California Scan: příručka pro přirozené, světelný efekt – anews24.info

California Scan: příručka pro přirozené, světelný efekt

California zametání hair-cut-krátké vlasy

S příchodem léta považujeme stále měnit svůj vzhled a starat se o sebe. Všichni bychom mít „dovolenou return“ dokonce před stran.


To je důvod, proč musíme myslet na barvy. Všichni víme, ten účinek, že slunce na barvené vlasy. To je důvod, proč v tomto článku vám ukážeme tento moderní technologie, která je California skenování.

Co California skenování a jaké jsou jeho největší přednosti?

how-to-scan-blond

Za prvé, musíte vědět, že tento postup barvení byl asi po velmi dlouhou dobu. Bylo však zapomenuta v čase, ale dnes je zpět rychle. Hlavním účelem této barvy je získat návrat z prázdnin efektu. Tento účes je jasný, přirozený efekt, který i slunce nezkazí. Je vhodný i pro ženy s dlouhými vlasy, než ty, s krátkými vlasy.

Technicko-Eclat-krátké vlasy

Co je technika Kalifornie skenování?

Účelem skenování Kalifornie je zesvětlit vlasy. Který si musí vybrat barvu, která je alespoň jeden nebo dva odstíny světlejší. skenování lze provést na své přírodní barvě nebo přímo sledovat nové zbarvení. K tomu se přidá zbarvení s nízkou oxidaci ve spodní části vlasů. Pak musíme natáhnout s hřebenem míchat dvě barvy tím nejpřirozenějším způsobem. Musíme zdůraznit, na špičkách se zesvětlovače a asi po dvaceti minutách, je hotovo!

hnědé dlouhé vlasy-idee

Jak se zachovat vaše California skenovat?

To nevyžaduje mnoho času. Chcete-li, aby se vaše vlasy, prostě jít ke kadeřníkovi 2 až 4 měsíce zvýraznit své barvy. Vzhledem k tomu, zbarvení má tendenci vyschnout vlasy, doporučujeme pravidelně používat hydratační vlasové masky.

vlasy dlouhé-vlasy fréza

Hlavním cílem kontroly je osvětlit vaše vlasy. To je důvod, proč je důležité, aby byla dobře. Můžete provést tento typ barvení doma, ale je to dost riskantní. Takže, zeptejte se alespoň poradit kadeřníka. Musíme si uvědomit, skenování na části vlasů kolem obličeje a na temeni hlavy. Je důležité, že zámky jsou přirozeně roztaví.

tuhý vlasy-barvení-Dodge

Zpočátku skenování California má být pro blondýnky. Ale dnes mnoho hnědé a provést tento typ zbarvení. Hlavním cílem je mít tmavé kořeny a lehkých podílů.

hair-cut hair-long

Výběrem Kalifornie skenování budete nedošlo k poškození vašich kořeny, pokud se provádí na své přirozené vlasy. Odlehčit vlasy pramen po prameni je skutečnou inovací ve vlasech, takže nepoškodí vaše vlasy.

idee-vlasy po ramena

Další výhodou kontroly Kalifornie je, že je ideální pro ženy, které se právě narodilo bílé vlasy. Ten bude zahrnovat nedostatky v malém zdvihu.

světelný efekt přírodní vlasy

Zde jsou naše tipy pro váš Sunlight skenování:

Za prvé, víme, že skenování Kalifornie nebude mít stejný účinek na krátké vlasy, než dlouhé vlasy. Ve skutečnosti, pokud máte vlasy příliš krátké, úvahy stačit nebude viditelný. Chcete-li mít požadovaný účinek zebra, mějte na paměti, že byste měli vždy vybrat barvu alespoň jeden nebo dva odstíny světlejší.

meches odraz červené vlasy

Ačkoli tato nová technika se snaží zachovat vaše zdravé vlasy, nicméně je nedoporučujeme používat více než 3x do roka. Pokud se vaše kořeny rostou zpět příliš rychle, pak provést drobné úpravy.

žijící vysoušeč idee-odstínů

A tady to zvláštní novinka: Věděli jste, že tam je zametat henna? Ale pozor! Nikdy nepoužívejte henna po barvení!


Like this post? Please share to your friends: