Podlahy a koberce

Vinylové podlahové dlaždice cement imitácia: retro a moderné

imitácia vinylové dlaždice cementu myšlienka

Vinylová dlaždice cement imitácia je späť! Inšpirovaná jemnú krásu marockých dlaždíc, cementové dlaždice sú opäť umiestniť do moderných obytných priestorov.


Tentoraz v podobe jednoduchšiu inštaláciu, údržbu a menej nákladná. Objavte náš výber 30 cementu imitáciu dlažby myšlienok, rovnako ako naše rady a informácie o cenách.vinylové nápady pôdne cement tile imitácia

Po prvé, budeme vidieť, aké sú výhody a nevýhody vinylové podlahové dlaždice cementu napodobňovanie. Potom budeme prezentovať iná imitácia cement dlaždice riešenie koberce, dlažba, tapety, obklady a iné lepidlo.

tile cement-design-modelu idee

Podlaha je nevyhnutný pre všetky miestnosti - jej farby, jej údržbu, jeho vzhľad. Bez ohľadu na to, aká časť obytného priestoru je, obývacia izba, jedáleň, alebo do kúpeľne, cementové dlaždice ozdobiť každý interiér. Obliekajú nielen podlahy, ale aj steny, backsplash v kuchyni a dokonca aj dosky. cementové obklady a originálne vzory sú veľmi atraktívne pre mnoho ľudí. Zrazu retro a moderné, to je inštaluje všade: v kuchyni, obývacia izba, jedáleň, kúpeľňa a dokonca aj spálne.

vinylové podlahové miestnosť cement dlaždice imitácia

Chcú prerobiť svoj domov, bez míňať veľa peňazí a žiadnu ťažkú ​​prácu? Imitácia obalom z cementovej dlaždice prísť v mnohých farieb, vzorov a tvarov a umožňujú obnoviť výzdobu svojho domova.

šedá imitácia vinyl poschodie obývačka biely cement dlaždice

Ak si jednoducho chcete osviežiť interiér, nie je potreba, aby sa obliekli všetky svoje cement dlažba. Môžete to urobiť len pre oblasť definovať konkrétny priestor: kuchynský ostrovček, entry, požiar atď. To môže tiež byť inštalovaný ako podlahové rohože vytvoriť krásny dekoratívne akcent. Dokonca aj v malom množstve, cena cementových tašiek zostáva pomerne vysoká. Našťastie existujú aj iné ekonomickejšie riešenie, ktoré napodobňujú úspešne autentickú krásu cementových obkladov a dlažieb.

vinyl pôdy imitácia cement dlaždice

Vinyl: univerzálne riešenie za nízku cenu, ktorá vám umožní vychutnať autentický vzhľad cementových tašiek, ale modernizovaný. Vinyl je naozaj chameleón materiál. Niekedy to imituje drevo, niekedy napodobňuje dlaždice tmely. To má mnoho podôb a jeho veľkou výhodou je vždy ľahká údržba. Vinyl je k dispozícii v širokej palete farieb, textúr, povrchových úprav. Naviac je trvanlivý a veľmi odolný. To je často videný vo vonkajšom prevedení ako podlahový terasou alebo balkónom. Cena vinyl umelého cementové dlaždice sa pohybuje od 10 do 32 eur za meter štvorcový.

prevedenie imitácia-dlaždice k dlaždice cementu

Zvoliť vinylové imitácia cementové dlaždice náter na dno jej kuchyni, obývacia izba, jedáleň alebo inej miestnosti, je ekonomická a estetická múdre rozhodnutie.

interiér-design-sol-sol-vinyl-dlaždice imitácia cementu

lepené obklady sú druhou najčastejšou voľbou, pokiaľ ide o výber možnosť imitujúce cementu dlaždice. Vizuálne majú rovnaký vzhľad, je to dotklo len jeden cíti rozdiel medzi lepiacimi obkladov a dlažieb pravých. Ako vinyl, samolepiace dlaždice sú nenáročné na údržbu a lacné v porovnaní s cenami v reálnom cementových obkladov a dlažieb.

vinylové podlahové modrá cement imitácia dlaždice

Dlaždice imitujúce cementové dlaždice: ďalšie praktická a ekonomická voľba. Jeho cena je vyššia ako z vinylu, ale ešte celkom prístupný pre malé rozpočty. Panely imitácia cementu dlaždice môžete obliecť na podlahu a steny. Pre kuchynské backsplash, je prednostné tapety. To bude pokaziť rýchlejšie ako dlaždice.

obývacia stena nápady-cementové obklady imitácia

Podlahové rohože: ďalšiu možnosť užiť si krásne dôvody cementových dlaždíc za nízke ceny. Veľkou výhodou rohoží je, že ho možno inštalovať všade. Ak chcete zmeniť váš domov, môžete ho odstrániť, budete ho inom mieste alebo skladovania nájsť.

Pôda vinyl imitácia modrej cement dlaždice

Ak chcete, aby sa obliekli do kuchynského backsplash alebo stenu z vašich výrobkov v cementovej dlaždíc, je tu tretia možnosť imitácia: tapety. Milujeme nádherné modré backsplash tohto moderného vzhľadu kuchyne:

vinyl pôdy imitácia cement dlaždice

Čo cement dlaždice? Cement dlaždice je typ povlaku farebných cementov. Jej výrobné technológie, sa objavila prvýkrát v polovici 19. storočia vo Francúzsku je, je unikátny, pretože nevyžaduje varenie. Cementové dlaždice sú v skutočnosti vykonáva pomocou hydraulického lisu.

cement dlažba idea

Svätý Nail firma ponúka celý rad aspektov podlahových riešení cementové dlaždice: vinyl, dlaždice, laminátové podlahy.

Povlak-obklady-podlahy vinyl imitácia

Čo to vďačí za svoj šarm cement dlaždice? Je to vďaka rozmanité a jedinečné vzory, ktoré je tak ocenia súčasných dizajnérov a milovníkov dizajnu. Je schopný ozdobiť a prinášajú nádych originality neporovnateľné do každej miestnosti.

vinyl šikmá vstupná cement dlaždice

Moderná kuchyňa backsplash oblečený do umelého dlaždice cementovej dlaždíc: krásny dekoratívne prízvuk, ale nie len, že je to veľmi pohodlné pri varení. Doska je ľahšie udržať a odolnejší ako tapetu.kuchynské backsplash idea-suterén-vinyl-dlaždice imitácia-of-cementFoto a zdroj: Team kuchynská linka imitácia tile cement-ideeFoto a zdroj: Team

Kuchyňa s podlahou pokrytá cementové dlaždíc: to je sen! Do veľkej kuchyne alebo médiá, tento povlak vyžadujú značné investície. S možnosťou umelého cementových hmôt (PVC, dlaždice, dlaždice lepidlo), užiť si krásne umenie z dlaždíc je možné aj pre tých, ktorí o rozpočte.

prevedenie imitácia-nápad-design-sol-vinyl-dlaždice imitácia cementuFoto a zdroj: Team

Aký motív a akú farbu zvoliť, aby sa obliekli svoje podlahy alebo steny? Pick-lez v závislosti na štýle a nábytku už vo svojej izbe. Ak už má dobre definovaný štýl a niekoľko akcenty deco farby a vzory, to je lepšie sa rozhodnúť pre čistý vzhľad cementu imitáciu dlažby čiernej a bielej alebo šedej a bielej.

V prípade, že opak je pravdou, a môžete vychutnať čistý priestor, kde je veľmi prítomný výzdoba a od nich chcete pridať trochu farby, a tak sa rozhodnú pre napodobeninu dlaždíc s farebnými vzormi.

Design-vinyl-vinyl dlaždice imitácia-de-krajiny cement Vnútorný dizajn-cementové dlaždice imitáciaFoto a zdroj: Team

To je skvelé imitácia cementové obklady v modrej a bielej, pozrite sa: idea-tile-sol-sol-vinyl imitácia imitácia

Integráciou imitácia cementovú dlažbu vo svojom obytnom priestore je pomerne jednoduché. Jeho estetické dobre sa prispôsobuje mnohých rôznych štýlov dizajnu: priemyselných, minimalistické, moderné a dokonca aj klasické. Nižšie vidíme vnútorné miestnosť s priemyselným štýl priestoru, ktorý má integrovanú podlaha imitácia sivého a bieleho cementu dlaždice. interieur-priemyslovo-Design-imitácia-dlaždice z cementu

Čo imitácia náter cement obklady do kúpeľne? V kúpeľni sme sa rozhodnúť pre dlaždice alebo vinylu. Tento kus je veľmi často vystavená vlhkosti a oba materiály sú jediní, ktorí môžu bez problémov odolávajú vode. vaňa-Idee-pozemné vinyl imitácia-dlaždice k cementu

Imitácia obalom z cementovej dlaždice sa často používa na definovanie a vizuálne oddelené otvorený priestor. To je prípad moderného bývania, nižšie na obrázku, ktorý bol definovaný pri inštalácii podlahy a pôvodné fasády. Tento povlak vytvoril dojem kukly a príjemné. Keď žijete vo veľmi otvorenom priestore, je často nutné hľadať pre vizuálne oddelenie praktických riešení.

imitácia miestnosť dlaždice-of-cementové a nápady

Nebudete tomu veriť, ale cement dlažba imitácia Povlak nižšie na obrázku, sa vyrábal majiteľa tohto domu!

Povlak špinu-vinyl-dlaždice imitácia-de-cementové dlaždice

Moderná obývacia izba, ktorý využíva krásy cementových dlaždíc vzory v malých krokoch. Je to elegantné! Podlaha tejto miestnosti bol oblečený dlaždice vo svetle a tmavo šedej. Priestor okolo stola pohovkou a konferenčným, bola vizuálne oddelená, ktorým sa dlaždice riadok imitácia cement dlaždice. Tento interiér izba je vidieť veľmi harmonické a trendy.

zem-vinyl-dlaždice imitácia-of-cement-design-myšlienkaFoto a zdroj: Team

Modrá potiahnutý bielou grafický vzor vidíte na obrázku nižšie, bol naozaj domáci. A áno, je dokonca možné vytvoriť sebe vlastnou náterové imitácia cementových dlaždíc! Všetko, čo potrebujete, je motivácia, čas a niekto vám ruku.dlaždice k cementu presah myšlienka-sol-vinyl imitácia

Presne tak: cement dlaždice sú späť a veľmi módne. stále vidíme je v moderných interiéroch, ale vo viacerých modernizovanej podobe - vinyl, dlaždice, tapety. Ktorú možnosť zvolíte, závisí na. Je vhodné porovnať v reálnom živote, vidieť vizuálne rozdiely a dotkol. V každom prípade, užiť si krásne vzory cementových dlaždíc za prijateľnú cenu a nebudete musieť investovať do práce, pretože je ľahké sa pýtať sami seba.

imitácia sol-vinyl-dlaždice cementu

Vinylové podlahové dlaždice cement imitácia: krásny set vzorov a farieb

dlaždice k cementové napodobňovanie myšlienka-vnútorný-povlak, pôdne

Vinylové podlahové dlaždice cement imitácia Deco idea: rohožeVnútorné suterén imitácia Doska-sol-vinyl-dlaždice imitácia cementu

Leroy Merlin: rôzne umelého cementu riešenie dlaždice


About the author

admin