Perie Tattoo Význam a 20 tetovanie nápady objaviť – anews24.info

Perie Tattoo Význam a 20 tetovanie nápady objaviť

Perie Tattoo Význam a 20 tetovanie nápady objaviť

Perie tetovanie je najčastejšie spájaný s indiánskych kmeňov. Vo väčšine kmeňov, perie symbolizuje silu a múdrosť vtákov. Domorodí Američania používali perie vo svojich rituálnych obradoch, pretože pero reprezentoval ducha vtáka.


Ten bol považovaný za schopný očistiť myseľ, pozdvihnutie a čistej energie prostredia.

tetovanie pen tetovanie design idea

V Native americkú kultúru, to bola myšlienka, že pero stelesňuje posvätné ducha vtákov.

Významy perie tetovanie sa líši podľa druhov vtákov.

napríklad perieorol nesie zvláštny význam. Oni nosili bojovníci ako uznanie ich statočnosti a odvahy. Orol perie uvedené ušľachtilosť srdca a nechá príjemca ľahko vzlietnuť cestovanie (duchovne a doslova).

tetovanie nápady tetovanie pen žena späť

Perie Tetovanie: meni inšpirovaný Native amerických národov

V Native americkú kultúru, symbol perá tiež vykonaná na komunikáciu. Perie boli často vnímané ako nositelia správ z duchovného sveta a perá tetovanie prenášaných výkonné ideály o posvätnom výmeny. V skutočnosti, v mnohých kultúrach, nájsť pero v jeho ceste, bola priama správa na milovaného človeka, ktorý sa prešiel do duchovného sveta.

V symbolike a mýtov keltský , Morrigan charakter nosil sofistikovaný kabát perie (havran perie). Jej srsť bola jeho cesta mení v vtáka. Legenda hovorí, že jeho schopnosť premeniť vtáka bola základom jeho vysokej myslenia a oči K "vtáčie oko" v duchovných sfér. Premenená na vtáka, on mohol tiež ľahko cestovať a vidieť svet.

perie tetovanie nápad tetovanie sloboda

Perie tetovanie v egyptskej kultúry

legendy Egypťan tiež hovorí perie tetovanie. Pre nich je perie symbolizovala múdrosť bohyňa Maat - postava matriarchát vyhlasovať pravdu a spravodlivosť. Počas mumifikácie, Anubis a Maat porovnať váhu srdcovej hmotnosti pera na určenie čistoty duše. V prípade, že srdce bolo tak ľahké ako pierko, duša bola považovaná čistá a myseľ sa voľne pohybovať smerom k ďalšiemu vývoju.

tetovanie pen tetovanie Myšlienka uchom

Týmto spôsobom, perie sú tiež duchovný symbol spoločenského postavenia v mnohých kultúrach. všetky druhy postáv môžeme zistiť, kto je zdobená perím v držbe. Rytieri, dámy v operených čelenky, hrdinské charaktery s operených kabáty - všetky tieto znaky sú skupina ľudí s výnimočnými schopnosťami, ale aj odvážne a otvorené srdce.

perie tetovanie originálne tetovanie rameno tetovanie

Širší pohľad perie tetovanie lieči myslenia, intelektu a vyššej mysle. Dôvodom je, že perie a vtáky sú spojené so vzduchom a nebom. To je tiež logické spojenie s sna, inšpirácie, duchovný vzostup a emočnej inteligencie.

Môžeme teda konštatovať, že pero symbolizuje celý zoznam dobrých vecí! Sú to:

 • duchovno
 • emočná inteligencia
 • sloboda
 • čistota mysle
 • hneval sa cestovateľ
 • omladenie
 • kúzlo
 • sny
 • objasnenie
 • premena
 • inšpirácie
 • advanced myslenie
 • statočný a čisté srdce

Perie tetovanie tiež spolupracuje s písania, literatúre a poéziu.

Pero je možné tiež pripojiť napísaním. Väčšina drť bola husacie perie, kohút, labuť alebo kačica. Dokonca aj dnes, pero písať spája poéziu a literatúru. Zdalo sa, prvýkrát v stredoveku. Obvykle sa používa husacie perie - ľahko prístupné a hrubé. Nebolo žiadne identické pera - každý pen bol tiež jednoposteľová jeho autor.

Perie tetovanie preto môže symbolizovať túžbu žiť spoločne, písať svoj vlastný jedinečný životný príbeh, bude zadarmo, nezávislý a statočný.

Ako vidíte, tetovanie pero je bohatá na význame, ale spoločnú vec všetkých výkladov a je vždy spojená s sloboda.

S pocitom zadarmo rázny? Pero je potom tetovanie pre vás ...

umelecké diela tetovanie PEN-originálne-nápady-tetovanie

Ktorý model a aké miesto pre moje pero tetovanie vybrať?

Tento model je závislá na umiestnenie a naopak. V prípade, že tetovanie je prvý vo svojom živote a vaše telo, začať postupne. Po prvé, je lepšie sa uspokojiť s malým tetovanie. Vyberte si miesto, ktoré nie je príliš viditeľné, alebo ktoré možno ľahko ukryť s oblečením. Pero shoed vynikajúci tetovanie paži alebo predlaktie, zápästie tetovanie, tetovanie členok, chrbát tetovanie alebo tetovanie prst. Milujeme myšlienku získať tetovanie niečo malé a minimalistický za uchom.

Je lepšie si viditeľnej časti tela, alebo veľmi viditeľné tetovanie, ktoré ste naozaj istý. A ak ste naozaj istí, že vaše tetovanie, začať s dočasným tetovaním. Tam je veľa variácií na dočasné tetovanie.

Tetovanie pero je ideálny pre zápästia tetovanie.
zápästia tetovanie PEN-nápady

3D tetovanie sú veľmi módne. Milujeme svoju futuristickú a geometrické stranu. Nižšie nájdete dizajn, ktorý vám dá predstavu o tetovanie perá originálny 3D verzii.

3D model perie tetovanietetovanie pen-3d-tattoo-idea originál

Vždy odporúčame nových fanúšikov tetovanie, aby sa výkres v tetovanie štýle oni predstaviť. Nebojte sa k tomu (a to aj keď nie ste veľmi dobre) a rozvinúť svoj jedinečný tetovanie nápad.

Môžete tiež začať s perím tetovaním a rozvíjať postupne. Pridajte vtáky, drobné kvety, názov svojho milovaného človeka (y) ... Všetko, čo chcete, a umožňujú zobraziť svoj nápad.

tetovanie pen vták-tattoo-tribal-tattoo raňajky

Komplikovaná konštrukcie (podobne ako pod jednu, napríklad) bude vyžadovať väčšiu trpezlivosť a prostriedky, ktoré majú byť realizované. Čím menej zložité konštrukcie je, tým ľahšie bude robiť. Veľmi detailné tetovanie vyžadujú značné množstvo atramentu. Ak sa vám páči, aký druh vzoru dohodnúť s trpezlivosť!

tetovanie-design-tetovanie-kmeňové vták-nápady

Malé tetovanie Nižšie je nielen šikovný, ale tiež pomerne ľahko dosiahnuť. Pozrite sa na zvyšok našej tetovanie nápady perom a dole nejaké kresby.

Perie Tattoo Význam a 20 tetovanie nápady objaviťPerie Tattoo Význam a 20 tetovanie nápady objaviťPerie Tattoo Význam a 20 tetovanie nápady objaviť

Perie Tattoo Význam a 20 tetovanie nápady objaviť

Perie Tattoo Význam a 20 tetovanie nápady objaviť

Perie Tattoo Význam a 20 tetovanie nápady objaviť

Perie Tattoo Význam a 20 tetovanie nápady objaviť

Perie Tattoo Význam a 20 tetovanie nápady objaviť

Pocit, že dočasné tetovanie? Navštívte Sioou.


Like this post? Please share to your friends: