tapety Trend 2017: výber z najkrajších modelov

vzor-tropický vzor-tapeta stena deco

Aký je trend papier namaľoval v roku 2017? Objavte náš výber 20 nápady papierových modelov lakovaných ultra moderné vzory.

tapety Trend 2017: výber z najlepších modelov

tapety, vzor-geometrický steny deco izbusponzorované odkazy

Tapeta je skvelý spôsob, ako rýchlo a ľahko skrášliť svoje prostredie. Na trhu existuje široká škála vzorov, farieb a štýlov, aby vyhovoval všetkým chutí. Tam sú tapety vzory majú tendenciu k cenovej pomerne cenovo dostupné. Ak chcete uspieť vnútornú výzdobu, kľúč je vyváženú zmes všetkých týchto prvkov a jednoduchosť privilégií a funkčnosti. Tapeta má schopnosť priniesť veľa charakteru v hre. Veľkou výhodou tapiet je, že môže byť ľahko vymenený s inou vzorkou alebo farbou. To dáva veľkú slobodu pre výzdobu miestnosti potom. Môžete experimentovať s rôznymi vzormi, keď budete chcieť.

Aký je trend papier namaľoval v roku 2017 a aké sú naše obľúbené farby a vzory, objaviť v nasledujúcich riadkoch. Vyberte si model, ktorý vám priťahuje najviac a výzdobe svojej izby. Táto geometria rok, pastelové a metalické odtiene, tropické motívy a retro elegantné šaty stien.

Trend Wallpaper 2017: tropické dôvody namaľovaný papier vzor tropické motív Zedno umelecké nápady

Trend maľované 2017 papiera: pastelových odtieňov

Ak máte jemné povahy a chcete vytvoriť atmosféru pokoja a sladkosti vo svojej izbe, vyberte tapetu pastelové farby. Pastelové odtiene vrátiť život, bez toho, aby bol ako odvážne svetlé farby, napr. Sú ľahko prispôsobí domácemu alebo škandinávsky minimalistickom štýle. Vždy sa kombinuje s čerstvej zeleniny dekorácie.

color trend pastel tapeta nápad pozadia stena deco natieranie závodGray-izbový-tapety-pink-pastel

Trend Wallpaper 2017: motívy inšpirované umením

Trend, ktorý skutočne prevezme je zlúčiť skutočné umelecké dielo ako tapetu. Tapety inšpiroval umenia sa stal novou posadnutosť pre mnoho majiteľov domov, pretože spôsob, akým prepája vizuálne umenia s farbami vody. V skutočnosti, mnoho tapety inšpiroval umenia namaľoval naozajstných umelcov, ktorí chcú dať iný vizuálnu podobu svojich diel.

tapeta vzor umelecké predstava modrá múr deco natieranie wallpaper maľovanie tapety art deco idea

Trend Wallpaper 2017: geometrické vzory

Viete, že interiéry geometrické prvky sú veľmi módne. Milujeme je pre ich prepracovanosti, tajomný a ultra moderné. V roku 2017 sme sa obliekať steny s geometrickým vzorom tapety (v prevažne čiernej a bielej).

tapety, vzor, ​​moderného

Trend namaľovaný papier 2017: Vintage vzory a späť v 50. rokoch

Často sa hovorí, že móda je to, čo nevyjde z módy. Ročník bol prvýkrát napadol srdce návrhára konečne usadiť na stenách moderné interiéry. retro tapety vzory sa v poslednej dobe stali trendy. Prinášajú vintage atmosféru priestoru, pričom je zábavné a tučným písmom. Retro vzory sú odhalené v rôznych farbách a môžu sa stať skutočný jednotný dekoratívne prízvuk v miestnosti.

Jediný problém, ktorý môže mať má príliš veľa na výber! Osobne sa mi predstava, že kombinuje jednu alebo viac retro tapety vzorov s cieľom vytvoriť super elegantný priestor. Tiež pridať nejaký starožitný nábytok a dekoratívne predmety.

room-vintage-tapety-trendy lounge chair-nápady

Dokonca si môžete obliecť steny kúpeľne s retro tapety. Je to super šik! Odporúčame, aby ste sa radšej neutrálne a svetlé farby, ako je biela, sivá a béžová.

RETRIO-trend-tapety-nápady

Trend Wallpaper: kvetinové vzory pre ženami vo vnútritrend-tapety, kvetinový design-idea-wall-trend

Tieto kvetinové vzory vždy spájať mesiaca v jarných a letných mesiacoch. Práve teraz sú najobľúbenejšie pre mnoho majiteľov domov. Tam je niečo veľmi ročník na svoju tapetu s kvetinovou potlačou v jednej z miestností svojho domova. Jeden ju vidí v spálni, dievčaťa izbu, kúpeľňu alebo predsieň.

nápady trend-tapety-pozadia-stenové

Kvetinové vzory robiť ženskú a jemnú atmosféru. trend tapety kvetinový vzor šedej invalidný vozík vankúše drevená podlaha

Tapety s kovovými tlačidlami

Tapety s kovovými tlačidlami umožňuje pridať hĺbku stien odvážne. Je tiež jedinečný spôsob, ako začleniť kovový farebný tón v domácnosti, bez toho aby ste museli pridávať ďalšie dekoračné kusy. Kombinujú kovový tapety s dreveným nábytkom zahriať atmosféru.

tapety-silver-idee-deco múr trend

Tapety s kovovým nádychom má niečo veľmi sofistikovaný. Ak chcete zachovať svoj čistý vzhľad, vyhýbať sa spojiť s jasnými farbami. Kus, ktorý kombinuje kov a ružová tón sa môže javiť ako príliš gýča. Zostať vo svetlých, neutrálnych odtieňoch. Drevo a zelená výzdoba sú nutnosťou, ak chcete vytvoriť príjemné prostredie vo svojej izbe.

tapety, moderné idee steny toaletný trend

Opakované vzorky s nádychom retro chic

Opakované vzorky s retro elegantným nádychom sú vynikajúci spôsob, ako zvýrazniť vaše steny a harmonizovať celú izbu. Upozornením na stene opticky rozširuje priestor a dáva život hrať. Opakované modely fungujú najlepšie, keď sú v neutrálnom tónom, ako je šedá, čierna, biela a béžová. To vám umožní baviť pracovať s niekoľkými rôznymi farbami, keď príde na zdobenie priestor.

trend-wallpaper-vzor stena-deco-table trend-tapety-pozadia-múr idea

Imitácia tehly tapeta

Brick je vždy spojená s domácou priemyselné štýlu. So skutočným tehlovej steny je Mission nemožné u niektorých vlastníkov bytových jednotiek. Tu je dôvod, prečo imitácia tehly tapeta je skutočný trend v posledných rokoch. To umožňuje, aby si krásny estetický vzhľad tehál a priniesť kľúčový priemyselný hľadal jednoduchosť. Štruktúrované steny sú veľmi módne v uplynulých rokoch. Sú cenené pre svoju stranu 3D podmanivé.

tapety-šedo-wall-trend nápady

A nevyhnutné a vždy v móde: pruhy!

Ah, škrabance! Sú vždy trend v dizajne a módy. Moderné a vintage zároveň pozývajú tentoraz v podobe tapety. Tapety so zvislými pruhmi opticky rozšíriť priestor. Môžete kombinovať s inou tapetu dekoratívny prvok, ktorý má rovnaký vzor.

tapeta pruhovaný-zrkadlo-stena-deco nočný stolík

Dôležité Tip: mierny s poškriabaním. Ak máte príliš veľa v jednej miestnosti, môžete vytvoriť dynamickú atmosféru taky. Príliš veľa škrabancov, je ohromujúci!

tapeta pruhovaný-vzor-background-wall

Svet tapiet je veľmi bohatý na motívy, farby a štýly. Ktorý si vybrať do značnej miery závisí na vašich osobných preferenciách, ale aj nábytok a dekoráciu už vo svojej izbe.