krása

Geometrické Tetovanie: význam a myšlienky v obrazoch

geometrické tetovanie zápästia žene človeče

Geometrický tetovanie je štýlový, minimalistický a elegantný. Ak ste zvedaví, ktoré si vybrať geometrické tetovanie a chcú sa dozvedieť viac o ich významy, si spadla na správnom mieste!


geometrický trojuholník minimalistický tetovanie nápad

Geometrické Tetovanie: význam a myšlienky v obrazoch

Trojuholník, kruh, štvorec, pyramída, obdĺžnik - ktorý je symbolom všetkých týchto geometrických útvarov? Zamerať sa na ich význam viac galérie geometrické tetovanie nápady a niekoľko užitočných tipov, ako vybrať umiestnenie.

tetovanie štvorcových geometrické-tetovanie Členok

Geometrický tetovanie trend ovplyvnený moderným dizajnom

Geometria je veľmi módne v modernom interiéri. Geometrické línie sú často prítomné v dizajne škandinávskej minimalistický štýl životný priestor. Geometrické tvary sú tiež veľmi trendy, pokiaľ ide o výber malý minimalistický a elegantný tetovanie. Na jednej strane, tieto formy kombinovať k dokonalosti. Sú ideálne. Na druhú stranu, začať s malým geometrické tetovanie je vždy dobrý nápad. Najmä ak sa jedná o prvé trvalé tetovanie vo svojom živote! Je isté, že nebudete ľutovať, pretože malý trojuholník alebo kruh je podhodnotená a elegantný.

geometrický trojuholník tetovanie malé tetovanie na zápästí rameno tetovanie

Geometrická Tetovanie: Čo kruh?

Kruh vyjadruje dokonalosť, nekonečno, cyklus. To je ideálne, ak chcete nekonečnú členku alebo zápästia tetovanie. ideálny tvar, oválny a mäkká. To predstavuje Zemi, slnko, mesiac v splne. Je to kozmická forma. Okrem toho, v prírode neexistuje ideálny kruh.

Kruh tetovanie je veľmi diskrétny. To môže dokonale ozdobiť zápästia, členka, predlaktia, krku ...

tattoo-geometrický kruh-little-tattoo-idea

tattoo-circle-idea tetovanie rameno

Aké sú významy trojuholníka geometrické tetovanie?

Trojuholník je spojená s rovnováhou. prepojené tromi radmi tri body. Niektorí hovoria, že značka osvetlené. Od prvý pohľad, trojuholník je jednoduchý symbol. V skutočnosti je to naozaj symbolizuje mnoho rôznych vecí. Ste samozrejme zatiaľ mu udeliť osobné výklad sa vám páči.

Jedným z prvkov, ktoré najviac záleží na jeho význam, jeho smer. U kruhu a štvorca, nie sú tam žiadne zmeny, zatiaľ čo trojuholník môže byť orientovaná odlišne.

Jedným z najčastejších výkladu je, že trojuholník je spojený s Trinity. Trojuholník môže tiež vyvolať fázy Mesiaca. V starovekom Grécku sa verilo, že trojuholník predstavuje akési "brány".

Trojuholník umiestnený smerom nahor symbolizuje: mužnosť, činnosť, dynamika, otec a Mars. Obrátil hore nohami, to symbolizuje: ženskosť, pasivita, matka a mesiac.

Preto je trojuholník tetovanie je unisex. To je tiež často spájané s kreativitou, mágia, harmónia, zmena ... Bez ohľadu na to, čo si vyberiete trojuholník, môžete vždy nájsť zmysel, ktorý vyhovuje vašej osobnosti.

A pyramída tetovanie?

Pyramída tetovanie je pravdepodobne oveľa zaujímavejšie čísla. Spájame pyramídy v Egypte. To predstavuje skutočnú stavebné úspech pre človeka po celé stáročia. Tento komplex konštrukcia, stabilné a navrhnuté tak, aby dokonalosti je svedectvom o veľkej kapacite egyptskej civilizácie. To bolo tiež civilizácie, ktorá mala významný vedomosti o vesmíre a hviezd. Dnes je stále záhadou, ako sa im podarilo získať tak podrobné vedomosti o slnečnej sústave.

Stručne povedané, nebude to zlé hovoriť, že pyramída tetovanie symbolizuje znalosti, skúsenosti, inteligencia, vytrvalosť, spiritualitu a tajomstvo.

Triangle element Zeme small-tetovanie-geometrické-woman-tetovanie

trojuholník nekonečno tetovaniegeometrické tetovanie rameno tetovanie nápad pred človekom

Personalizované trojuholník tetovanie nápadtrojuholník-tetovanie-nápady-raňajky tatouge žena

Aký je význam štvorcový tetovanie?

Ktorá symbolizuje námestie? Na námestí sa skladá z rovných čiar. Symbolizuje stabilitu, energia tekutiny, bezpečnosť, štruktúre a poriadok. V hindské kultúre, je to prirodzený poriadok vesmíru. svetové strany: sever, juh, východ, západ. Zima, jar, leto, jeseň: štyri ročné obdobia ?. Štyri kozmickej prvky: Slnko, Mesiac, planéty, hviezdy. A štyri prvky, ktoré tvoria vesmír: oheň, zem, vzduch, voda.

square-black tattoo-predlaktia-raňajky tatougae geometrické tetovanie rameno-Idee štvorcových tetovanie tetovanie-delta-minimalistické ideesquare-tattoo-geometrický zápästie-tetovanie-ženatattoo-predlaktia-idea-small-tetovanie

Aké sú rôzne varianty zaujímavých a zákazkové geometrické tetovanie?

Je možné kombinovať niekoľko geometrické tvary a prvky pre vytvorenie vlastnej tetovanie. Kruh obklopený štvorec, trojuholník s kresbou ... Možností je veľa. Môžete začať s tetovanie trojuholník, štvorec alebo jednoduchý kruh a rozvíjať postupne.

tetovanie zápästie-tetovanie-idea-small

Milujeme Tento strom tetovanie kruhu:
tetovanie podpazuší-geometrický-tetovanie rameno

Čo geometrická poloha pre moje tetovanie?

Jednoduché geometrické tvary sú ideálne pre tetovanie na zápästí, členku alebo tetovanie pred diskrétne ramenami. Sme predovšetkým ako krku tetovanie pre ich tajomné a skryté strane. Jej umiestnenie závisí aj od toho, ako chcete, aby vaše tetovanie je viditeľný. Ak chcete, aby to bolo naozaj pokojné a niečo intímne, vyberte nenápadné miesto, napríklad na krku a za uchom, napríklad. Vytetovať na členok, zápästie alebo paže, tetovanie sa ľahko apercevable.

raňajky tetovanie Členok-nápady-minimalistické tetovanie

minimalistický tetovanie nápad Idee-tetovanie-geometrický trojuholník-Arm

Permanentné tetovanie: rozhodnutie na celý život

Zvoliť permanentné tetovanie znamená urobiť konečné rozhodnutie. Akonáhle to urobíte, bude to veľmi ťažké odstrániť. Existujú určité techniky, ale to nie je náhodou, že tetovacie atrament je nazývaný "stála". Ak ste ten typ ľudí, ktorí často menia svoj názor, že je lepšie, aby sa pokúsila dočasné tetovanie. Prejazd krok "dočasné tetovanie" vám umožní lepšie formulovať svoje túžby.

Idee-tetovanie-geometrické-minimalistický

Ďalším nápadom je začať s jednoduchým tetovanie, ako sme už spomenuli. Urobiť prázdne geometrické tetovanie (kruh, štvorec, trojuholník) jednoduché vám umožní vyvíjať neskôr. Nižšie je znázornený vlna tetovanie v kruhu. Je diskrétny a originálne. Môžete sa nechať inšpirovať a začať s prázdnou krúžiť tetovanie jednoduché. To je myšlienka, často navrhnuté tatérov - navrhovať svoje tetovanie ako vy.

Kruh-tattoo-wave zápästie-idea tetovanie rameno

Mnoho ľudí si geometrické tetovanie pre ich čisto estetická. Je pravda, že všetky geometrické tvary majú decentný eleganciu a veľmi príjemné. Geometrický tetovanie je bezpochyby najmodernejšia tetovanie teraz.

krk tetovanie-delta-woman-tetovanie

Viac informácií o význame tetovanie tu.


About the author

admin