Damaškové tkaniny plní svoj štýl a luxusný nábytok

Luxusné damaškové tkaniny na vankúše

Damaškovým alebo damašek tkanina je tkanina, ktorého vzory sú látková vyšívané. Toto rozlišovanie stojí za zmienku, pretože kresby vyzerajú veľmi odlišne.


To môže byť použitý na obliečky, obrusy, uteráky, nábytok či vankúše. V prípade Damasku a protichodný k vyšívanie vzory sú veľmi diskrétne. To často vedie s výrobcami látok preferovať kvetinové motívy, ktoré sú tiež veľmi subtílne. Môže existovať len dve farby damaškové tkaniny: útku a osnovné nite. Ale väčšina z textilu a damaškové tkaniny sú jednofarebné. V tomto príspevku, ponúkame 20 príklady luxusného damaškové tkaniny, aby vás inšpirovať a priviesť vás do jemnej a ozdobený svete.

Damaškové tkaniny zostáva jedným z najlepších luxusných tkanín

Luxusné damaškové tapeta

Výkresy nie sú zvýraznené dvoma oddelenými farbami, ale rozdielu v jase medzi synom: matný drôtu a jasným drôtom. Jasný priadza je často hodváb. Ľanové semienko sa používa aj na damaškové tkaniny. Odolnejšie než bavlna, ponúka život, ktorý dáva zmysel pre prácu textilom.

Deluxe izba v ružovej

Damask textílie luxusné ružový

Módne obraz a orientálne alebo kvetinové vzory, damašek tkanina je lesklá a pevná látka, ktorá je vyrobená s plochými vzormi. Jedná sa o textilné Damasku prišiel do domácich alebo zahraničných, bohaté tkaniny z bavlny a hodvábu zmiešaný, ako muži a ženy, bohatých a chudobných použitia pre ich oblečenie a nábytok.

Jeho návrhy sú tkané a nie vyšívané

luxusné spálne

Kombinácia modrej a zlatej tohto luxusného podložku

Kombinácia modrej a zlatej tohto luxusného podložku

luxusné čierne a biele vankúše

luxusné čierne a biele vankúše

damašek pokrývka

damašek pokrývka

posteľná pokrývka damaškové tkaniny

Kryt damaškové tkaniny lôžko

Damask luxusným

Damask luxusným

Damaškovým je v poriadku a esquis

Damascus luxusné fialová Damaškovým ako luxusné tkaniny Posteľ s krytom damaškové tkaniny
damask Textilné tapety damaškové tkaniny záclony

Damask textílie pre záclony lôžkových Damascus luxusné tapety maľované damaškové tapeta zlaté damaškové tapeta Luxusné vinobranie tapety plátený stolička Deluxe