Jedovaté rostliny pro psy a kočky: 6 tipů, aby se zabránilo – anews24.info

Jedovaté rostliny pro psy a kočky: 6 tipů, aby se zabránilo

Palm titulní vnitra netoxické rostliny Zvířata

Naučte se, jak se vyhnout jedovaté rostliny pro psy a kočky s tímto seznamem zelených pokojové rostliny, které jsou neškodné pro domácí mazlíčky! Naši čtenáři mají pet jste určitě slyšeli o existenci nebezpečných závodů pro zdraví psů a koček je rododendron, azalky a duhovky.


toxické a netoxické rostliny: vyzdobit svůj dům bez vystavení vašeho domácího mazlíčka nebezpečí

Seznam toxický Pes Kočka domácí květina rostlin

Tento druh rostliny může mít vážné dopady na zdraví vašeho psa a kočky. Ale to neznamená, že byste se měli na pozoru všech pokojových rostlin! Místo toho, aby se vyhnout nebo obecně snaží držet květiny dlouhé seznamy jmen, můžete jednoduše vybrat jeden z našich šesti druhů rostlin zcela neškodné pro domácí zvířata.

toxické a netoxické rostliny: seznam našich šesti druhů rostlin uvnitř zcela bezpečné pro psy a pro kočky

Pes Kočka neškodný zelené rostliny jedovaté rostliny

Chlorophytum comosum patří do rodiny Chlorophytum a vyznačuje se hojné zeleň zeleným a nažloutlou barvu. Postavené na vysoký kus nábytku, bude tato rostlina tendenci ochabnou. To je vynikající volbou pro dekoraci konzolí a krbů. Chlorophytum comosum rád hojné světlo a poroste rychleji, když umístěn v blízkosti okna.

toxické a netoxické rostliny: dům kapradina Nephrolepis cordifolia

co rostlina vnitřní zařízení Název kočka pes

Kapradina Nephrolepis cordifolia dům, nazývaný také „tlačítko citron“, protože to rozptyluje příjemnou citrónovou vůni, když rozdrtil listy mezi prsty, je další zelená rostlina zcela kompatibilní s psy a kočky domácí.

neškodný uvnitř zelených rostlin pro domácí mazlíčky

toxický seznam rostlin uvnitř domu zvířat

Jako Chlorophytum comosum tato rostlina může být umístěn svisle nebo v rohu světlu příliš bohatá.

Casuarina násobení, dům rostlin a byt v souladu se zvířaty

netoxické rostliny kočka pes uvnitř

Náš další rostlina patří do čeledi opěrce: na ltescens Dypsis, také známý jako Palmiste rozmnožení. Je to rostlina, která může dosáhnout značné výšky, a proto může vystavit ve velkém květináči a nepožadují žádné zvláštní úsilí z vaší strany k rozvoji.

toxické nebo netoxické závod: Peperomia obtusifolia, rostlinný druh, který nemá žádný negativní vliv na psy a kočky

závod netoxická kočka pes dům

Netoxický rostlina idea rámci

zvíře závod netoxická byt

Obtusifolia závod Peperomia je zelený dům nebo byt, který nemá negativní dopady známých na zdraví domácích zvířat a je velmi jednoduchá na pěstování v interiéru. Ona se těší hojné světlo a nevyžaduje mnoho zálivku: ve skutečnosti, že se daří nejlépe, když necháš půdu vyschnout mezi waterings.

zelená rostlina uvnitř neškodné pro psy a kočky: Beaucarnea recurvata

zvířat netoxická závod společnosti palma dovnitř

Beaucarnea recurvata další přátelský palm, který by měl být majitelé kočku nebo psa. Malá, bude to jít velmi dobře s ležérní dekor a klidném prostředí. Velký, bude sloužit jako kontaktní místo v místnosti, která bude popsána v krásné hrnkové rostliny, které ozývá jeho exotické původy.

Co zelené rostliny si vybrat, když máte psa nebo kočku?

idee deco domácí kočka pes netoxický závod

Vnitřek zařízení pro ty, kteří mají kočku nebo psa: Maranta leuconeura

netoxické rostlina kočka uvnitř psa

Maranta leuconeura je další exotická rostlina uvnitř, které nebudou mít vliv na zdraví vašich domácích mazlíčků. Rodák z Brazílie a Venezuely, nemá ráda příliš hojné světlo a to se nejlépe daří, když napojena často. Listoví rostliny je velmi působivý, bude upozorňovat bez ohledu na to, jak je vystavena.

netoxický závod interiér Obrázek domu

netoxické zelená rostlina uvnitř domu

Nezapomeňte zkontrolovat tento užitečný odkaz na seznam nebezpečných rostlin na zdraví francouzštiny v domácích mazlíčků.


Like this post? Please share to your friends: