Členku Tetovanie: malý, jemný a ideálne na leto – anews24.info

Členku Tetovanie: malý, jemný a ideálne na leto

členok tetovanie nápad tetovanie diskrétne žena

Členok tetovanie je malý, diskrétne a ideálne na leto! Členok je jedným z najviac vytetované muža a ženy telesných lokalitách. Ak ste si vybrali toto miesto pre vaše tetovanie, ale váhate pre kreslenie, je tento článok práve pre vás.


Vybrali sme 20 členok tetovanie nápady. Objaviť ich a nájsť ten, ktorý vyvoláva najväčšie osobnosť.

Členku Tetovanie: nápady pre malé a jemné tetovanie

tattoo-moon-small-tetovanie Členok

Členok je veľmi dobré miesto, aby sa prvé malé jemné tetovanie. V letných mesiacoch môžete odhaliť v zime a udržiavať v teple. Existuje niekoľko možných vzorov. Predstavíme vám niektoré z našich obľúbených tetovanie členok.

Veľkou výhodou členku tetovanie je, že môžete ľahko schovať so svojimi ponožkami, napríklad. Aj keď viac ako 25 rokov tetovanie je moderný a nie je už považovaný za trestný čin alebo väzeň, niektorí ľudia zostávajú nedotknuté, pokiaľ ide o tetovanie. Ak máte pohovor, napríklad, môžete skryť tetovanie preventívne vyhnúť sa rizikám. A v lete, môžete preukázať svoje dobré členok tetovanie na pláži! Nezabudnite, že permanentné tetovanie by nemali byť vystavené slnečnému žiareniu po dobu aspoň 30-40 dní. Ak chcete mať členok tetovanie na leto, to v zime alebo na jeseň.

kaktusu tetovanie členok tetovanie malé tetovanie nápad

geometrické členok tetovanie

Tvary a geometrické línie sú všade. Zdobia naše moderný interiér a exteriér a zavedením "nordického" moc miloval, veľa vyhľadávané ... tetovanie nie sú výnimkou. Geometrický tetovanie je favoritom mnohých ľudí pre svoje minimalistické stranu. Jednou z jej výhod je, že môžete navrhnúť ho ako. Môžete začať s trojuholník, štvorec alebo jednoduchý kruh a zdobí ju na inú fáze svojho života. Ak sa chcete dozvedieť viac o význame geometrické tetovanie, pozri náš nedávny článok venovaný tejto téme.

Myšlienka-tetovanie-členok-delta

Dve tetovanie pôvodné trojuholníky členok tetovanie geometrické tetovanie originálne tetovanie malý

Kvetina tetovanie je veľmi ženská a delikátna.

Každá kvetina má iný význam. Ruža je samozrejme symbolom lásky, ale nie tak ... Levanduľa je jedným z najviac aromatických kvetov, cenená pre svoju jemnú chuť. Zvyčajne je spojená s pokoj, čistotu a pokoj.

Lavender tetovanie členok tetovanie malé tetovanie nápad

Daisy je sladká a biely kvet. To je považované za symbol čistoty, nevinnosti, čistej lásky. Jeho názov je odvodený od gréckeho významu je s perleťovým efektom. Daisy je ideálnym miestom pre diskrétne žena tetovanie.

tatouge-flower-tattoo-žena Ankle-smallčlenok tetovanie nápad tetovanie malé tetovanie žena

Vavrínový veniec, vavrínový veniec, je tiež pekný symbol, ktorý môže byť zdobené pochúťka muž a žena členku. V zátoke sám sa víťazstvo, slávu a ako už názov napovedá - triumf.

členok-tattoo-vavrín idea

Spln tetovanie? Tetovanie pod snímky je naozaj veľmi elegantný a diskrétny. Mesiac je symbolom života a ženský. Sme naozaj radi Mesiac tetovanie nižšie:

small-tetovanie-členok-tetovanie-nápady

Srdce tetovanie je tiež často volia muži a ženami tetovanie. V súčasnej dobe, srdce je spojená s romantickou láskou a zmluvného lásky. Diskrétne a ľahko interpretovať, tetovanie môže byť naozaj všade: na zápästie, prst, členok. Môžete sa rozhodnúť pre upravené verzie. Nižšie vidíme srdce zložené z malých ruží. Dva najviac romantických symboly v jednom!

small-tetovanie-heart-pink-členok-tetovanie

Hudba je vaša vášeň? noty robiť úžasné tetovanie. Začať s jednou poznámkou a dolejeme as a rozsahu ostatných. Týmto spôsobom môžete napísať svoj vlastný pieseň.

tetovanie členok-music-notes

Máte radi zvieratá? Zviera potom členok tetovanie je pre vás!

slon tetovanie členok tetovanie nápad

tetovanie zviera je naozaj roztomilé! Slon symbolizuje múdrosť, opatrnosť a pamäť. Asi si pamätáte hinduistického boha Ganesh? Žirafa je najvyšší zviera na svete. To dosiahlo 5,5 m vysoké. V Číne a na Strednom východe, žirafa symbolizuje mier, pokoj a divočinu. Je tiež veľmi roztomilý!

tattoo-žirafa-small-tattoo-idea Ankle-tetovanie

Ako ste si pravdepodobne už viete, tetovanie boli predstavené prvýkrát v Európe námorníkov. To nebude zlé hovoriť, že kotva bol prvý západnej tetovanie. Ak je kotva tetovanie je klasický a je to tiež veľmi estetické.

kotva tetovanie členok tetovanie

Páči sa výlet? Milujeme to tam, ale to je tiež veľmi priťahované k tetovanie hôr. Hora je symbolom nesmrteľnosti, majestát, dlhovekosť, stabilitu. Dve horské členok tetovanie nápady:

tetovanie mount-tetovanie Členok

tattoo-mountain-raňajky členok tetovanie

Krídlo tetovanie je ideálny pre tých, ktorí hľadajú niečo classic. Krídlo symbolizuje slobodu a silu. Ideálne pre členku tetovanie. Môžete to urobiť dve krídla na každom členku za zaujímavú a vyváženú stranu.

tatouge Ankle-jemný-woman-tattoo-idea

Ak je strom tetovanie je tiež veľmi dobrý nápad. Strom je naozaj štýlový tetovanie. Dlaň, borovica, breza - každý strom nesie svoj vlastný význam. Ten samozrejme meniť v rôznych kultúrach. Jedným z najčastejších tetovanie stromu je strom života symbolizuje ... život!

členkové tetovanie hriadeľ-small-tetovanie-diskrétne

Jeden nerozhoduje tetovanie deň zajtra.

Vo väčšine prípadov sa jedná o dlho očakávaný okamih a v súvislosti s udalosťami, ktoré sa stali pre nás. Pred výberom tetovanie, starostlivo premýšľať, prečo chcete robiť. Týmto spôsobom to bude ľahšie nájsť symbol, ktorý zodpovedá svoje pocity. A najdôležitejšie je, aby to osobné aj pozitívny význam. Ak ste užili svoje prvé kroky do tetovanie, začať s malým trvalé alebo dočasné tetovanie.

členok-tattoo-flower-small-tetovanie

Máte radi prírodu a rastliny? Ak chcete, farebné a veľmi originálne tetovanie, sme tiež pozývajú k objavovaniu botanickej tetovanie, mimoriadne a jemnú Pis Saro. Tieto výtvory sú jemne spracovaná a veľmi rafinované.


Like this post? Please share to your friends: