Zahradní kuchyň, pohodlí a extrémní luxus – anews24.info

Zahradní kuchyň, pohodlí a extrémní luxus

kuchyň dobře équipee nerez kamenná zahrada

Venkovní kuchyně je sen, je zřejmé, že není jen kuchyně před domem. Proč lidé by chtěli mít kuchyni, aniž by? Vzhledem k tomu, že mohou uspořádat obědů a večeří v zahradě venku, aniž by nutně jít do restaurace.


Všechno je blízko - grilování, oheň, čerstvý vzduch, příjemná atmosféra, společnost přátel, pro něž je večer se vyvíjí, aniž by příliš mnoho omezení nebo limity.

Garden kuchyně v Chicagu Adam Miller

zelinářská zahrada Chicago Adam Miller

Velcí architekti se zavazují navrhnout venkovní kuchyně, aby se cítíte jako doma daleko od domova, takže budete mít vysněnou zahradu, kde vy a vaši hosté budou cítit sami na vrcholu. Podívejte se na krajinu máte při všem hostinu ...

Zahradní kuchyň čelí majestátnost přírody od Boffi

Nature čelí zahradní kuchyň od Boffi

Girlandy malých světel vás osvítit v noci a nic vás udělá překážku ve vaší strany, která nechcete do konce, nebo vzít si čas, jak si přejete.

Zahradní kuchyň a žárovky jako světlušky podle Alpes Inox

zahrada kuchyňské světlušky žárovky Alpes Inox

Při vaření mimo domov, nepříjemné pachy nemají vybudovat, ne zápach z masa, kuře, barbecue, obecně. Je pravda, že to může obtěžovat sousedy, pokud váš dvorek nebo zahradu vedle zahrady ostatních lidí, ale v podstatě, když jste se rozhodli navrhnout venkovní zeleninovou zahradu, máte dostatek místa.

hnědé a černé dřevěné zahradní Kitchen

vaření hnědého černého dřeva zahradu

Sníte trávit večery pod širým nebem s přáteli kolem ohně? To je příležitost, může předložit, aniž by vás, aby dlouhé cesty do neznámých lesů nebo nepřiměřených výlety. Vše, co potřebujete, je dostatečně velký prostor pro vás realizovat svůj sen. Musíte jistě rozvíjet krb a vše, co potřebujete. A to vyžaduje úsilí, dodatečných finančních zdrojů, ale jakmile se rozhodnete, budete si tento luxus v životě.

Zahradní kuchyň a zbytek plochy v pobytu Tresarca sestavy Studio

kuchyňské Tresarca residence odpočívadlo zahrada by shromáždění Studio

Aniž by museli opustit svůj domov pohodlí, aniž by opustil vás, máte možnost strávit dny brunche, celé noci kemp kolem ohně nebo mají večeře, večer venku pití a kouření (vždy s mírou, jako je kouření vážně poškozuje zdraví).

Zahradní kuchyň funkční moderní dřevěné architektem Vincent Coste domů South Side

funkční moderní dřevěné zelinářská zahrada

To samozřejmě vyvolává otázku počasí. V kolik hodin to má, aby mohla vyvinout kuchyně ven a užívat takový luxus? Je přirozené, že nemůžeme mít hezké počasí po celou dobu. Pak budete potřebovat zeleninovou zahradu více či méně pokryté: markýzu, okapy nebo jiná ujednání ponechat nedotčené spotřebičů a chránit se proti rozmary přírody, které ukládají.

Zahradní kuchyň za domem u Sizzling Bauccio

zelinářská zahrada za doma s Sizzling Bauccio

Kuchyně zahrada zamezí návratu krytým kuchyně do zahrady a do zahrady směrem dovnitř domu. Je více než zřejmé, že je to mnohem pohodlnější mít vše potřebné po ruce.

Minimalistické zahrada Kuchyně Samuele Mazza Collection by DFN

minimalistické kuchyně zahrada Samuele Mazza Collection by DFN

Ve skutečnosti, velmi dobře vědí, že si hosté cítili jako doma, bude povinné raketoplánu mezi stolem a kuchyní, takže nepostrádají nic. A vždycky chybí jim něco, a oni budou mít vždy něco jiného. „Ještě víno,“ říká jeden, „byste si náhodou z borůvek šťávy.“ Kromě toho, tvrdý alkohol jako vodka být po celou dobu v mrazáku, pak přivést ji po celou dobu vyžadují stálou tah. Hlavní chod přijde později, ale to musí být připraven v předstihu a v teple, atd. Chápete nyní, když má zeleninovou zahradu, vedle místa, kde jste nainstalovali, je skutečný komfort.

Zelinářská zahrada a moderní minimalistický by Alpes Inox

kuchyňská minimalistický moderní zahrady by Alpes Inox

Ve skutečnosti, pokud máte zahradní kuchyň, vše lze provést na jednom místě a nebudete nechat hostům dostatek času na vyzvednutí nebo něco přinést. Budete neměl nechat své hosty jen tehdy, když se cítí ztracený v historii, protože se cítí povinen neustále cirkulovat mezi stůl, lednice, dřez a troubou, nemáte čas, aby svůj čas ve společnosti přátel.

Garden Kitchen Design by Sojo

Zahradní design kuchyně by Sojo

Stručně řečeno, je jasné, že to, co je lepší a lepší, je mít zahradní kuchyň. Ale mít takovou kuchyň, budete mít prostor, prostor, který může být uspořádán pro tento účel.

Zahradní kuchyň Piersons WAY Bates Masi Architects podle

zahradní kuchyň Piersons Bates Masi Architects cestou

Bylo by dobré, že tento prostor je zelená, se spoustou stromů, krásné scenérie, trávy nebo květiny. Zeleň zve nebo vyvolává zvláštní faunu, ale pokud víte, jak zacházet s vaší zahrady, budete moci využívat, aniž by se hmyz starosti ani zvířata mohou přijít k vyrovnání nebo bránit vám většinu času.

Zahradní kuchyň charakter kolekce Samuele Mazza od DFN¹

Plně vybavená kuchyň zahrada Nature Samuele Mazza Collection by DFN

Ve skutečnosti, zahrada vyžaduje seriózní práci a skutečnou léčbu, ale jakmile povinnost přizpůsobil zvyk a dostat všechno hotovo, měli byste být schopni zvládnout, a dokonce i to baví.

Kuchyň prostorná zahrada, moderní a luxusní

kuchyně luxusní moderní prostorná zahrada

Zda vaše venkovní kuchyni nebo na střeše budovy, kde se byt nachází, nebo ve dvoře, záleží na vaší chuti. Často to vyžaduje více štěstí než chuť.

Speciální zahrada Kuchyňské Collection Samuele Mazza

Zahradní kuchyň, pohodlí a extrémní luxus

Comfort je více souvisí s fondy, které máte k dispozici pro vás, ale s trochu větším odhodláním a vynalézavosti, můžete nastavit takový prostor, aniž by nutně museli poskytnout značné finanční prostředky na jeho realizaci.

ultra moderní a luxusní zahradní kuchyň

kuchyň ultra moderní luxusní zahradní

Zahradní kuchyň ozdoben bohatou zelení by Alpes Inox

zelená zeleninová zahrada by Alpes Inox

Může se stát, že budete mít nejnutnější ve vaší zahradě pro barbecue party poskytovaných čas od času ...

venkovní letní kuchyně s grilem a prostor, aby se obědy a večeře

Letní kuchyně Venkovní gril večeře trvat obědy

Nebo možná jste právě dát kuchyňský ostrůvek ven a venku je velmi blízko k vnitřnímu kuchyně.

venkovní letní kuchyně přilepená doma a čelí obrovské zahradní domek od Sublime Group

Zahradní kuchyň, pohodlí a extrémní luxus

Tento dvůr je nedílnou součástí domu, protože tam je plexisklo střešní krytiny prostor a vnitřní kuchyň se nachází přímo vedle něj. Jeden posuvné okénko mezi nimi.

Kuchyně byla venku se stolem a lavicemi na dvoře

kuchyň se'été extérieure jardin table bancs cour intérieure

Mají vodu před domem, když je v přední části u moře je povinná. Můžete mít možnost vybudovat kuchyňský ostrůvek a rozvíjet zde kuchyňský kout pro večery pod hvězdami.

venkovní kuchyně s jen dost domu na pláži

venkovní kuchyně s minimálním domem na pláži

Malá terasa může stačit, jak vidíte na obrázku níže. Ve skutečnosti všechno, co potřebujete, je trochu více široká terasa balkon dát potřebu zelinářské zahrady, jak to je voláno v tomto případě.

bílá venkovní kuchyně a dřevo ve dvoře

bílá dřevěná terasa venkovní kuchyně

To, co vidíte tady do luxusního pole. Kromě toho, materiály, se kterými byl vyrobené skříně a zařízení, mají vysokou kvalitu, protože vzduch je vlhký a vše, co by mohlo, v průběhu času, pokrytí plísně nebo podstoupit korozi, oxidaci, atd.

Bílá Venkovní kuchyně domu na pláži

Bílý venkovní kuchyně dům na pláži

Bílá letní kuchyň, prostorný, luxusní

Prostorný bílé luxusní venkovní kuchyně

Dokonce i když žijete v budově, kde nemáte svou velkou terasu s vámi, je možné poskytnout prostor ve společném dvoře a pojmout venkovní kuchyně. Pro tento účel, to je nejlepší se dostat spolu se svými sousedy, aby mohli spolupracovat.

Venkovní kuchyně dřevo a měkké osvětlení pro příjemnou atmosféru

Venkovní dřevěné kuchyňské světlo příjemná atmosféra

Co příroda, co flora ... Kdo nechce, aby si to stále? Nainstalovat malý kuchyňský kout je povinná!

Letní kuchyně obklopen stromy Eva Knoppel

Outdoor vaření obklopen stromy Eva Knoppel

Pro ty, kteří mají méně místa, ale velkou mysl, zde je úzká zahrada, která má zahradní kuchyň, vířivku, budov a atmosféru.

Venkovní kuchyně v zahradě za domem Jeff Troyer Associates

venkovní kuchyně zahrada za domácí Jeff Troyer Associates

Velká veranda, nekonečný bazén s výhledem na moře a samozřejmě malá zařízení s umyvadlem, grilem a stolem. To je minimum pro venkovní kuchyně.

Letní kuchyně domu v jezeře u Röshults

venkovní kuchyně jezero kasina by Röshults

Zde je složitější instalace speciálních kamen, sofistikované grilu, a to vždy na okraji bazénu, to vše pohřben v tropickou zelení. Štěstí ...

venkovní kuchyně s bazénem DCS spotřebiče

venkovní kuchyně bazén DCS spotřebiče

Zde je venkovní kuchyně městského typu. Neexistuje žádný bazén nebo nebeský terén, ale tam je vynalézavost, nádherné sukulentní rostliny, vynikající design a jistě mnoho lidí, s nimiž můžete sdílet všechny tyto okamžiky radosti a štěstí.

venkovní kuchyně projekt Harrisonovi architektura

venkovní kuchyně projekt Harrisonovi architektura

Nyní budeme prezentovat venkovní kuchyňského nábytku. Tam jsou některé velmi design, existují i ​​jiné, velmi jednoduché. Důležité je, že dostanete získat představu o tom, co nabízí trh a jaké nábytek architekti vytvořili. Prvním z nich je gril jednotka se skříněmi.

kuchyňského nábytku mimo ASA D2 by Brown Jordan

Mimo ASA kuchyňského nábytku D2 Brown Jordan

Zde je další gril stylu retro, ale moderní technologické hledisko.

kuchyňská kolekce nábytku mimo Samuele Mazza by DFN

kuchyňského nábytku mimo Samuele Mazza Collection by DFN

Máte otevřený kuchyňský ostrůvek, velmi design, s umyvadlem, gril a možnost ukládat své kuchyňské nádobí a příbory.

Nábytek venkovní kuchyň s dřezem a připravenost plán stolování pod širým nebem u Lgtek

venkovní nábytek designu kuchyňského dřezu přípravě jídla by Lgtek Outdoor

Jedná se o minimalistický nábytek, jednoduchý, ale velmi moderní. Prakticky můžete dělat cokoliv s ním. Můžete prát své jídlo, vařit the-art desku a házet odpad z domácností zůstávají.

venkovní kuchyňská linka s dřezem, stůl a odpadky

nábytek venku trash stůl kuchyňský dřez

Neexistuje žádný jiný nábytek, který je modernější než nábytku, který je přivedl na další snímek. Velmi minimalistický, ale ultra konstrukce zároveň to představuje také vše, co potřebujete: umyvadlo, varná deska plyn a pracovní plán.

Nábytek pro venkovní kuchyně styl Field Cassercroute

nábytek kuchyně pole mimo styl by Cassercroute

Zde je kompaktní kuchyňský ostrůvek, který zahrnuje sporák, skříně a sklopné umyvadlo.

Stát venku a multifunkční kuchyň pro větší pohodlí

Multifunkční nábytek venkovní kuchyně zařízení

Nábytek, který představujeme pod je původní nábytek, který jeden.

Nábytek pro venkovní kuchyně by Officine Tamborrino

kuchyňský nábytek venku Officine Tamborrino

K dispozici jsou vysoce profesionální a sofistikovaný nábytek. Nyní vše závisí na vašich potřeb a vaší chuti.

Nábytek pro venkovní kuchyně by Röshults

kuchyňský nábytek venku Röshults

K dispozici jsou venkovní kuchyně s krbem. Budete potřebovat uhlí pro něj ale to, co se připravit, že bude určitě šťavnatější.

kuchyňský nábytek venku v neděli

kuchyňský nábytek venku v neděli

Jedná se o poslední kus nábytku pro venkovní kuchyně, které prezentujeme. Tento produkt není nic zvláštního ve srovnání s ostatními jsme vám ukázali, ale je bezvadnou kvalitu a rozpočet ze všech.

venkovní kuchyňské linky reprezentovat tabulku s deskami a umyvadlem podle Lgtek Outdoor²

venkovní nábytek kuchyňský stůl dřez desky Lgtek Venkovní

¹ http://www.dfnsrl.com/home/samuele-mazza/

² http://www.lgtekoutdoor.com/


Like this post? Please share to your friends: