druhé, to je dráma fatálne a to pripomína ultra exkluzívne veneno. Ale stále naproti veneno ktorý mal rebrá na zadnej strane je Centenario má hladký tvar, bočné okná tvoriť šesťuholníkové a svetlomety orientovaná horizontálne, skôr pripomínajúce produkty pomerne nedávno.

Lamborghini Centenario prednej alebo bočnej zo zvieracej formy

Lamborghini Centenario predná strana zvieracie forma

Ako pre predné kolesá a zadné zamykanie, pekne upravených pneumatík Pirelli P nula, rozdiel je centrálny alebo interpont, a tým neutralizovať napätie medzi kolesami prednej nápravy a kolesá zadných náprav ,

V zadnom pohľade top 20 high-end vozidiel

top 20 upscale zozadu

Uhlíkovými vláknami, ktorý je hlavnou zložku tu, Lamborghini Centenario je ešte ľahšia ako svetlo Aventador SuperVeloce. Lamborghini Centenario je prémiových vozidiel. Jeho interiér je veľmi luxusné a high-tech.

Super športové vozidlo na výstave: pohľad zozadu a zo strany na celom svete

Super pohľad športový sedan za beacoup svete

Cestujúci budú mať prospech športové sedadlá vyrobené z uhlíkových vlákien a šité kože, mikro semišu, používať bohatý cestu. Tiež to páči s infotainment pozostávajúce zo systémovej HD dotykovým displejom k dispozícii s Apple čo carplay, Wi-Fi a ďalších funkcií, ktoré oživia.

Vnútri Centenario s výhľadom na volante a prístrojovej doske

Centenario tabuľka vnútorné koleso okraja

Roadster verzia Centenario pod holým nebom s výhľadom na palubnú dosku a sedadlá

Centenario Roadster open tabuľka sedenie hrana

Tento zázrak vynaliezavosti a high-tech bolo v móde medzi tými, ktorí už videli, dokonca patrí k tým šťastlivcom, ktorí už majú a určite zvýšiť najväčšie nadšenie medzi tými, ktorí mali tú česť letmý pohľad na jeho jedinečný vhľad.

Lamborghini Centenario: najsilnejší niekedy postavený automobilov s unikátnou vhľad do automobilu

Lamborghini Centenario najsilnejšie voz všetkých čias jedinečný vhľad

Tu je video z Lamborghini Centenario brať na oficiálnych stránkach Lamborghini


About the author

admin