Zametací vlasy – vše o této technologii trendu – anews24.info

Zametací vlasy – vše o této technologii trendu

blond skenování on-hnědé zbarvení srsti

Pokud čtete tento článek, je, že jste pravděpodobně zájem o módní barvení technikou. Pro ty, kteří chtějí změnu v úrovni barev, skenování vlasů je tou pravou volbou, aby přijaly.


Stále více a více žen výjimky z této dílčí barvení techniky, čímž se získá světlo a přírodní účinek. Pokud se chcete dozvědět více, přečtěte si těchto pár řádků, aby vám lepší představu o tomto způsobu, ve kterém ji hvězdy milují.

Takže to, co je skenování vlasy?

skenování hair hair-short-zbarvení-blond

V podstatě, vlasy je částečný rozmítání barvení technika, která si klade za cíl objasnit základní barva vlasů jeden nebo dva odstíny. Tato technika, jinak známý jako sluneční zametání nebo skenování Sunlight je oceňován pro jeho silách, aby nabylo účinku „dovolenou návrat“ k vlasům. Skutečně, s tímto zbarvením, vlasy se stává jasnější a zářivější s přirozeným účinkem.

hair-frisee odraz světla

Snímací vlasy má několik výhod. Za prvé, je to barva, která více chrání barvu vlasů nebo kousky, které celý zbarvení. Kromě toho, tato metoda je ideální pro první barvu, nebo ke krytí svého prvního šedá přirozeně a bez povšimnutí vlasy. A konečně, Sunlight skenování přináší objem trompe oka pro vaše vlasy.

hnědé středně dlouhým zbarvení

Ať už brunetka, blond nebo červená - skenování je pro tebe udělal. Je vhodná jak pro rovné vlasy jako kudrnaté a vlnité vlasy. Technika je jednoduchá. Jen zesvětlit nebo ztmavit vlasy barvené nebo přírodní jeden nebo dva tóny.

blond-funkce barevně oslnění

Existuje několik variant vlasy skenování v závislosti na barvě

  • Kalifornie sweep je věnován blondýnky, kteří chtějí přinést svěžest ve vlasech, zjasnění pomalu.
  • Medem skenování přinést lesk na hnědé vlasy a hnědé.
  • Karamel skenování ohřívá barvy hnědé vlasy.
  • Sken tie a barviva, také nazýván stínovaný vlasy zesvětlit vlasy hroty pro získání barevného gradientu.

V každém případě, vlasy zametání cíl je stejný: osvětlit vlasy dává jim přirozený reliéf.

zbarvení-částečné-hnědé-oslnění

Způsob barvení zatáčka je poměrně složitý. Proto vám doporučujeme, aby důvěřovat své kolorista, je-li to nejprve pro. Poté, můžete barvení vlasů sami, díky zametání vlasy nalezené v soupravě v obchodních domech.

zbarvení-částečnou reflexí idea

Jak udržovat vlasy?

Ve skutečnosti je to jednoduché! Stačí navštívit kadeřníka každé 3 až 4 měsíce oživit barvu. barevné skenování vaše vlasy mnohem méně hluboká, než když zvolíte jiný typ zbarvení. To je způsobeno tím, že při výběru skenování, kořeny jsou mnohem méně viditelné.

Short-odrazy slunce sun

Zbytek času, musíme i nadále udržovat své vlasy pomocí hydratační masku. Dále doporučujeme používat speciální výrobky pro barvené vlasy.

zvlnění-long-blond-oslnění

Zde jsou naše tipy:

  • Zeptejte se svého kolorista, co je nejvhodnější barva pro váš typ a obličeje struktury.
  • Nejdou do příliš světlé nebo tmavé odstíny. Nesmíte mít požadovaný efekt.
  • Máte-li příliš krátké vlasy, rozhodnout se pro jiný typ zbarvení. Vlasy nekontroluje stejný účinek na krátké vlasy, než dlouhé vlasy.
  • Použijte tak málo, jak to možné, žehličky a vlysy, stejně jako vaše vlasy vysušuje. Takto si zachová svou barvu tak dlouho, jak je to možné.

Oslnění sluncem, sluneční-lumiere

Ať už klasické zametání chlupů nebo kravatu a barviva, je důležité, aby mix barev, aby měl požadovaný účinek slunce. Takže, jste připraveni to zkusit?










Like this post? Please share to your friends: