diéta

Narodeninovú tortu Recept Thermomix všetky lahodné

THERMOMIX narodeninovú tortu recept

Pri pohľade na narodeninovú tortu recept THERMOMIX? Najnovšia generácia kuchynského robota multifunkčnom je pozvaný do kuchyne, aby sa pripravuje hru narodeninovej torte dieťaťa!


Narodeninovú tortu Recept Thermomix: špeciálny výber

Narodeninovú tortu recept torta recept THERMOMIX jahody

V predchádzajúcom článku sme vám predstavili exkluzívny výber klasických receptúr do modernej verzie, ktoré možno ľahko dosiahnuť s vašou cennou kuchyňa sprievodnom THERMOMIX. V tejto publikácii sa pozrieme na tých najlepších receptov koláče, aby sa, ideálny pre všetky slávnostné príležitosti: narodeniny, večierok alebo len potešiť každý deň, zatiaľ čo ochutnávka lahodný tortu. Tu sú ...

Narodeninovú tortu čokoládový a vanilkový, to povedať?

narodeninovú tortu čokoláda THERMOMIX recept nápad

Najnovší model THERMOMIX kuchynskom robote je multifunkčný dotykový displej a podporuje všetky amatérske kuchára alebo vášnivý vo svojich kulinárskych zážitkov. Vyrobený v roku 2014 firmou so sídlom v Nemecku, Vorwerk, tento technologický vynález novej generácie je trvalo pozvaný v moderných kuchyniach pre nás ľahké realizáciu akéhokoľvek druhu chutných jedál. Táto nová generácia zariadení kombinuje dvanásť funkcie a zároveň umožňuje šetriť čas a énergie.Pour poznať všetky jeho funkcie, jeho históriu a staré modely THERMOMIX, pozývame vás na prečítať náš článok na túto tému. A konečne, to robí skoro všetko, a to šetrí čas a energiu.

Čokoládový fondán tortu a orechy

Thermomix recept tortu nápad orech koláč

Kuchynský robot Thermomix vyhovuje všetkým chutiam a uľahčuje kulinárske dobrodružstvo. Táto technologické zariadenia robí každodenné varenie neuveriteľne jednoduché a zábavné. To má mnoho výhod a zaberá veľmi málo miesta. Pripravte si ľahko a rýchlo, s viac pochúťka, čerstvá, zdravé jedlá pre rodinu a priateľov, je celkom možné! Nie je potrebné kupovať narodeninovú tortu všetko, len nechať robot vám Thermomix pomáhať pri príprave ...

classic orech tortu zdobený práškovým cukrom

THERMOMIX idea narodeninovú tortu tortu recept nápad

Narodeninovú tortu s čokoládou a šľahačkou

Narodeninovú tortu Recept nápad THERMOMIX

Pred výberom torta recept, musí najprv položiť otázku, aký druh koláča sa cítite a čo je príležitosť? Je to narodeninovú tortu pre vaše batoľa, vaše dievča alebo chlapec alebo že svojho priateľa alebo manžela? Prajete si všetky zdravé a vegetariánskej torta bez vajec a mliečnych výrobkov, alebo tradičné tortu s maslom, cukrom a kakaom? Možností je veľa, záleží na nálade! Vybrali sme päť tortu recepty, jednoduché robiť a že sa prispôsobiť všetky chute.

Koláč s čokoládou a lieskových orieškov malinovou omáčkou

Narodeninovú tortu Recept Thermomix čokoládová torta

Kto nemá rád čokoládovú tortu? Tento koláč je ideálna pre každú príležitosť a veľmi jednoduché. Bude potrebné nasledujúce zložky: 500 g malín, 200 g tmavej čokolády, 200 g hnedého cukru, 200 g masla, 200 g lieskové orechy, 5 vajec, 100 g múky a trochu soli. Po prvé, predhrejte rúru. Potom oddeľte bielky od žĺtkov vajec a vložte bič v Thermomix misy. Ak si neviete, ako, existuje niekoľko spôsobov, ako dosiahnuť ju s ľahkosťou. Odporúčame vám konzultovať on-line zdrojov pre kroky *.

Čokoládový tortu a čerstvé maliny všetky lahodné

Čokoládové malinový tortu recept nápad THERMOMIX

Po oddelení žĺtkov a bielkov, pridajte ich s trochou soli v Thermomix misy a nastaviť po dobu 4 minút pri teplote 37 ° C, rýchlosť 3 alebo 5. Reakčná zmes sa naleje do misy a vyberte bič. Potom, dať čokoládu v miske vášho kuchynského robota a miešajte 10 sekúnd pri rýchlosti 9. Pridajte masla na malé kúsky a zmes opäť 2 minúty pri teplote 50 ° C, rýchlosť 2. Pridajte cukor a žĺtky vajcia a miešajte po dobu 30 sekúnd pri rýchlosti 4. zoškrabať okraje a pridajte lieskových orieškov prášok a múku a nastavenia 20 sekúnd pri rýchlosti 4. pridajte zmes do misky, obsahujúcej vaječné bielky a jemne premiešajte. Naliať zmes do maslom misky vhodný k veľkosti rúry a pečieme po dobu 30 minút pri teplote 180 ° C. Jednou z rúry, nechajte tortu v pohode. Nakoniec dal maliny a trochu hnedého cukru v kuchynskom robote a miešať po dobu jednej minúty pri rýchlosti 5. V krásnej dosku umiestniť kus torty a urobiť malinovou omáčkou.

Vlašský orech tortu a kávu ľahko dosiahnuť

torta recept Thermomix nápad k narodeninám tortu orechy

Chcete jednoduchý a lahodný tortu, ideálny pre sezónu? Takže, skúste tento recept na tortu s orechmi a lieskových orechov bez múky. Zložky bude potrebovať, sú: 50 g masla, 50 g vlašských orechov, 150 g hnedého cukru, 5 vajec, 1 lyžička prášku do pečiva. Rovnako ako u iných torta, vyrobené s alebo bez kuchynského stroja Thermomix, je najprv nutné, aby predhrievanie rúry pri teplote 180 ° C, Ak chcete začať, nalejeme do misy na THERMOMIX všetkých zložiek s výnimkou orechmi: lieskové orechy, vajcia, cukor, soľ a prášok do pečiva a miešajte 30 sekúnd pri rýchlosti 6. Potom pridáme orechy a miešajte opäť 20 sekúnd potlačovaného módy , čo zodpovedá 40 otáčok za minútu, miešať jemne. Akonáhle bude vaša zmes pripravená, naliať ju do silikónovej formy, s výhodou, a variť po dobu 40 minút. Akonáhle uvarení odstrániť koláč z rúry a necháme mierne vychladnúť. Tie sú zadarmo k zdobí ju však budete chcieť: čerstvé ovocie, sušené ovocie, krém, čokoláda ...

Koláč s orechmi a lieskové orechy, to povedať?

torta recept nápad THERMOMIX orechy recept

Termíny sú ideálne pre dosiahnutie zdravé a chutné koláče

THERMOMIX nápad tortu tortu nápady termíny

Termíny sú dobre známe pre svoje nutričné ​​výhody. Veľmi bohaté na vitamíny, minerály a stopové prvky, ktoré sú skvelým východiskovým bodom pre akýkoľvek tortu, vegánskej a vegetariánske. K dosiahnutiu mäkký s dátami, je potrebné 250 g termínov, 50 uncí vody, 100 g hnedého cukru, 3 vajcia, 200 g pšeničnej múky, 60 g masla, pol sáčku kvasiniek a trochu medu. Aby bol tento lahodný mäkký akékoľvek dáta, dáta začatia nakrájame na kúsky, vložte ich do misy s vodou a teplom po dobu 6 minút, čo zodpovedá voľbe alebo Varoma Gentle rozruch nastavenia v angličtine. Nechajte zmes v miske po dobu asi 10 minút. Potom miešať po dobu 15 sekúnd pri rýchlosti 10 nalejeme do misy a prepustiť. Nie je potrebné vyčistiť Thermomix misku pre zvyšok, je možné priamo ohrievať maslo na 2 a pol minúty na rýchlosť 2 a pridajte trstinový cukor a premiešame všetko po dobu 10 sekúnd pri rýchlosti 4 Ďalší pridáme múku, droždie a na konci vajcia. Premiešajte po dobu 10 sekúnd pri rýchlosti 5, škrípanie dole stranách misy s špachtľou. Posledný zo všetkých, pridajte dáta kašu s medom a miešajte 10 sekúnd pri rýchlosti 5. nalejeme do vymastenej dosky a pečie po dobu 35 minút pri teplote 180 ° C

Jablkový koláč a matice ľahko dosiahnuť

jablkový koláč recept nápad oriešky THERMOMIX recept nápad

vegan čokoládovú tortu a vanilkový s mramorovým efektom

čokoládovú tortu vanilkový idea mramorový efekt THERMOMIX recept

Fancy vegan tortu? Potom skúste tento recept na tortu vegan čokolády a vanilky. Prísady potrebné pre jej prípravu sú: 200 g múky, 200 g trstinového cukru, prášku do pečiva, sójové jogurty, 120 ml rastlinného mlieka (kokosové orechy, mandle, sója, ryža), 80 ml slnečnicový olej, trochu jablčného octu, nejaký kvapalný vanilka, kakao a štipka soli. Opäť platí, že k začatiu predhriatie rúry na 180 ° C. Následne sa múka sa zmieša, trstinový cukor, prášok do pečiva a soľ vo vhodnom zásobníku. V inej nádobe, použitie je sójový jogurt, slnečnicový olej, rastlinný mlieko, vanilka a ocot. zmiešanie kvapalnej zložky do suchej zložky zmesi sa naleje. Mieša sa v ňom dobre metličkou do hladka. Potom sa rozdelí na dve časti. Zriedi čokoládu v horúcej vode a potom sa začlení do jedného z týchto dvoch častí. vanilkový extrakt je vyhradená pre ostatných. Týmto spôsobom získame polovicu čokoládovú tortu, napoly vanilkový! Na dosiahnutie tohto účinku mramorový, súčasne nalial dve zmesi do formy tukom s slnečnicového oleja. Dali sme do predhriatej rúry a nechá sa variť po dobu 25 minút.

all lahodný čokoládovú tortu zdobený oriešky

Recept myšlienka tortu tortu čokoláda THERMOMIX

Rýchly tip pre akýkoľvek tortu: Všetky pece sa líšia, takže je vždy lepšie vyskúšať nôž a skontrolujte, či je koláč varenie. Nôž vyschne tortu od centra. A konečne, nech vaše čokoládovú tortu a vanilkový vychladnúť pred vybratím formy. Dobrú chuť!

Čokoládový tortu a vanilkový ideálna pre každú príležitosť

torta k narodeninám tortu nápad recept jednoduché, aby sa

Viac veľký tortu recepty THERMOMIX tu.

V tomto videu, ako oddeliť bielky od žĺtkov:


About the author

admin