ostříhat půl dlouhá: u některých modelů trend v této sezoně

ostříhat polovině dlouhé ženské vlasy trendy ofinu

Mid dlouhé vlasy řez je stejně pohodlné jako ženský. Pokud budete mít tuto délku vlasů, můžete si být jisti, že máte široký výběr střihů a účesů.


Všechny tyto škrty jsou ideální pro moderní ženy v těchto dnech, kteří mají rušný den a nemají příliš mnoho času, aby souhlasil. A otázka na vlasy, můžeme učinit masy. Podívejte se na naše příklady polodlouhou ostříhat a nechte se inspirovat.

ostříhat mid-Aniston jennifer long-vlasy hladké

Mid dlouhý řez vlasy lze nosit všechny typy vlasů a jde do všech tvarů obličeje. V našem článku se budeme zjistit, který polovinu delší střih je přizpůsoben tvaru ženských tváří. Hladké střihy, zúžené, kudrnaté, dlouhé náměstí a potápění, ale také degradován - je tu něco pro každého!

Jak se ostříhat polovina dlouho?

Vlasy hladký idee-trend

Záleží na vzhled, který chcete přijmout. Udržet vaše vlasy poloviční délka dlouhá, můžete získat rock'n'roll vzhled, pin up nebo okouzlující. Tajemství je hrát s objem a tvar vlasů. To je důvod, proč je důležité, aby neváhali, aby sloužil vás kulmy nebo hladký, ale i mechy a stylizace laků.

blond vlasy vlasy žena

Jak si vybrat ten správný střih pro nás? To může být hladký a přirozený, s nebo bez třásněmi, nebo si můžete vsadit na barvu přidat další jiskru do svého vzhledu. Kromě toho, neváhejte požádat o radu od svého kadeřníka. Zkušený člověk vás povede. Ale že musíme vždy brát v úvahu tvar obličeje. Ve skutečnosti, každý čelit odpovídající škrty, které můžete zvýraznit určité funkce a skrýt některé, které nám nelíbí. Sledujte naše tipy níže a mít jistotu, že nebudete chybět vaše ostříhat půl dlouhé.

blond-hair-idee coffure

Co dlouhé vlasy řez střední přijmout kulatý obličej?

Pokud si nevíte, vím, že máte dlouhý obličej, když je vzdálenost mezi bradou a na čele je téměř stejná jako vzdálenost od lícní kosti do lícní kosti. Tento tvar obličeje je snadno odlišit a stejně snadno vytvořit to pěkný střih. Tím, že tento formulář, že by bylo nejlepší zvolit střih, který rozšiřuje a zušlechťuje své funkce. Chcete-li to provést, přejděte na vlasy, které mohou přidat hlasitost na vrcholu vaší hlavy. Můžete se také rozhodnout pro asymetrické třásně. Sekce, vybrat pěkný spád a knoty podél přední straně.

hrana hnědé hladký délky

Pokud jde o kulatý obličej, čtvercové plochy by měly také obsahovat část s objemem výše. Hlavním cílem je zde zmírnit výrazné rysy. Opět výhodné degradované a zkosené řezy. A proč ne zkusit vrhat čtverec degradován?

chebeux-hnědé-hnědé-idee

Pokud však máte podlouhlý morfologii obličeje, doporučujeme vám, aby se zabránilo škrty v objemu nad hlavou. V takovém případě by se spíše zaměřit na objemu na bocích. Například, můžete se vsadit na pěkném okraji nebo výraznými knoty. Tam může být také přijato degradovaný, ale v rozmazané verzi. Hlavní pravidla dodržovat, jsou:

hlasitosti na stranách okrajové tekutosti.

To musí být velmi opatrní při výběru ostříhat půl dlouhá. Je velmi důležité, aby se zabránilo ztuhlost a rovné vlasy s pěšinkou uprostřed. To pokračuje dál a dál přes zatěžování svou strukturu.

hair-square-trend žena

I pro dámy s oválným tváří, dělat obzvláště žádný strach! Zde jsou všechny záběry jsou povoleny. Jakmile zvolené délky vašich vlasů, je to jednoduché. Můžete tak hladký, že smyčky. Můžete se rozhodnout pro rovné nebo asymetrické třásně. Z jednoduchého střihu, co můžete udělat divy!

vlasy žena-blonde-vlnky

Ale to není všechno! Chcete-li přidat další jiskru do vašich vlasů, je čas na to, že se zaměří na částečném zabarvení.

Vlasy zametání a zastíněné vlasy jsou teď trendy.

Pokud si nevíte, tyto dvě barvící techniky, budeme vás na vaše volby.

vlasy blond žena-idee

Vlasy zametání nebo Sunlight efekt je částečné zbarvení, který má odlehčit vlasy v nejpřirozenější cestou možné díky pěkným přechodem odstínů. Skenování je ocení mnoho žen pro jeho účinek „návratu z dovolené.“ Tímto způsobem se vaše vlasy se stává zářivá a zářící. Kromě toho tento způsob aplikace není moc údržbu a chrání vaše vlasy mnohem více než konvenční zbarvení.

color-blond-brown-hladký

A to, co dělá stinnou vlasy?

Blízko vlasy zametání, stínované vlasy bělidla a také barvu vlasů, které tvoří přechod. Tím se opět rozzáří vaše vlasy, ale výrazněji než v předchozím zbarvení. Cílem je vybrat odstíny tak, aby vyhovovaly váš typ vlasů a barvu a hrát si s barvami a světlem. Toto barvení technika může být také provedeno i ve vaší kadeřník doma. Teď tam jsou stínované vlasy výstrojí v obchodních domech a specializovaných obchodů. Ujistěte se, že na to zeptat.

Řezání-long-blond-degradován

Poté, co váš šálek půl dlouhý vybrán, můžete přejít k výběru účesů. K tomu můžete použít různé stylizace produktů, ale také vlasové doplňky, jako šátek, čelenky, šátky, květin a kolíků.

Řezání-long-hnědo-vlnky

Víte autorem? To je na půli cesty mezi střih dlouhé vlasy a bob. Často se vydáme přestávky najít účes, že člověk může dělat s touto délkou. Nebo se svázat si vlasy sexy móda a styl, můžete se rozhodnout pro mini bochánky, copánky, půl ocasy. Velmi dobře doplněn. A chcete-li více jednoduché, můžete vždy dát vlnění.

řezání-polovina dlouhé třásně

Předpokládá se, že když člověk není příliš dlouhá srst, nemůžete účesy. Ale to je špatně! Tato délka vlasů má veškerá svá aktiva a snadno se udržuje.

Žena-účes trend vlysy

idee-blond vlasy příkrý

idee-hnědé vlasy-sušička

idee-degradují dlouhé jističe

zvlnění-hnědo-mode-tendane

Ray-vlasy hladké hnědé