vlasy

trend vlasy 2017: krátké a hermafroditní řezy

2017 vlasy trend nápady muž žena

Chcete změnit svůj názor na léto, ale nevíte, co účes, aby přijaly? Vezměte pak se podívat na náš výběr androgynních střihů - velký vlasy trend v roce 2017!


Vyplývá z ní všechny účesové trendy muže a ženu pro tuto sezónu a pro období přijde ...

2017 unisex vlasy trend zkratka

2017 vlasy trend: unisex střih a morfo-účes

Dámské Cup nebo to lidská? Tato otázka nedává moc smysl, a víte proč: všichni máme fyzické, tvar a jedinečné rysy obličeje. Zde je důvod, proč jsme se rozhodli její účes podle morfologii obličeje, osobnosti a touhy. V roce 2017, všichni tam nosí vlasy krátké nebo semi-krátký, pokud ho chcete - můžeme rozhodnout pro barvu, která je v těsné blízkosti přírodní barvě našich vlasů.

2017 vlasy trend muž žena

Grace Jones, David Bowie, John Lennon, Twiggy, Marc Bolan, Audrey Hepburn, Jean Seberg, Johnny Depp ... hvězdy, kteří se odvážili a přinesl androgynní vzhled je opravdu mnoho. Když říkáme, „hermafroditní“, máme na mysli spíše termín „unisex“. Ve skutečnosti výraz styl a androgynní účes je qu'apparu před několika lety. Je to prostě znamenalo svobodu stylu a oblečení, jak jsme chtěli a jsme se cítili, bez ohledu na pohlaví. Lidé říkají, že „hermafroditní“ hru s jejich vzhledu. Dělají protože mají pocit - jako mužský nebo ženský styl.

2017 vlasy trend žena krátký účes

Zkratky unisex muž a žena

Hodně se mluví o ženách krátkého střihu, mísy střih, řez chlapecký ženu, vrhat na náměstí, gradient čtverec na podříznutí se člověk postupně degradován ... Už jste pochopil - vlasy trend 2017 žena a muž je krátký a hermafroditní střih!

V létě je horko. S dlouhou poptávku vlasy opletení každý den a vymýšlet nové účesy přežít horké letní dny. Krátký střih, ale také vyžaduje péči, ale to může být snadno přelité trochou spreje, gelu nebo jiných kosmetických přípravků během několika minut.

2017 bowl cut účes trend ženě člověče

Morpho-účes pro každého

Pravděpodobně jste slyšeli o Morpho-účes. Tato „věda“ vlasů je opravdu založen na velmi jednoduchém principu: vybrat účes podle morfologii obličeje. kulatý obličej, oválné, podlouhlé, trojúhelník, převrácený trojúhelník, diamant ... Pokud máte malé vady, které byste se skrývají, nebo máte své obličejové rysy, které se vám líbí dobrý a chcete zvýraznit, pak si vybrat vhodný účes jeho touhy.

2017 vlasy trend kudrnaté vlasy člověk

Fringe je jeden z prvků ve vlasech, která má zásadní estetický výkon. Ona nejde vám všem, zde je důvod, proč pečlivě vybírá sám. Budeme-li stručně popsat, co trend účes 2017 mužů a žen, to je krátký střih s objemnou nahoře, boky a krátké zúžené na zátylku.

johnny depp-fréza-hair-trend nápady

Těchto pět hermafroditní účesy, které jsou muži i ženy

trend vlasy 2017: mísa střih

Řez mísa - víte, dlouhou dobu. Také známý jako mísa řez je řez z našeho dětství, toto je kalich Johanka z Arku. Ona je zpět v roce 2017 na hlavu vůbec. Tento pohár je v pořádku, aby lidé protáhlého obličeje, obráceného trojúhelníku nebo trojúhelníku. V případě, že tvar obličeje je spíše kulaté nebo oválné, bude mísa střih upozornit na své tváře a přinese vám vzhled dítěte.

cut-to-misce-žena-nápady-trend vlasycut-to-misce-man-vlasy trend nápady

Vlasy trend 2017: postupné žena degradován a degradován progresivní muže

Gradient pro muže je jedním z dalších velkých trendem roku 2017 je lehký dveře a rovněž rozhodli pro módní barvy. Je velmi blízko k podříznutí řez. Jeden zbývající objem nad hlavu a levé krátké vlasy na krku a po stranách. Tento pohár je jen moderní, ale také snadno stylu ne. Můžete se rozhodnout pro dlouhé postupného gradientu, krátký, nebo Pompadour rockabilly.

cut-man hair-barvení-trend-2017

trend vlasy 2017: podříznutí

Tento pohár je již dlouho vyhrazené mužům, ale vidíme stále častěji přijímají ženy. Často nazýván cut „do New Yorku,“ jež provádí své počátky do druhé světové války. Byl to vojenský řez na základně. Podobně jako postupné stoupání, aby se dosáhlo výběhu pohár, udržovat hlasitost na temeno hlavy a nechal její krátké vlasy po stranách a na krku. Je také možné, aby se postupně degradován zápichu. Udržování dlouhé vlasy na temeni hlavy, což umožňuje, aby se liší v mnoha směrech její účesy! Perfektně sedí muži i ženy.

Podříznutí-cut-cut-unisex-man-trend

oliver-sim-xx-man-jističe vlasy trend

trend vlasy 2017: mid-length cut, čtvercový a / nebo nestrukturovaná

Ideální muž a žena střih, umožňuje její účesy měnit podle potřeby. Velmi atraktivní střih, to ostříhat trochu nad nebo pod ušima. Jeden může rozhodnout pro tradiční čtverec nebo ostříhat nestrukturovaných cestu pro příležitostné strany. Dobrou zprávou, tento pohár budou všichni čelí tvary!

trendy účes-2017-breaker pohlaví

trend vlasy 2017: střih Pixie, která jde vám všem

Řez skřítek je ideální pro muže i ženy, to bylo zavedeno, jak již název napovídá, hvězda Pixie Geldof. To povede ke snížení téměř všechny tvary obličeje. Pokud je váš obličej je oválný, můžete si dovolit trochu nevyvážené. Pro hranatým obličejem, stylisté radí knoty degradovány.

skřítek-cut-Idee-vlasy škrty trend

Jean Sebergcut-short-manželka Jean Seberg

Jakou barvu pro mé vlasy trend v roce 2017?

A barva? Zbarvení je druhý krok po řezu, který bude opravdu změnit svůj vzhled. Již jsme mluvili med výpad, karamel, California zametání, stínované vlasy, chlupy potopena v roce 2017 ... Barva trend je výběr odstínů, které jsou nejblíže k přirozené barvě vlasů. Dalším významným trendem je opakem trendu přírodní barvě je stříbřitě plavé blednutí a Mořana - barva vlasy modrá nebo fialová. Vězte, že tento typ barvení je často agresivní na vlasy.

cut-žena-blond vlasy zkratky

cut-žena-short-vlasy kadeře

Volíme účes podle jejích tužeb

Závěr - krátký řez a semi-short je na vrcholu trendu žebříčku vlasy 2017 Dlouhé vlasy není zakázáno, naopak, byli vždy v módě. Pokud máte jemné vlasy, je normální, že chcete nosit dlouhé. Krátký střih je někdy změna radikální vzhled, ale budete určitě líbit. Budete potřebovat méně času umýt, péče o vlasy a vlasy. A v létě, jak jsme již zmínili, je to opravdu horko. A konečně, trendy, jste to vy, kdo je určuje. Víte nejlépe vašim potřebám, svůj styl, svou tvář ... Klíčem k úspěchu je dobrý pocit o sobě a pohodlné s jejími vlasy.

A teď trochu historie ...

hair blonde-žena-breaker-androgynní trend

Jaké jsou kořeny vlasů a androgynní styl?

Ženy s velmi krátkými vlasy, muži, kteří nosí make-up a nosí paruky ... to nebude špatné říkat, že se objevily androgynní trend dlouhá doba ... Dnes, muž, který klade na make-up udělal dojem dosud v té době, to bylo vyhrazeno pro vyšší třídy.

Věděli jste, že muži byli skutečně make-up a paruky v Římské říši? Za tisíciletí, tato tradice zmizel a objevil v 16. století a stala nutností doplňkem pro muže, kteří patřili k určité sociální prostředí.

cut-unisex-žena-vlasy trend

Řez - symbol vzpoury?

Johanka z Arku je také znak, který silně znamenal historii zrušení mužských a ženských rolí. Ona ostříhat vlasy velmi krátký - v té době to byl skutečný akt vzpoury. To není příběh divoška, ​​ale žena, která chtěla být stejný s muži a žít válku jako bojovník, a ne jako žena. Zde je důvod, proč její postava je kultovní.

V 19. a 20. století, paruka už není v módě. To jen v 60. a 70. letech, že paruka byla znovu zavedena jako módní doplněk od glam rockových umělců. Je to hudba, která má velký vliv na vývoj a konstrukci androgynní kultury.

Sexuální revoluce 60. zvrátit rolí mužů a žen. Ženy začaly nosit své vlasy krátké a muži nosili dlouhé vlasy. V současné době často slýcháme o ženy, které berou sociální postavení dlouho vyhrazené pro muže a pro muže, kteří se starají o děti a domácí práce. Jedná se o moderní doba - každý si může vybrat svou společenskou roli a styl. Totéž pro řezání a vlasy - zdarma pro nás vybrat podle jeho vkusu.

dlouhé vlasy řezačka-trend-gender-hermafroditní

žena cut-short-vlasy trend nápady

Mila Jovovich s krátkými, MenovskyMilla jovovich-hair-short cut-žena

man-skřítek-cut-trend-man hair man cutting-original-vlasy kadeře man vypínače mísa-nápady-man-vlasy trend Žena-style-nápady-hermafroditní-short-cut žena Žena-style-short-hermafroditní žena-fréza Žena vypadávání vlasů short-vlasy-trend-2017 skřítek-cut-žena-hair-trend nápadycut-short-vlasy-žena-vlasy trend-2017


About the author

admin