kuchyne

Současná dřevěné kuchyňské 75 návrhy moderní design

moderní bílé dřevo kuchyně

Pokud jde zařídit kuchyň, materiál, který uvidíte nejčastěji je dřevo. Samozřejmě, že to není jen z praktických důvodů. Vzhledem k tomu, po tom všem, a to i nejmodernější kuchyňského nábytku jsou vyrobeny ze dřeva.


Ale to není důvod, proč se dřevo takto ocenili. Jeho jedinečný vzhled, luxusní zrna a samozřejmě její světlé a tmavé barvy také hrát důležitou roli. Tyto přírodní dřevo kuchyně byly dlouho považovány za spíše tradiční, ale dnes díky nekonečných odrůd ze dřeva, Současná dřevo kuchyně splňuje potřeby klasických interiérů a moderní. Tak, jak vybudovat a dekoraci Současná dřevo kuchyně ?

moderní dřevěné moderní design kuchyně

Současná moderní dřevěné centrem ostrova kuchyně

Kromě krásy, trvanlivost je další velmi důležitá vlastnost pro moderní kuchyni. takže se rozhodnou pro pevné pracovní plochy ve vaší kuchyni. Dub a buk jsou rozšířené možnosti, zatímco teak, wenge a iroko nabízejí mastný strukturu přirozeně odolný proti vodě. Všechny dřevěné pracovní plochy vyžadují mazání nejméně jednou za rok. Zadáním „hot spots“, nebo pomocí bloku dřeva na povrchu, může být chráněn tepla. Chladič oblasti by měly mít prospěch z evakuačních a mazání okapů by měl být dvakrát častěji než zbytek pracovní plochu. Je také vhodné použít moderní úpravy pro lepší ochranu proti denní nošení.

Současná dřevo kuchyně s velkým středu ostrova

moderní dřevěné centrum layout ostrovní kuchyně

V případě, že kuchyně, zatímco dřevo není pro vás, pak můžete použít dřevěné prvky jako mistrovská díla. Tím, že kombinuje teplo a přirozenou texturu dřeva s kontrastní povrchovou úpravou, jako je barvou, například, se stala velmi časté kombinace v posledních letech. To je mnohem lehčí než vzhled vzhled výhradně ze dřeva se mohou objevit docela těžké. Vyberte si jeden druh dřeva a použít jej zvýraznit určitou oblast, jako jsou ostrovní či pracovní plochy vytvořit interiér, který má více uvolněná a opravdu originální.

Deco moderní kuchyně přechodné styl

Současná kuchyň Wood rozvržení malá moderní design vesmírných

Trvanlivé, nábytek z masivu je nevyhnutelně nejdražší varianta. Přesto, nábytek smísením pevných dřevěných povrchů s kompozitního dřeva mrtvých těl může být stejně drahé a trvanlivější než všech dřeva. Si je vybral jako materiálů, jako je Cons-á příklad. Zatímco dveře a zásuvky ze dřeva jsou nejčastější volbou, tváří lakovaný nábytek také rychle získává na popularitě. Často nabízeny s lakovaným nábytkem z masivního dřeva rám nabízejí možnost používat více exotické a luxusní provedení a výsledek - méně pravděpodobné, že k deformaci.

Deco Moderní dřevěná kuchyňská linka

moderní dřevěná dýha kuchyň stěna

Moderní povrchové úpravy a lesklý lak vyžadují méně údržby a nabízejí roky ochrany. Pro čištění, je stále doporučuje, aby se zabránilo drhnutí nebo multi-použití, které mohou poškodit povrch a odstranit některé dokončovací času. Místo toho použijte vlhký hadřík následovaný čistým, suchým hadříkem. Tradiční povrchové úpravy, jako je vosk nebo olej, které zvyšují životnost může vyžadovat opětovné prosazení vyživuje a chrání dřevo. Mějte však na paměti, že veškeré dřevo vytvořit patinu a přirozeně ztmavnout s věkem.

Deco myšlenka ultra moderní kuchyně dřeva

Současná dřevěné zajímavý moderní design kuchyně

Dřevo obilí a hladký vpravo je vhodnější pro kuchyně klasické a formální styl, zatímco prominentní letokruhů - více neformální kuchyně. Inherentní funkce, například uzly a žíly, které vytvářejí více okouzlující a autentický vzhled. V současných kuchyních, tento druh dřeva je často používán ve skandinávském nebo přechodného dekor.

Kuchyně moderní dřevěná konstrukce

moderní světlé dřevo kuchyně

Pro mnohé je kouzlo z měkkého dřeva - jako je borovice - spočívá v jeho jednoduchém vzhledu, díky své citlivosti na opotřebení. Ti, kteří dávají přednost dokonalý vzhled by měly usilovat o stabilnější nábytek z masivního dřeva. Dub je stále nejlepším řešením, a to díky svému mnohostrannému obilí a barvy. Případně můžete vyzkoušet bohatý a jednotnou úpravu třešeň, mahagon nebo Sapele nebo se rozhodnout pro vlašský ořech pro tmavé a dramatické odstíny. Pro lepší dekorativním vzorem, javor, bříza a jasan jsou dobrou volbou.

Ozdobné dřevěné kuchyňské U

moderní bílé dřevo kuchyně

Dřevo i nadále hrát důležitou roli v designu moderní kuchyně. Často spojován s tradičním stylu, dřevěné kuchyně, jsou nyní zpět a lze je nalézt s moderní atmosféru a velmi elegantní. Nebojte se experimentovat s dekorem vašeho dřevěné kuchyně a nezapomeňte eklektický styl je velmi módní.

Dekorativní dřevo kuchyně s středového ostrova

Současná moderní design dřevěná kuchyňská linka

V kuchyni je jednou z nejdůležitějších místností v domě. To je často říkal, že to je teplý srdcem každé domácnosti. Připravovat jídla a sdílení je nezbytnou každodenní rituál. Zde je důvod, proč si zaslouží nábytek a dokonalý dekorace. Dřevo je jedním z těch univerzálních materiálů, které se vejdou do každé místnosti a jsou odhaleny velmi teplá, pokud jsou přítomny v kuchyni. Proto skutečnost, že je často vybrán jako dominantní materiál. To je často v kombinaci s leštěným beton, ocel, mramor nebo kámen.

Idea dřevěné lakované kuchyně

Současná dřevo design kuchyně nápad

V příkladu kuchyně níže na obrázku, dřevěný nábytek byl vkusně v kombinaci s béžovou dlažbou a přípravků v lesklé suspenzi. Styl interiéru lze označit za „klasický“ nebo „tradiční“.

Moderní kuchyně s Centre Island a kovové armatury

Současná dřevěné kuchyňské dekorace

Marble je jedním z těch ušlechtilých materiálů, které vždy nás nutí myslet na eleganci. Long vyhrazeno pro luxusní interiéry, je stále místo v moderních kuchyních. Mramor je dodáván v různých barvách a stylu, jejichž ceny se liší. Je také možné, aby si své malé cenu dívat přepnutím do kamene umělého mramoru nebo cementové dlaždice, např. V příkladu z kuchyně níže na obrázku, je přítomna ve formě kuchyňské backsplash. Její růžové barvy se dokonale sladěny s visí světla nad středovým kuchyňský ostrůvek.

Foto elegantní dřevěné kuchyňské

bílé dřevo design kuchyně

Skandinávský design interiéru nenechává lhostejným. Jakmile vidíte obraz skandinávského interiéru, ale jsou uznány okamžitě. Je to jednoduché, elegantní a zve relaxaci. Dřevo je vždy přítomen, nikdy chybí. Dokonalou ukázkou toho, co moderní skandinávský styl kuchyně je dřevo představuje obrázek níže:

moderní dřevěné kuchyňské dekorace

navrhovat Contemporary dřevo kuchyně

Plně oblečený dřevo kuchyně? Stylová kuchyně, níže zobrazený, je bílá, potažená podlahami ze světlého dřeva a všechny jsou vybaveny dřevěným nábytkem. Světlý a prostorný, to slaví teplo dřeva ve všech jeho formách.

Idea dřevěné skříňky v kuchyni

Současná dřevěná zajímavý design kuchyně

Dřevo je prvek, který se hodí do každé místnosti v domě. Zde je důvod, proč je často vybrán jako přechodový materiál pro otevřené prostory. To je případ otevřeného interiéru, níže zobrazený:

Interiér kuchyně a obývací pokoj

současné moderní dřevěné kuchyňské

Šedé a dřevo - dokonale hodí pro moderní kuchyni nahoře. Vyhrazujeme dřevo na nábytek a šedé v souvislosti s pracovním plánem a podlahy.

dřevo a šedá kuchyňSoučasná dřevo kuchyně nápad

Rustikální styl je také jedním z těch stylů, které slaví kouzlo dřeva. Pro vnitřní rustikální styl kuchyně, rozhodnout se pro dřevo v starožitného efektu a kampaň ve stylu kovových těles.

rustikální kuchyně modelu

Design dřevo centrum island kuchyně

kampani rustikální kovový úchyt

Moderní dřevěná design kuchyně

Nábytek bílý lak na dřevo přináší jas na malém prostoru. Zkombinujte ji tu a tam s dřevěnými povrchy a předměty, a pokud se vám líbí - barevné akcenty. V příkladu interiéru kuchyně níže, designéři se zaměřili na nábytek přízvuku / dekor v červené barvě. Červená kombinuje dynamiku a úspěch, který je ideální pro aktivní oblasti, jako je kuchyně.

bílé dřevo kuchyň vzorový

Současný design bílé dřevěné kuchyně

Lesy jsou četné. Všechny mají jiný a jedinečný vzhled. Dřevo je vyhrazeno pouze pro interiéry nebo rustikální skandinávský styl. Díky této široké škále druhů, je nyní snadné najít to, co hledáme. Podívejte se na zbytek našich návrhů:

classic wood kuchyň

Wood moderní design kuchyně

Elegantní kuchyně prostor

Design nápad dřevo kuchyně

dřevo kuchyně modelu

Moderní elegantní dřevěné kuchyňské

Velký kuchyňský ostrůvek

Současná dřevo kuchyně ocel

Moderní kuchyně a jídelna prostor

moderní kuchyně dřevěné elegantní design

dřevo kuchyně

kuchyňské nerezové oceli moderní dřevo

Nábytek ze světlého dřeva kuchyni

Současná design kuchyně jasný dřevo

Scandinavian Kuchyň

clear podpatek barva moderní dřevěné kuchyňské

Idea rustikální kuchyně

soudobé dřevo rustikální kuchyně deco

Interiér otevřená kuchyně

Současná design kuchyně dřevo

Idea dřevo kuchyňský ostrůvek

moderní dřevěné konstrukce Elegantní kuchyně nápad

Dřeva a oceli: nadčasová elegance

moderní dřevěné konstrukce moderní kuchyně nápad

Wood kuchyňský ostrůvek

Současná moderní design dřevěná kuchyňská linka

Moderní dřevěná design kuchyně

Současná elegantní dřevěné kuchyňské

Dřevo průmyslové kuchyň

moderní kuchyně z tmavého dřeva

šedá kuchyň a dřevo Model

Současná šedá dřevo kuchyně

Velká, otevřená kuchyně

deco idea dřevo moderní kuchyně

designer kuchyně prostor

moderní dřevěné idea deco moderní kuchyně

tmavý interiér

Současná dřevo kuchyně dekorace nápad

Jídelna, otevřený do kuchyně

Současná dřevo design kuchyně nápad

Kuchyně Island L

Současná dřevo kuchyňský ostrůvek

Současná moderní dřevěné kuchyňské

soudobé moderní dekorace dřevo kuchyně

Současná černé dřevo kuchyně

Původní moderní dřevěná kuchyň

Současná tradiční dřevěné kuchyňské

Šedá současné moderní kuchyni

Moderní šedá dřevo kuchyně

Moderní kuchyně z tmavého dřeva

Moderní moderní design kuchyně

cusisine současný dřevo futuristický design

deco světlé dřevo kuchyně nápad

deco-wood-kuchyň-design

dekou elegantní dřevěné kuchyňské

deco dřevo kuchyně nápad

deco moderní dřevěné kuchyňské

dekou elegantní dřevěné kuchyňské

Současná kuchyně Wood deco nápady

dekou výprava elegantní dřevěné kuchyňské

dekou elegantní moderní dřevěné kuchyňské

dekou elegantní moderní kuchyně

deco malá kuchyňka

výzdobě elegantní dřevěné kuchyňské

dekorace moderní dřevěné kuchyňské

kuchyňské dekorace dřevo průmyslové styl

dekorace moderní dřevěné kuchyňské

výzdobě elegantní design kuchyně

výzdobě elegantní dřevěné kuchyňské

dekorace moderní dřevěné kuchyňské

Elegantní výzdoba moderní dřevěné kuchyňské

dekorace moderní šedá kuchyň

Moderní kuchyně dekorace nápad

moderní dřevěné centrum na ostrově kuchyně

Moderní kuchyně deco idea

dřevo kuchyně dekorace nápad

Moderní kuchyně dekorace nápad


About the author

admin