Tetovanie srdce: nápady pre malé štýlové tetovanie – anews24.info

Tetovanie srdce: nápady pre malé štýlové tetovanie

tetovanie srdce tetovanie malé tetovanie žena zápästie

V piesni francúzskej skupiny Red Red, "láska", slová sú veľmi jednoduché, ale veľmi hlboká. Skladajú sa iba z jediného slova: "Láska, láska, láska ...".


A áno, lásko ... Ak ste sa rozhodli, aby sa vám srdce tetovanie, je veľmi pravdepodobné, milovať, nie?

Zamerať sa na vzniku kultového symbole nad výberom toho najlepšieho srdiečok tetovanie.

Tetovanie srdce: milovať navždy

tetovanie-rameno-heart-tattoo-original

Vskutku, srdce je symbol používa od nepamäti. Čo to predstavuje? Jeho historické korene sú skutočne ťažké určiť, ale vieme, že to bolo už používa ako symbol v staroveku.

Srdce tetovanie malé tetovanie nápad žena

Ak ste niekedy videli obrázok skutočného ľudského srdca, veľmi dobre viete, že nemá ideálny tvar, aby bol daný výkres. V súčasnej dobe je srdce tetovanie je vnímaný ako idealizované reprezentácie ľudského srdca, ale je to predovšetkým symbolom romantickej lásky. V tej dobe to nebol prípad vôbec ...

Stručná história počiatkov symbolom srdca

Pôvod symbolu srdca zostáva nejasný. Niektorí historici pripúšťajú, že kultový symbol je pravdepodobne odvodený od tvaru z listy brečtanu ktorá symbolizovala vernosť Grékov a Rimanov. Iní hovoria, že jeho tvar bol inšpirovaný sieťami alebo zadok. Otázkou je ...

Srdce tetovanie prst tetovanie

Je zaujímavé, že Buddhisti tiež používal podobný symbol od nakreslené srdca. Avšak, v ich kultúre, je to zástupca niektorého figový list symbolizujúce osvietenie.

K dispozícii je tiež teória, že tvar srdca ťahané je odvodený zo starého závodu s názvom "silphium" (ktorý už neexistuje). Tento závod bol použitý ako zázračný liek pre tehotné ženy a niektorým chorobám. Existuje teda symbolický vzťah medzi matkou dieťaťa a listov tejto rastliny pripomínajúce srdce.

V skutočnosti, srdca nebolo spojené s láskou pred XIII - XVI storočia. Ľudia v tej dobe videla ľudské srdce ako otvorená kniha k Bohu, v ktorom "napísal" a sprievodcom človeka. Na prvý láskou bol vždy súvisí s Bohom. romantická láska, medzi dvoma ľuďmi, sa objaví až oveľa neskôr v období renesancie.

little-finger-tattoo-tattoo-idea

Dnes pre mnohých srdce je dokonalým symbolom lásky a oslavy Valentína. Srdce je tiež centrom emocionálne, pocity a náklonnosti. Nezabudnite, že srdce je najdôležitejší orgán. jedinečné ľudské telo, srdce je zodpovedný za riadne fungovanie všetkých orgánov. Vždy je horúco ...

tetovanie-originálne-core-small-tetovanie podlaží

Srdce tetovanie: bohatá symbol výklady

Vidíte symbol srdca máme dnes prekročili čas. ich mnoho výkladov bola udelená. Avšak, tam bol vždy symbolom niečoho pozitívneho a nepriamo súvisiace s láskou. Nebolo to romantická láska, ale láska vo všetkých jej formách: láska medzi matkou a dieťaťom a verného Boha.

predlaktia tetovanie-heart-idea

Veľký alebo malý srdce tetovanie?

Ak sa tetovanie srdca vám prinesie šťastie! Symbol vernosti, osvetlenie a predovšetkým emocionálne ... Srdce je pozitívny symbol a bohaté na významy.

Veľký alebo malý srdce tetovanie? Záleží na vaše želanie, ale aj na miesto, kde chcete tetovanie. Na prst, bude to skôr malé a minimalistický, vytetovať na stehná, členku alebo predlaktia, môže trvať detailnejšie podobu.

srdce tetovanie-idea-raňajky zápästia tetovanie

Prst tetovanie: minimalistický a elegantný trend

Prst tetovanie je jednou z najpopulárnejších tetovanie v poslednej dobe. Diskrétne, elegantný a malý - môžete vytetovať malé srdce na jednom zo svojich prstov. Trvalé alebo dočasné - záleží, ak ste absolútne na vašej voľbe.

Hlavným trendom na svadbu nedávno, prsteň tetovanie. A áno, bude na prstoch milenci navždy. Žiadna šanca, že stratí. Milovať navždy.

finger-tattoo-idea-small-tetovanie-žena

Zápästie - skvelé miesto pre malú srdce tetovanie

Zápästie je tiež často vybraný miesto, aby malé tetovanie. Ak ste sa rozhodli, aby sa vám trvalé tetovanie, viem, že koža na zápästie je v poriadku. Tetovanie nie je príliš zlý, ale niektoré oblasti nášho tela sú citlivejšie ako iné.

Raňajky zápästia tetovanie-Heart-tetovanie-nápady

tattoo-heart zápästia tetovanie-pra-idea

Pôvodný srdce tetovanie interpretácia small-tetovanie-srdce zápästie-tetovanie-žena

Tetovanie srdce na krku

Japonci veria, že krk je súčasťou najatraktívnejšie telo telo. To je skvelé miesto, aby si tetovanie srdca a potom! Výhodou krku tetovanie je, že môžete vždy schovať so svojimi vlasmi. Týmto spôsobom zostáva diskrétne.

Krku tetovanie-tattoo-heart-žena

krk tetovanie-heart-woman-tattoo-idea

Členok tetovanie - malé nenápadné srdce

Tu je ďalší veľký trend, členok tetovanie. To je skvelé miesto na to trochu srdce tetovanie a ukázať v lete. Nezabudnite, že permanentné tetovanie by nemal opaľovať minimálne po dobu 6 týždňov. Získať tvoje na konci zimy, ak chcete mať na leto!

členok-tetovanie-core-small-tetovanie

Personalizované srdce tetovanie

Permanentné tetovanie je niečo, čo sa bude nosiť po celý život. Tu je dôvod, prečo musíme starostlivo zvážiť, než sa dostane tetovanie. Všeobecne platí, že je vždy lepšie začať s malým tetovanie, ktoré môžete rozvíjať postupne. Ak je to vaše prvé tetovanie, začať v malom meradle a nemyslím, že dvakrát do modelu a mieste. Môžete vyhľadávať nákresy a obrázky na nete vytvoriť / nakresliť svoj vlastný tetovanie model.

tetovanie-design-nápady

Dočasná tetovanie, aby šiel s malými krokmi

Si stále nie ste istí a váhate trvalé tetovanie? Skúste dočasné tetovanie! Ak už máte model v mysli a ste si vybrali miesto, kde tetovanie, potom nie je nič jednoduchšie, než sa snažiť trvalé tetovanie. Týmto spôsobom, uvidíte, ako sa cítite, a ak je to naozaj pre vás. Henna Tattoo, tetovanie pen tetovanie, tetovanie airbrush šablóna s ... Existuje niekoľko dočasných možností tetovanie, že vedúci Real.

Kresba-tattoo-originálne-idea-small-tetovanie-heart


Like this post? Please share to your friends: