Dlouhé vlasy muž řezání nápady a tipy pro stylový a sexy vzhled – anews24.info

Dlouhé vlasy muž řezání nápady a tipy pro stylový a sexy vzhled

Man-bun-hair-human-vlasy dlouhé trend

Pánové, chcete nechat narůst vlasy a zajímá vás, co řezat vybrat? V této sezoně, muži nosí dlouhé vlasy a ženy nosí své vlasy krátké - obrat skutečnou úlohu.


Pokud si myslíte, že tento trend je nová, jste na omylu.

long hair cut man módní look man vousy

Dlouhé vlasy muž řezání nápady a tipy pro stylový a sexy vzhled

Pánská móda nosit vlasy dlouhé po velmi dlouhou dobu. Muži dokonce nosili paruky. Prohlížíte si může být hlava Ludvíka XIV ... Období výrazně označen lidský vlasy Fashion - hippie éru 60. let a později rock'n'roll scénu v 70. a 80. letech.

long hair cut člověk nápad trend

Předtím, než zjistíte, náš výběr dlouhé vlasy kusy muže, stručnou historii o významu dlouhé vlasy ...

Kompletní hlava vlasů byla vždy znakem zdraví a dobrých genů. Pánové, pokud máte mimořádně krásné vlasy, ne schovat, a odvážit se člověk dlouhou ostříhat na podzim-zima období 2017-2018.

Věděli jste, že indiáni drželi dlouhé vlasy, protože oni reprezentovali jejich připojení k zemi? Věřili, že vlasy dovoleno, aby se cítili lépe kolem nich. Navíc royalty držel jejich dlouhé vlasy jako znamení vysoké postavení a bohatství. Dokonce i Warriors drželi dlouhé vlasy dlouhé jako znak mužnosti a statečností na bojišti. Pamatuji si, že můžete být Dothraki televizního seriálu Hra o trůny a jejich dlouhé kadeře?

Dlouhé vlasy střih člověk nápad

V minulosti dlouhý lidský vlas byla známka mužnosti, odvahy a vítězství.

A konečně, skateboardisté ​​a surfaři nakonec popularizoval dlouhé účesy pro muže a styl v Kalifornii.

V kolektivním vědomí, muži s dlouhými vlasy jsou někdy spojené s rebely, ale jsou vnímány jako sovent umělců, intelektuálů nebo prostě hezké chlapců s jemnými tahy. Jakákoliv kombinace vy, muž s dlouhými vlasy, je to elegantní a moderní. Odhaduje se, že 5% mužské populace ve světě měl dlouhé vlasy.

dlouhé vlasy muž dlouhé vousy střih pánské oblečení trend

Všichni máme své vlastní (a dobře!) Důvody pro nechat naše vlasy rostou. Například, aby se zabránilo jít do salonu vlasů nebo změna životního stylu, například. Ale není pochyb o tom, že dlouho muž vlasy účesy vyniknout v jakémkoli davu.

Nicméně, tento chladný vzhled potřebuje pravidelnou péči. Dlouhé účesy vyžadují mytí a časté použití kvalitních přírodních produktů, které vyživují a hydratují vlasy a zvýšit lesk.

Dlouhé vlasy muž vlasy člověk vousy

Jak rychle rostou vlasy?

Nejtěžší část dlouhého střihu vlasů je čekací doba a přechodná fáze, ve které vlasy není dostatečně dlouhá, aby jim dal za ušima. Během tohoto období, vlasy jsou často ke kolenům a dokonce může zdát divné.

Typická vlasy tempo růstu pro dospělého muže je 1,2 cm za měsíc. Například, pokud máte vlasy 5 cm dlouhý, budete mít pět měsíců zvýšit své délce 11 cm.

Dlouhé vlasy muž ostříhat člověk

Bohužel, nejsou tam žádné zázraky, aby vaše vlasy rostou rychleji. Naše rada je zapomenout na všechny druhy magických a drahých lektvary nebo kartáč vlasy stokrát za den. Trpělivost, pánové!

Samozřejmě pravidelný spánek a potraviny bohaté na vitamíny mohou zlepšit zdraví vašich vlasů a učinit z něj rostou rychleji. Mějte na paměti také to, že stres zvyšuje riziko ztráty vlasů.

dlouhé vlasy kudrnaté vlasy cut man

Jak se postarat o její dlouhé vlasy člověka

Nejužitečnější nástroj pro dlouhé vlasy je prsty. Důrazně doporučujeme používat prsty pro většinu vašich vlasů a nechte hřeben a kartáč na vlasy další. Budete i nadále užitečné mít kartáč nebo hřeben v případu. S výhodou se používají peinge nebo dřevěné kartáč.

look-trend jističe man-trend-fashion-look

Jak čistit vlasy prsty?

Za prvé, začít kartáčování špičky, zatímco drží zbývající vlasy v druhé straně, aby se zabránilo vytažení na pokožku hlavy a vlasové kořínky.

Také nemusíte mýt vlasy každý den. Starejte se o své vlasy s přírodními produkty a vždy používat kondicionér. maska ​​na vlasy na bázi kokosového oleje je fantastický zdroj výživy pro vlasy. Doporučujeme také ricinový olej.

hair-long man-breaker trend

Řezané konečků dlouhé vlasy člověk jednou za dva až tři měsíce.

A konečně, vyhnout mytí vlasů s velmi horkou vodou a místo toho používat vodu ani příliš teplé, ani příliš chladné. Ve skutečnosti studená voda zvyšuje lesk ve vlasech.

Je také nezbytné snížit špiček každé dva nebo tři měsíce, pokud chcete, aby délka vašich vlasů. To je velmi důležité, aby se vaše vlasy zdravé.

idee-dlouhé vlasy man-breaker trend

Nápady a typy dlouhých účesů

Existuje mnoho typů řezů a účesy pro dlouhé vlasy. Který si vybrat záleží na vašich potřebách a styl, který chcete.

dlouhé vlasy bun cut man man muž módní vzhled

Účes se středovou loučení

Vlasy se středovým loučení je klasický účes muž a žena. Vsadit vlasy ve středu, je velmi jednoduchá a můžete použít prsty nebo hřeben.

Dlouhé vlasy muž řezání nápady a tipy pro stylový a sexy vzhled

Účes s bočním rozchodu (vlasy dlouhé a střední)

V bočním účes, můžete rozdělit vlasy na jednu ze svých dvou chrámů. Nezapomeňte, že část své vlasy na správné cestě v španělsky mluvících zemích, které jsou gay.

hair-long man-hair-trend-look-style

Účes s vlasy dozadu

Můžete také dát si vlasy dozadu za sexy a tajemnou vzhled. Za tímto účelem vám doporučujeme používat gel.

hair-long-vlasy vypadají man-Idee

Účes s ofinou a bočním loučení

S třásněmi na straně, většina lidí držet své vlasy k délce 7 cm.

idee-vysoušeč vlasů-long-man-fashion

Copu - nadčasová klasika

Další klasika je cop. To je nepochybně nejznámější účes pro dlouhé vlasy.

dlouhé vlasy man-fréza-tail horse

Muž smrkový nebo drdol muž, který se obrátil hlavy chlapců a dívek

Ten muž muž buchta je jedním z nejlepších účesů pro dnešek dlouhé vlasy. Vše, co potřebujete, je pružný vlasy band potlačit všechny vlasy, které chcete v chlebu.

man-vousy-hair-long-look-trend

Vlasy copánky s patchem

Většina účesů s copánky náplasti se nezdá být dlouhý, ale budete potřebovat alespoň 7 cm dlouhé vlasy copánky, aby se dosáhlo esteticky opravu.

idee-cop-human-hair-hair-long man-trend

skaterboy účes

Protože tento typ účesů pro muže je velmi známá pro ty, kteří obdivují bruslař, to je voláno skaterboy. Konce vlasů je trochu zanedbaný, zatímco strana je poměrně hluboká.

Dlouhé vlasy muž ostříhat člověk

vypadat Coiffure „Jen jsem se probudila“

Tento účes vám skvělý ležérní vzhled. Budete potřebovat dobrou mast nebo gel, aby se dosáhlo pokud máte velmi hedvábná.

long hair cut člověk vypadat moderní myšlenku

Super trendy účes Viking hříva

Muži s objemné vlasy a sypký bude hrdý na to, nosit tento účes Viking hřívu. Čím déle jsou vaše vlasy vlnité a kudrnaté, tím více bude tento účes vám bude vyhovovat, a zdůraznit jejich hojné množství.

Vyberte si střih v závislosti na tvaru obličeje, nebo jinými slovy - na Morpho-účes

Vždy se můžete vybrat své dlouhé vlasy řez muže podle svých rysů obličeje. Už jste někdy slyšeli o Morpho-účes? Morpho-účes umožňuje zvolit její řez v závislosti na tvaru obličeje: kulaté, oválné, čtvercové, diamantu, srdce, obrácené trojúhelníky, atd Obvykle, dlouhé vlasy jsou téměř všechny tvary obličeje. Chcete-li zvýraznit rysy obličeje, doporučuje se jejich připojení do ohonu nebo buchta člověkem opt pro Super trendy.

Pánové, jděte do toho a odváží dlouhé vlasy!

Některé účesy pro dlouhé vlasy jsou dosáhnout bez námahy. Oni jsou také nejlepší volbou, pokud chcete zachovat přirozený vzhled, nebo jste ve spěchu v dopoledních hodinách.

Je pravda, že krátké účesy jsou snadněji spravovat. Zatímco dlouhé účesy otevřené dveře pro další možnosti kreativity a styl experimentovat. Velkou výhodou dlouhé vlasy, to je také to, že budete držet v teple, když se za studena venku. Velmi pohodlné, že jo?

hair-long-vlasy vypadají man-Idee

Pokud vaše obličejové rysy jeho rafinované a vy myslíte, že máte ženskou tvář s dlouhými vlasy, je vždy možné nechat vousy růst ... na mužný vzhled. Lol!

Konečně, zapomenout na klišé a nosit vlasy tak, jak chcete. My v Designmag, předpokládá se, že každý má jedinečný styl, který musíme milovat, akceptovat a rozvíjet. Nejsme všichni stejní a naštěstí!

trend-idee ve stylu člověka s vysoušečem vlasů-long

Lidské vlasy Cup semi-dlouhé a zametání Kalifornie vlasy dlouhé lidskými vlasy nápadyvlasy režim dlouhý trend-manman cutting-hair-long man-trend-looklong hair cut člověk vypadat moderní myšlenkulong hair cut man man buchta long hair cut člověk má tendenci moderní vzhled long hair cut člověk vlnité vlasy trend


Like this post? Please share to your friends: