vlasy

zlatá blond Scan – vše o této nové technice

zlatá blond-scan technické brilance, krátké vlasy

My všichni chceme změnit. Pokud jste unaveni z vašeho ostříhat a chcete změnit svůj vzhled, v tomto článku se budeme nabízet nové barvící techniku, která je zlatá blond skenování, zvyšující se trend v kadeřnictví.


Máte-li tmavé vlasy a chcete se také pokusit tuto inovační metodu, potom si přečtěte náš článek speciálně navržen pro hnědé.

blond zametání zlaté zbarvení-technické údržby vlasy

Jaký jehož blond zlatá zametací a jak toho dosáhnout?

zbarvení-base-explodovala Hair

Skenování vlasy je nová technika částečné barvení vlasů, počínaje spodiny lebeční a zahrnuje pár vlasů v celé vlasy. Jejím cílem je poskytnout lesk a hebkost vlasů harmonický způsobem. Pro vaše zlaté blond zatáčku, bude tato metoda zvýšit svou základní barvu, zatímco přidávání zlaté a světlé odrazy.

before-pres-zbarvení-zář

Tato barva je vhodná pro všechny typy vlasů, které jsou hnědé nebo červené dluhopisy. Je ideální pro dlouhé a středně dlouhé vlasy, kudrnaté nebo rovné. Technika je jednoduchá. Váš kadeřník bude platit své zbarvení produkt na některých částech vlasy konečně to všechno důkladně po několika chvílích odpočinku. To pak bude krmit své vlasy pomocí speciálních přípravků je výsledek!

clear vlasy krátké fringe

Pokud máte krátké vlasy, můžete také začít pracovat v tomto novém zbarvení projektu, ale vím, že pokud máte vlasy příliš krátká, účinek bude méně oslňující. Skenování Cílem je pokrýt některé základy vlasy a zároveň rozšiřuje směrem dolů z vlasů vši získat zářící vzhled. Pro krátké vlasy efekt nebude stejná. Kromě toho, v tomto případě se barvicí prameny bude tou nejlepší volbou.

Takže jaký je rozdíl mezi zlatou blond zatáčku, zámků a stínované vlasy?

tuhý vlasy-barvení-Dodge

Lidé se často ptají, jaký je rozdíl mezi snímací a zámky zbarvení. Ve srovnání s smést vlasy, způsob zámků je velmi zdůrazněno tím, že více barvy a osobnost na širší pramenů v tažení. Sklon dolů do spodní části vlasů je téměř neexistující a můžete se rozhodnout pro různé odstíny, lepidla červené, růžové, zelené a mnoho dalších.

vlasy-barvení art-myšlenku

Stín na druhé straně je tmavá skvrna technika ve vlasech základnu, která budou postupně dolů vytvořit pěkný přechod. Mimochodem, před zvolilo pro jemné snímání, zeptejte se svého kadeřníka, který bude vybírat ty správné odstíny pro vás.

zbarvení knot-new-technický

Největší výhodou zlatého blond skenování a nevyžaduje velkou údržbu. Dvě až tři návštěvy ročně ke kadeřníkovi, jsou z velké části dostačující. Snímací je vyrobena tak, že i když je barva vybledne, nebude vidět.

how-to-scan-blond

Druhý pozitivní bod skenování je, že se jedná o ideální řešení pro skrytí, ke kterému došlo na první bílé vlasy. S řídnutí vlasů, bílé vlasy zahynou výbuchy barev a stát bez povšimnutí. Pokud jste se podlomily, bude tato metoda upozornit vlasy důkladně. Nicméně, pokud máte rovné vlasy, pak kontrola budou mít ještě více tuhé a měkké.

med-long-vlasy hladké

Při výběru dělat skenování nezastavuje na jednoduché barvy. Smícháním několika odstínů, bude efekt bude mnohem lepší. Kromě toho můžete také vyzkoušet reverzní sweep, které všechny na rozdíl od konvenčního skenování, zvýrazňuje světlé barvy na konečky vlasů se zaměřením světla a hrát si s stíny.


About the author

admin