osvetlenie

Moderný dizajn Shade Tom Dixon: exkluzívny výber

tom dixon moderný dizajn svetelný dizajn tienidlo

moderný dizajn tienidlo ? Už ste niekedy počuli o slávnom dizajnér Tom Dixon? dôležitá postava v súčasnej tvorivej scény dnes jeho diela sú v zbierkach najprestížnejších múzeí na svete, vrátane Múzea moderného umenia v New Yorku, múzeá Albert Museum v Londýne a ďalších múzeí v Bostone, Paríž a Tokio.


Moderná konštrukcia Shades zberu Etch

Moderný dizajn tienidlo závesné svietidlo tom dixon

Narodený v Tunise v roku 1959, prišiel do Anglicka v roku 1963 samouk na základni, Tom Dixon časté nejakú dobu lavičky z Chelsea School of Art and Design. Bolo to v rovnakom basistom skupiny "Funkapolitan". Tom Dixon je jedným z najvýznamnejších priemyselných návrhárov našej doby. Jeho prvou nábytok je vyrobený z recyklovaných materiálov. Potom sa objavila svet kovu, ktorý sa stáva jeho obľúbený materiál. V 80. rokoch, úspech nie je dlhá, aby sa tam dostať a preslávil sa svojou stoličkou S-Chair, ktorá bola navrhnutá pre Cappellini editor. Táto výnimočná sedadlá stáva ikona súčasného dizajnu a z neho "rebel predvojom dizajnu".

Tom Dixon so svojimi výtvormi nazýva objektív pre

tienidlo moderný zavesenie dizajn svietidla tom dixon nápad priemyselný dizajn

V roku 1998 Tom Dixon sa stal vedúcim oddelenia dizajnu, potom umelecký riaditeľ Habitat obchode. O desať rokov neskôr, Tom Dixon je plne venovaný na rovnomennom spoločnosť, založená v roku 2002 a nachádza sa v Portobello, Londýn. Je to ako kreatívne štúdio, showroom, čajovňa a reštaurácie. Jeho firma pracuje pre hotely, obchody, reštauráciami a ďalšími medzinárodnými spoločnosťami.

Svietidlá visiace Copper Collection

tienidlo moderný odpruženie Dizajnový interiér osvetlenie myšlienku

Od roku 2010 je značka Tom Dixon sa začal zaujímať o umenie stola, hodinky, parfumy, jedlo a oblečenie. Dokonca vytvoril kolekciu oblečenia a cestovné Adidas príslušenstvo.

Moderný dizajn Shade z nerezovej ocele Etch kolekcia

Moderný dizajn tienidlo tom dixon osvetlenie

Po napádať britskú metropolu, zamieri do Paríža: jeho zariadenie oblečený 66 kávu na Champs-Elysées. On je tiež návrhár Eclectic reštaurácií sa nachádza v nákupnom centre Beaugrenelle. Parížsky uložiť odľahčených rokoch venuje plnú trvalý priestor v jeho mene.

Odtiene kolekcia Etch

tienidlo soudobé moderný nápad priemyselných dizajn svietidla

S jeho intenzívnej a rozmanité skúsenosti, Tom Dixon je stále riadený jeho zvedavosť a nadšenie pre inovácie. Jeho návrhy sú ľahko rozpoznateľné podľa ich elegantný a originálny štýl. V roku 2014 sa stal dizajnér roka na Maison et Objet v Paríži, ktorá sa konala v septembri toho istého roku.

Tom Dixon: rebel predvoj dizajnu Moderný dizajn tienidlo tom dixon priemyselný dizajn idea

Etch jeho zbierka je zážitok pri skúmaní geometrie. Tienidlo pozastavená Etch Web nižšie, má tvar nepravidelného päťuholníka, ktorý vytvára magickú tieňohru. Jeho štruktúra je otvorená a neobvyklé, navrhnuté tak, aby projekt komplexné tiene, keď svieti Je vyrobený z nerezovej ocele ryté digitálne s lešteným povrchom. To môže byť zavesené ako jednoduchý prívesok na vrchole tabuľky, napríklad.

Odtieň nerezová oceľ Etch kolekciaModerný priemyselný dizajn svietidiel odpruženie ideaOdtieň zlaté zinok Zbierka známok

soudobé tienidla moderný priemyselný dizajn

Odtieň výnimočný dizajn pre magickú atmosféru vnútri

tienidlo zinok moderný dizajn nápad priemyselných osvetlenie interiéru trend

Inšpirovaný logiky čisté matematiky, geodetické štruktúry Etch Shade Svietidlá sú vyrobené z ryté štôlne. Odtieň tejto závesné lampy je veľmi podrobný model, ktorý vytvára krásnu sadu zložitých tieňov, keď svieti Je k dispozícii v oceli, mosadze a čiernej.

Osvetlenie kolekcia Etch

Svietidlo zavesenie etch moderný design idea

Raj pre svetelného dizajnu

tienidlo moderný priemyselný dizajn idea zastavovací dizajn

Odtiene kolekcia Etch

tienidlo závesné svietidlo Dizajn moderný trend etch idea Cell Tall osvetlenie

Myšlienka svietidlo pozastavenie tom dixon moderný design idea

Svietidlá visiace zbernú Plane

Svietidlo pozastavenie kolekcia tendencie priemyselný dizajn osvetlenia

V zbierke PLANE vidíme dobre kontrolované použitie jednoduchých geometrických tvarov. Výsledkom je minimalistický ľahké, estetické, sochárska. V rovine Luster je mosadz luster s 18 sklenenými guličkami bielej dvojitej vrstvy na štyroch úrovniach. Tento luster vytvára dramatický a jedinečnú atmosféru.

svietnik Plane

Zbierka ploché moderný design nápad priemyselných štýl trend

Svietidlá visiace Zbierke beat

Čierna suspenzia prípojka dizajne modernej kolekcie poraziť tom dixon

Kolekcia beat je inšpirovaný sochárske jednoduchosť medených hrncov a tradičných vodných plavidiel. Každé svietidlo je ručne kvalifikovaných a renomovaných remeselníkov Moradabad v severnej Indii. Všetky sú vyrobené z mosadze s čiernou patinou vonku. Kolekcia beat tiež prichádza v bielej mosadze, šedej a kartáčované. Tlkot vytvára podmanivú dramatickú atmosféru. Zbierka obsahuje príslušenstvo v mnohých rôznych formách.

Svietidlá ideálne pre vnútorné priemyselné štýl

slepá moderný design deň odpruženie nápad priemyselných štýl stolovania

Krásna čierna zbierka

Zbierka tlkot tom dixon priemyselný dizajn tienidlo čierna moderný dizajn

Pre jedálne priemyselné štýlu

priemyselný dizajn lampa čierna tabuľka trend zavesenie stoličky

Závesné svietidlá a lampy chôdze od zberného tlkotu

tienidlo súčasný moderný dizajn interiéru myšlienku

Krásnu zbierku osvetlenia v závesných a stojacích lámp

tienidlo moderného priemyselného nápad pozastavenie súčasného dizajnu

Lampy a pozastaviť kolekcie Meď

Priemyselné svietidlo moderného zastavovací dizajn idea

Copper Collection, meď v angličtine, inšpirovaný slnkom a jeho prevádzku. Odtieň medi, nižšie, je vytvorený výbuchom čistého tenkej kovovej vrstvy na vnútornom povrchu polykarbonátového zemegule. Výsledkom je povrch s odrazom od horúceho kovovým leskom.

Meď Shade Svietidlá

moderný dizajn jedáleň prípojka nápadom


About the author

admin