kuchyne

Chalupa kuchyně: podlehnout kouzlu anglickém stylu!

amenager kuchyňka bílá chata ve stylu přímořské modrá barva malba

Jaký chaty s kuchyní v anglickém stylu a jaké jsou prvky nezbytné k dosažení takového dekorace? To jsou otázky, které nás zajímají v této publikaci.


Odpovědi jsou objevit níže ukázáno sérii snímků, které ukazují, jak vytvořit kuchyni, jako je tento!

Chata kuchyně, symbol anglické krajiny

Rozložení chata kuchyně jídelní deco dřevo open storage

V chatě kuchyni je prostor inspirovaný anglickém venkově a typickém rustikálním stylu výzdoby oblastí našich sousedů přes kanál La Manche. Ve skutečnosti, chaty slovo samo o sobě znamená jednoduše „malý dům“ nebo kabinu. Stručně řečeno, dům, jako se vyskytuje v desítkách oblastech kolem velkých anglických měst!

Dekor anglickém stylu domku s kuchyň rýma postoj k životu

Angličtina chata kuchyně centrum ostrov dekorace vinobraní stolice

O chatě kuchyni a tento venkovském stylu Obecněji řečeno, Angličané říkají, že to není jen druh výzdoby, ale celý přístup k životu, doplňky a objekty, které nás obklopují. Co charakterizuje tento postoj přesně? Odpověď je jednoduchá: útulné a pohodlné prostředí a zhodnocení jednoduchého dekorativní, bit domýšlivý, ale elegantní.

Co barva barva kuchyně inspirované anglickém venkově?

dekorace nápad English chaty kuchyň centrum island green

Chata kuchyně je obvykle zdobí paletě pestrých barvách. Volba obrazu v rámci tohoto typu si neklade za cíl vytvořit působivý prostor.

Příklad barvy pro anglické chata styl kuchyně s odhalenými dřevěnými skříněmi

kuchyň dům chata v anglickém stylu dekorace police syrové dřevo

Naopak, stěny a nábytek uvnitř stylu anglických chalup by vám měl dát v pohodě. Jejich úkolem je zajistit, aby si odpočinout, šálek čaje v ruce. A zvou nás, aby si ty nejlepší okamžiky ráno, jemně!

Neutrální tóny jsou klíčovým prvkem anglické chata ve stylu dekor

dekorace rustikální English chata styl kuchyně deco ročník ošumělý chic

V praxi to znamená, že všechny použití světlých tónů, neutrální, teplé nebo pastelové. Bílá, světle žlutá, béžová, ale i některé odstíny modré a skla jsou tóny, které definují vnitřní prostory anglické venkovském stylu.

barevná paleta Model pro kuchyně inspirované anglickém venkově

např kuchyňka dekorace rustikální nábytek ze dřeva English chata ve stylu

Pokud tato škála barev se zdá povědomý, nebuďte překvapeni. To je typický i pro mnoho zchátralého elegantní styl prostor, právě proto, že tento styl je do značné míry inspirován anglickou chata dekor!

Za autentické chatové atmosféře přijme otevřený úložný prostor!

furniture storage English chata kuchyně police Design ošumělý chic bílá

Otevřené skladování je další klasický prvek v anglickém stylu chata kuchyně. Police tohoto druhu mohou mít retro vzhled, který se dá snadno vysvětlit. Koneckonců, tato opatření jsou součástí typickou atmosférou domů na anglickém venkově. A stovky let!

Idea světle modrá barva s kuchyní země v angličtině *

Rozložení kuchyně anglický chata ve stylu country barva modrá barva

Tak dobrý nápad anglického dekor pro ty, kteří mají rádi objekty recyklaci. Přemýšlet o tom, jak se otevřenými policemi dřevěná recyklační řemeslo. Smrk je s trochou laku světlejších odstínů. Poté připojte je ke stěnám vaší kuchyni pro britské pocit docela úspěšný!

Kuchyň v anglickém stylu: dlouho žít organizovaný chaos!

chalupa kuchyně picture dřevo deska police styl úložiště stěna

Vyvinout kuchyň tohoto typu se dosud nevyžaduje investovat všechny své úsilí v neustálého udržování pořadí všech exponátů na regálech v pochybnost. Ve skutečnosti, v anglickém stylu dekorace není určen příliš dobře organizovaný; připouští trochu chaotický!

Nábytek ve světlých barvách a rustikální dekor anglické

idee vaření chatě země dekorace šedá anglickém stylu nábytku

Se vám nelíbí představa příliš police? V tomto případě máme malý trik pro vás. Namísto otevřeného skladování vybrat kuchyňské obývací stěny. Vsadit na dveře se skleněnými fasádami. Ty vám umožní vytvořit vzhled otevřený úložný prostor, a zároveň zachovat vaše příslušenství a koření uvnitř skříně. Ano, bude to také usnadňují úklid kuchyňského koutu!

Nábytek a dřevěné krytiny jsou typické pro anglické kuchyně zemí

chata chic deco kuchyně police otevřená krajina surové dřevo dřevěný nábytek

Útulné a příjemné atmosféry v kuchyni stylu anglických chalup často vyplývá z přítomnosti povlaku a dřevěným nábytkem v prostorách tohoto stylu. obložení, panely zahrnují jeden z nejznámějších prvků a nejznámější tohoto druhu výzdoby. Často maloval v barvách výše uvedených tento panel může také udržet svůj přirozený vzhled. Zvlášť pokud máte rádi trochu vintage pocit z domů na anglickém venkově!

Jak začlenit dřevěných povrchů v interiéru anglického venkovského kuchyň

chalupa kuchyně barva výzdobě pastelové malby v anglickém stylu country šik

A když už jsme zdobení s organickými povlaky také říci, že mnohé z kuchyně na anglickém venkově se vyznačují dřevěnými podlahami.

chata ve stylu kuchyně s dřevěným nábytkem

Anglický Cottage-kuchyň-island-central dřevo nátěr

Vedle daní vinobraní dotek na vnitřních prostorů, které zdůrazňují světlým nábytkem. Nemluvě o tom, že také posílí útulnou atmosféru vnitřního prostoru!

Příkladem country stylu interiéru s dřevěnými trámy

Angličtina chata ve stylu barevná fotografie krajiny jasný kuchyň

Vzhledem k tomu, že anglické kabiny jsou obecně poměrně staré budovy, mnohé z nich jsou také charakterizovány přítomností dřevěných trámů. Naproti tomu moderní dekorace, tyto paprsky jsou obvykle vlevo v jejich přirozených barvách. Náhle směs dokonale s potahy a nábytkem ve stejném přírodním materiálem!

Podlaha Vintage Kitchen v angličtině

kuchyňská linka modelu chata inspirovaný bílá anglický venkov

Nechcete vsadit na dřevěnou podlahu pro toho či onoho důvodu? Takže v úvahu další možnost: že povlaků s vintage tašek nebo s typem kamene. Dlaždice vinobraní vzor, ​​módní teď, je to skvělý nápad dekorace kuchyně v anglickém stylu. Neváhejte jej použít pro podlahy, ale i pro kuchyňské backsplash!

To je ale plán práce na chatě ve stylu kuchyně?

kuchyňské doplňky anglickém stylu cottage fotografie kamenná pracovní deska

Kamene a dřeva jsou také přítomné v interiéru prostřednictvím pracovních plánů a dekorace kolem kruhového varnou deskou a dřezem. Co se týče druhé, mělo by být praktické, aby ubytovat rodinu, která si cení příjmů domácí kuchyně! Takže nezapomeňte druhy kamene, které lze přizpůsobit na vaši kuchyň dekor anglický styl snu. Žula je moderní varianta; Pokud jde o nás, my vám poradíme vybrat z bílého mramoru. Bude poskytovat elegantní nádech do svého domova a přispívají k jasu v místnosti.

ostrov nápad pro styl kuchyně English country

kuchyňská linka English chata ve stylu nábytek dekorace centrální ostrov barva bílá barva

Podobně kuchyně inspirované anglickými chalup mají často velké čítače. Koneckonců, musí být tyto díly s vestavěnými spotřebiči na míru utrpení jejich vlastníků pro kulinářské umění! Chcete-li zvýšit použitelnost a výměny mezi členy domácnosti, kuchyň v anglickém stylu rovněž disponovat barové stoličky stanovených kolem ostrova či baru. To by sloužit jako oblast rozhovoru během přípravy jídla. Je také ideální pro vzít večerní aperitiv!

Myšlenka malého kuchyňského baru u chaty nábytkem *

idee deco chaty ve stylu anglické kuchyně rozvržení malý bar

Tento rohový nemusí zabírat mnoho místa. Pointa je, že je pečlivě navržen tak, aby se vešly do zbytku interiéru.

Anglický-style dekorace interiéru kuchyně

Anglický Cottage-deco-island-central-kuchyňské suspenze

Pro tento účel je dbáno na soulad s barvou a stylem celého prostoru. Myslím, pohodlných sedačkách a útulné stylové příslušenství.

Bar jídlo ročník a rustikální open storage v anglickém stylu

kuchyňská linka English chata ve stylu závěsné police otevřené centrum ostrova stoličky

Chcete upozornit na tuto část kuchyňské dekor stylu anglických chalup? V takovém případě zkuste visí některé z vašich kuchyňských nástrojů přes ostrov. Je to chytrý způsob, jak zaměřit pozornost v této části vesmíru.

Rohový anglické chata-styl stravování

Foto deco jídelna anglický venkovský domek bílý design nábytku kuchyně

Tato oblast místnosti je někdy nahrazen rohové moučky se stolem a dřevěnými židlemi. Opět platí, že není nutné trávit štěstí. Jedná nábytek jsou stejné jako ty, které našel v kuchyní a jídelen v rustikálním stylu. Stůl a dřevěné židle dost široce přizpůsobit tak přátelské a pohostinné jídlo roh.

Rustikální stůl v jednoduchém dřeva a deco inspirované chaty

např kuchyň anglický chata ve stylu deco jídelní hrubý dřevěný stůl

A konečně, příslušenství boční vám doporučujeme, aby se ucházely o zboží Natural Deco. Textilie v květinové potisky a závěsných svítidel instalovaných v oblastech, které vyžadují více světla, jsou nezbytné v anglickém venkovském stylu kuchyně. Zejména proto, že mnoho z těchto tradičních oblastech často postrádají hojné přirozeného světla.

přírodní dekorativní doplňky v anglickém stylu

květinová kompozice anglický styl kuchyně jídelní stůl

A konečně upozornit na květinovou výzdobu. Je to typický prvek dekorace kuchyňského stylu anglických chalup. A to není překvapivé vzhledem k nadšení našich sousedů na růžích a venkovních rostlin. Užijte si to jako pozvání ještě více svěžesti do svého domova na angličtinu!

Foto anglický chata kuchyně s dřevěnými trámy a exponované cihlové zdi

kuchyňská linka English ve stylu horské chaty v rustikálním idee-deco

Inspirace Moderní anglické chata styl kuchyně *

Anglický styl kuchyně dekorace vzor blue chata nábytek

* Fotografie a design podle J. Bryant Boyd Design-Build


About the author

admin