Řez Pompadour muž je zpět v kadeřnických salonech – anews24.info

Řez Pompadour muž je zpět v kadeřnických salonech

Pompadour řezání podříznutou člověk-vlasy trend

S novou sezónu přichází nový účes! Ukázali jsme vám nový muž řeznou trend v tomto roce. Ať se jedná o dlouhé vlasy nebo středně dlouhé, dnes jsme věnován tento článek

Pompadour cup

který udělal jeho cestu z přehlídkových mol do našich kadeřnictví.


Jste více do bederní stylu, elegantní, grunge? Dobré pro všechny! V následujících řádcích budete zjistit, co tento střih, ale také důvod, proč lidé si to co nejvíce a jaký druh tváře jí nejlépe vyhovuje. Takže pokud chcete změnit svůj vzhled, nechejte se inspirovat naším výběrem snímků.

cut Pompadour objem vlasy vlnité, vlasy

Pokud vás zajímá, co řez člověk vlasů, které nutilo předek všech mých časopisů, je to Pompadour řez. Tento trend z roku 2017 je zpět a neexistuje riziko chybějících ji. Celebrity, Bokovky, podnikatelé, studenti ... všichni touží.

Odkud Pompadour řezat?

Tato srážka nese jeho jméno madame de Pompadour, dámu francouzské buržoazie, také známý jako milenky Ludvíka XV. Inspirovaný jejím objemné vlasy, dnes Concepte zůstává stejný. Vlasy jsou již v horní části lebky a vyznačuje zejména svým velkým objemem. Principem je vytvoření jakési banánu, limitován na temeni hlavy od čela a dozadu.

idee-style-moderní vlasy

Řez Pompadour existuje v několika variantách: degradován, degradace Hi-Lo, bok po boku a mnoho dalších. Kromě toho je délka může být větší nebo menší. Někteří přijmout Pompadour s krátkými vlasy, někteří s ramena nebo delší.

Bruno-Mars-vlasy podříznuté

Přinášet řez Pompadour?

Zranil jsi si to představit? Podívejte se pozorně na našich fotografiích. Všichni víme, Elvise Presleyho, král Rock'n Roll. Jen nosil tento kalich a budeme pamatovat všichni! Dnes mnoho dalších hvězd, aby je následovaly, jako je Justin Bieber a Bruno Mars encor.

vlysy vysoušeč podříznutí účes

Kdo může nosit tento muž ostříhat?

Pompadour člověk je část, která vede ke všem typům tváří a forem vlasů. Ale pokud máte kulatý nebo čtvercový obličej, je to ještě lepší. Díky objemné vlasy na temeni hlavy, bude toto snížení prodlouží váš obličej přirozený a jemný způsob. Tento střih jede stejně na muže s hustou srstí, jako pány, které mají počátek vlasů ztratit. Vzhledem k tomu, pokud se rozhodnete pro Pompadour s přechodem na bocích, budeme vidět nic víc!

hair-style-kupony-man

Chcete-li změnit svůj vzhled, toto snížení je ideální. Ale předtím, než jdete do kadeřnictví, naučit specifika tohoto muže řezu. Jste-li muž v ležérní styl, je lepší se rozhodnout pro klasický Pompadour. V tomto případě máte dlouhé vlasy na vrcholu hlavy a řezání vlasy kratší po stranách. Tak, s nádechem mrazu ve vlasech, budete mít požadovaný efekt.

vysoušeč vlasů průměrné délky

Ale v krátkosti, jak pak provést pompadour řezu muže?

Nejdůležitější věc je, aby zvážila, aby maximální možný objem v horní části hlavy, aby se dosáhlo maxima banán, jak již bylo zmíněno výše. Vlasy po stranách musí zůstat krátká nebo degradován. Výsledkem bude pěkný účes člověk nosit i neformální než obleku a kravatě.

hair-style-side-hand-man

Boční Pompadour je tvoří linii v vlasy na boku. Jeho velkou předností Pompadour stylu je, že může přidat další výšku váš vzhled může být přizpůsoben podle vašich tvar obličeje a může dát elegantní povrch pro jakékoliv oblečení. Nicméně nic z toho nebude možné, pokud nemůžete najít dobrého kadeřníka. Takže v první řadě, ujistěte se, že najít důvěryhodné kadeřníka, který bude schopen dosáhnout toho, co chcete.

hair-short-klasický trend

Poté, co zmizel na chvíli a byl propagován v 40. letech to bylo si myslel, že cut Pompadour nikdy nevrátí. Nicméně, toto snížení se vrátil v triumfu ve všech módních časopisech a zdá se zůstat tam na chvíli. To, co se nám líbí, je jistě přirozený vzhled, jednoduché a univerzální.

hair hipster-style-fashion

Často se hovoří o podříznutí řezu jako řezu Pompadour.

Mnoho lidí zajímá, jaký je rozdíl mezi těmito dvěma účesy. Máme pro vás odpověď! Řez představuje zápichu je dosaženo tím, že drží objem ve vlasech na temeni hlavy a odchází vlasy krátké po stranách, stejně jako Pompadour. Kromě toho, že se Zápich můžete styl vlasy tak, jak chcete. I když s vlasy Pompadour, ty jsou vždy sčesané dozadu.

Idee-vlasy podříznutí-objem

Pokud jde o vlasy hladké je Pompadour může být rovněž provedena na vlnité vlasy. Opět platí, že pozorovat hlasitost a na bocích a ne váhání na dávce, gel na vlasy.

idee-vlasy hipster-man

Chcete-li zůstat v melodii s dobou, vědí, že cut Pompadour se daří velmi dobře ve společnosti vousy. Hroty také vrátit rychle. A nosí s tímto mužem střihu, výsledek je báječné!

Myšlenka-podříznutí-středně rase

Podívejte se na obrázek nahoře a uvidíte, že to Pompadour se nosí ve více originální než kdy jindy. Zde vlasy sčesané do středu horní části hlavy, aby vytvořily dva hřebeny, které do sebe zapadají téměř ve středu. Tento způsob stylizace vlasů je přednostní podnikatele.

Pompadour-classical-man idea

Chcete-li zachovat dokonalou straně, jeden musí mít vosk na ruce, které vám pomohou udržet vaše vlasy na svém místě na bocích.

podříznuté vlasy kupóny-man

Pokud jste fanoušci ležérní styl a Rockabilly, pak vězte, že čím déle budete držet hlasitost na temeni hlavy, tím lépe. V tomto případě dát malé množství stylizace výrobku udržet rozcuchané stranu.

Pompadour krátkodobý podříznutím Idea-man

Jak vidíte, Pompadour střih lze nosit v několika variantách. A vy, vy jste najít ten, který vám vyhovuje?

účesu-man-hladký gel na vlasy

účesu-style-gel hřeben

Podříznutí-side-hand-man

podříznutí vlasy vousy-man


Like this post? Please share to your friends: