vlasy

Vlasy pin up několik návrhů na rockabilly styl

vlasy pin up červených odulations-štiky-rockabilly

A je to! Ve výši 40 ‚a 50‘ jsou zpět rychle. Oni se nalézají v módě, v hudbě, ale také ve stylu vlasů. Pokud jste zběhlí v Rockabilly stylu, je tento článek právě pro vás.


Dnes vám představí několik příkladů vlasy pin up, to vše tak sexy jako okouzlující přijmout každý den nebo večer. Nechte se inspirovat 50. snahou těchto 10 nezvyklé účesy.

Jaký účes pin up?

banner-mávání-blonde-idee

Účes pin up, nebo jinak Rockabilly, byl inspirován životním stylem Rock'n Roll 50s ‚a 60‘, což hold Elvise Presleyho a Johnny Cash. Tato kultura nás zavede v letech hlasitou hudbu, retro automobilů, swingu a blues. Je to doba rebelů, kteří vyhrazených svůj vlastní styl. Milujeme vše od módy pin up! Je to veselý a barevný! A vlasy pin up tam nepatří.

Bun-květiny-růže-rockabilly

Účes pin up tak dobře, jak se dlouhé vlasy krátké vlasy. K dispozici je široký výběr účesů, aby přijaly. Když si člověk myslí pin up, jeden se vždy vztahuje k vítězství kotoučích nebo tzv roll-rohy v horní části hlavy. Kromě toho se jedná o účes po válce. Předtím, než je termín v kadeřnictví, Victory rohlíky znamenalo stíhací manévr.

style-britská-rockabilly-band

Malý návod na slavné vítězství Rolls

A když už mluvíme o vítězství válců, nebudete zvědavý vyzkoušet? Existují různé způsoby, jak dosáhnout vítězství valí. Liší se od sebe navzájem, ale princip zůstává stejný - vinutí. Nebojte se, budeme vás. Chcete-li mít dokonalý roll-rohy, budete potřebovat:

  • hřeben
  • vlasy sprej
  • kulma
  • dvě svorky

hair-rockabilly retro-vintage

Za prvé, začít rozmotávat vaše vlasy dobře uhladit vaše vlasy poté. Poté oddělte vlasy do dvou hlavních částí. Nyní je čas vzít kulmu a zabalit každou část vlasy dozadu. Zajistěte pomocí kleští. Jakmile to bude hotové, vytáhněte si vlasy a zadní hřeben je s kartáčem tím, že jde v opačném směru. Cílem krepového je dát objem vašich vlasů. Nakonec zbývá pro vás zabalit vlasy do temene hlavy a zajistěte s několika kolíky. Nezapomeňte sprej své malířské válečky, takže vaše vlasy trvá déle.

Přikrývka páska-červená fringe

Věděli jste, že ženy století 19. uvědomil jejich vítězství rohlíky s kolíky a velkých rolí před spaním? Je zřejmé, dnes je to mnohem jednodušší, kulmu nebo fénem.

crown-květiny-růžovo-červené

Ve stylu Rockabilly je také zjištěno, pin-kadeře.

Doporučujeme vám, aby se vlasy pin kadeře v noci na vlhké vlasy. Udělat tolik smyček, jak chcete, udržovaný plochými kleštěmi. K tomu, jednoduše zabalit každou zprávu kolem prstu. Pak kryt s šátkem. Když se vzbudíte v dopoledních hodinách, vyjměte šálu a voila. Můžete se rozhodnout pro různé doplňky pro více barvách, as čelenkou nebo mašlí

Chcete-li mít pin vlasy nahoru úspěšná, je nejdůležitější, aby byl objem vašich vlasů. Za tímto účelem, neváhejte použít pěnu nebo stylingový lak. Sebevražda je také typický válec účes 50s. Půvab a ročník, bude trvat jen několik minut. Neváhejte sledovat výše instruktážním videu.

čelenka-blond-vlnky-retro

Všechny účesy, které jste právě viděli, jsou ideální pro vás oba doprovázet ve svém denně večer. Pokud jste fanoušky tohoto stylu, můžete dokonce dělat tento druh účesů na Rockabilly svatbu.

flower-rose červený lak


About the author

admin