Deco kuchyně retro a elegantní země: 33 nápady na bodnutí – anews24.info

Deco kuchyně retro a elegantní země: 33 nápady na bodnutí

Deco interiéru kuchyně retro kuchyně zdobení idea prostor

Fancy retro kuchyně dekor? Zde jsou některé návrhy a nápady v obrazech, jak pozvat ročník ducha v její kuchyni s originálním a individuální dekor.


Deco retro kuchyně: originální nápady interiéru na vrcholu
kuchyně deco retro originální nápad kutilství dřevo

Již několik let se to odráží návrat do módních trendů a designu minulosti, o 60, 70 a 80. Tento trend také zve na návrhu výzdoby moderních kuchyní. Dnes vám představí 34 kuchyňských interiérů s Vintage deco doteky.

kuchyň dekor nápady s retro osvětlení a nádobí
kuchyně deco retro nápad dlažba kuchyň závěsné svítidlo dřevěného nábytku

Měděné nádobí jsou nejen velmi silné, ale také velmi krásné k dekoraci v kuchyni a přinést požadovaný retro nádech. Asi si pamatujete amerických filmů z 60. let? Pozvat tohoto ducha ve vaší kuchyni, dále je skvělým příkladem toho, kuchyně, inspirovaný té době navržen ve světle modré barvě a podlahy pokryté černými a bílými dlaždicemi. vypadat:

Deco idea stěnových desek a kuchyň s kachlovými černé a bílé retro stylu

Deco kuchyňské židle retro žlutá černá bílá dlaždice panel

Ozdobit své vnitřní stěny s obrazy jeho rodiny, jeho příbuzným a jeho kamarády, jak se zdá, není-li stará tradice, která je úzce spojena s narozením fotografování. Tato nástěnná malba bude nepochybně přinese retro nádech vaší kuchyni navrhován. Další možností, které mohou být rozděleny poměrně elegantní styl kampaně visí desky na stěně. Tato tradice byla dlouho vnímána jako důkaz špatného vkusu, a přesto na nějakou dobu to dokazuje jeho návratu, a to zejména pokud jde o interiér retro kuchyni.

Deco idea stěnové rámy a kuchyň s kachlovými potřísnění marockých

deco vintage kuchyně nápad dřevo panel židle transparentní deco kytice

Idea kuchyň s retro-inspiroval dekorem: pastelově žlutá je zpětInteriér kuchyně retro deco ústřední myšlenku ostrovní stoličky

Červená barva je svěží, energizující a impozantní. Změkčit, že je ženatý s bílou a světle modrou. Ohřát ještě více, instalaci dřevěných prvků. V kuchyni, fotografoval na obrázku níže, ukazují, že tento vzorec dává velmi dobré výsledky. Retro dotek byla poskytnuta ze strany závěsná svítidla, na polici bílé cihly, nádobí a historických doplňků. Volba barevných odstínů také hraje velkou roli pro transformaci této oblasti retro Modern.

Kuchyňská linka v bílé a červené barvě s dřevěnými prvky a deco v retro stylučervené dřevo kuchyňský stůl myšlenka dřevěný stůl deco květiny červené židle

To je i případ kuchyňského interiéru je znázorněno na obrázku níže. Je směsí světle modrá za zdí, bílé a červené nábytek a doplňky vytvořit atmosféru inspirované retro 60s dlaždice černé dlaždice a bílé je přítomen. Zde najdeme nové inspirace vintage prvky, jako jsou malé závěsy na okna a zdi za stříbro trouby.

Idea dekorace a doplňky inspirovaný kuchyňské 60s
kuchyň dekor idea černá bílá dlaždice zdi modré kuchyně myšlenka bílý nábytek malování

Když říkáme, „retro“, mluvíme o všem ao ničem. Tento termín lze definovat vnitřek kuchyňských 60. a kuchyňský interiér inspirovaný staré italské a francouzské kuchyně. Jak definovat a které z nich si vybrat, závisí na vaší vlastní vize a svého osobního vkusu. Všechno je možné, nechat jeho představivost mluvit!

Kuchyně s dřevěným nábytkem v rustikálním stylu a autentickým lustremDeco dřevěný kuchyňský nábytek idea svícen kov dřevo stůl židle

Moderní kuchyňská linka s některými retro deco doteky, to je hezké! Důkazem je toto interiér světlé, moderní kuchyň s otevřeným rustikální dřevěné podnosy, svícny a průmyslového inspirovaný osvětlení ročníku:

Idea kuchyně rustikální a vintage dřevěné otevřené police
deco kuchyně otevřené police nápad dřevo jídelní stůl židle svítidlo

rustikální dřevěné police jsou skutečně nejen skvělý způsob, jak uspořádat svůj prostor, při otevírání, ale oni jsou také esteticky mluvení a vždy přinášejí teplý retro straně a kuchyně.

Nainstalovat rustikální dřevěné otevřené police pro teplo a ročník najednou
Dřevěné otevřené police idea vnitřní stěny dlaždice závod deco

Když si myslíte, retro kuchyní, často si představit, interiéry navržené v bílé barvě, obloha modrá, pastelové žluté s nádechem světlé barvy: červená nebo oranžová. Tato kuchyně není retro, ale díky výběru palety barev, věříme v interiéru v Los Angeles.

tóny, jako je žlutá, červená a světle modré barvy jsou často spojovány s retro stylu
Deco kuchyňský nábytek kuchyně zdobení idea retro vesmírných vinobraní

Italské kuchyně mít skutečný půvab se svými velkými trouby, jejich lidových dřevěných polic, ve věku kovový úchyt a vůně čerstvých těstovin všeho ... Neodolatelná!

bílá kuchyně s dřevěným nábytkem a vintage SMEG lednice
Deco kuchyňský nábytek kuchyňský stůl idea retro dřevěné deco kachlová stěna

Idea retro vzhled vintage kuchyně s lednicí a vzorované dlaždice
vintage kuchyně dekor myšlenka dřevěný nábytek Svítidlo chladnička odpružení

Žlutá barva je živé a pulsující odstín, spojené s slunce a radosti. Obvykle říkáme, že tento odstín je ideální pro místnosti se věnují fyzické aktivity: vaření, hernu, dětský pokoj. V této sezoně je preferováno ve světlých barvách pro stylové a diskrétní vedlejších nebo pastelových barvách pro retro elegantním straně.

světlý moderní kuchyně se dřevem a žlutými tlačítky retro dekorukuchyně deco žlutá vinobraní nábytek idea kutilství flower deco prostor

Zdobení s deskami, je to výhodné! Pověsit na zeď nebo umístit na svých otevřených kuchyňských policích, v závislosti na velikosti vašeho prostoru a vašim potřebám, pokud jde o výzdobu. U malých kuchyních, visí talíře na zeď je poměrně pohodlné a umožňuje získat prostor. Tím, zápory, musíme být opatrní, protože přítomnost příliš mnoho snímků nebo ozdobných předmětů ke stěně může vizuálně vytvořit svůj malý prostor ve skutečnosti je.

Deco idea kuchyně s deskami, žaluzií a retro dřevěným nábytkem

deco vinobraní dřevěný kuchyňský nábytek idea retro trend

světle zelená kuchyně a retro stylu
Deco kuchyně retro a elegantní země: 33 nápady na bodnutí

Wood spojuje stylové a Country Chickuchyňské dřevěné police Deco idea Deco mramorová pracovní rovina prostoru kuchyně

Mramor je nadčasová elegance materiál, který vyzývá více a více v interiérech našich kuchyní a moderní koupelny. Jeho cena je vysoká, ale existují řešení poměrně cenově dostupné i pro malé rozpočty. V kombinaci se dřevem a za doprovodu některé prvky měď, mramor je odhalen ještě úžasnější.

kuchyně nápad a elegantní retro styl kampaně s rustikální dřevěné policeModerní kuchyně interiér dřevěné police dřevěná stěna dlaždice idea

Pro ty, kteří chtějí vytvořit styl kuchyně země šik, se dává přednost rustikální dřevěný nábytek. V kombinaci s mědí a zelené rostliny v květináčích nádobí, bude to vypadat větší teplo a efektivní. Podívejte se na tomto elegantním stylu country kuchyně krásné:

Krásná elegantní venkovském stylu kuchyně a průmyslové inspirace

kuchyňské retro chic skladování idea police dřevěný stůl

kuchyňská linka se spotřebiči a maloobchodní idea vintage zemi Myšlenka bílé dřevěné kuchyně bar zavěšení svítidlo Deco podlahy trend

Dřevěné podhledy jsou často spojovány s country chic stylu kuchyně. Ve skutečnosti, v té době to bylo jen dekorativní detail na stropě, sloužila dále izolovat lepší pokoj, protože stěny druhé nemohla zajistit požadovanou teplotu v místnosti.

Idea stropu dát do kuchyně stylový stranu zemi
Deco kuchyně retro a elegantní země: 33 nápady na bodnutí

Marocké dlaždice šaty na stěnu nebo na podlahu svého retro kuchyni
Deco kuchyně retro a elegantní země: 33 nápady na bodnutí

Marocké dlaždice jsou krásné, retro designu. Zde jsou tři dobré důvody, aby jej přijaly v kuchyni jako podlahy, polici nebo jen dekorace. Existuje široká škála vzorů, barev a velikostí. Pro další zdůraznění jeho estetickou, zkuste nechat zbytek uniformě uvnitř. Podívejte se na tuto krásnou kuchyňskou linkou s skříňce marockých dlaždic, modrá a bílá, z nichž každý je v dokonalé harmonii:

Marocké dlaždice šaty na zdi a poskytují autentický stranu vaší kuchyniDeco kuchyně retro a elegantní země: 33 nápady na bodnutí

SMEG chladničky je nabízen v široké škále barev: oranžová, světle modrá, zelenomodrá, červená, světle fialové. K dispozici jsou dva modely: jedno sluchátko, druhá je menší. SMEG vyrábí širokou škálu domácích spotřebičů a kuchyňských doplňků inspirovaných tvarů a barev z 50. a 60. let.

Idea lednice oranžový vintage styl SMEG * a vintage závěsné svítidloDeco kuchyně retro a elegantní země: 33 nápady na bodnutí

Není potřeba investovat 1000 nebo 2000 eur v SMEG lednice přinést nádech retro elegantní vaší kuchyni. Někdy jsou to malé příslušenství a malé pestrobarevné tlačítka, která všechno změní.

Idea deco a vintage vybavení pro původní kuchyňskou linkouDeco kuchyně retro a elegantní země: 33 nápady na bodnutí

V předchozím článku jsme hovořili o zelené barvě šedá, co to vlastně je a jak ona začne najít své místo v našich moderních interiérech i exteriérech. Měkký, jemný a hluboký, verdigris je báječný barva pro kuchyňského nábytku a dokonce i na stěnách. Důkazem je toto interiér kuchyně retro vybaveny dřevěným nábytkem a malované šedé na zelenou:

Originální design kuchyně s nábytkem, osvětlením a ostrov retro stylukuchyňský nábytek z masivu závěsné svítidlo projekční práce ostrov idea

Idea kuchyně s originálními retro-inspiroval závěsná svítidlakuchyňské svítidlo pozastavení idea letadlo dřevozpracující

Interiér teplé kuchyně, retro a moderní najednoukuchyňské dřevěné police nápad letadlo dřevozpracující závod deco svítidlo

Interiér kuchyně, prezentované na obrázku níže, je vidět velmi elegantní s jejím pracovním plánem v černé žuly, malé závěsy a dřevěné otevřenými policemi:

Závěsy, osvětlení, stylové dřevěné police, vše je zde definovat vnitřek jako retrovintage retro kuchyňské police nápad dříví open práce designu

Autentický trouba na módním stylu countrycountry chic idea vnitra zelinářská troubě retro stylu

Deco nápad pro objekty s vinobraní-inspiroval kuchyníDeco kuchyně nápad vintage inspirovaný moderní kuchyně

* SMEG


Like this post? Please share to your friends: