kuchyne

V kuchyni země přináší rustikální ducha domů

Stát kuchyňský ostrůvek dřevěné stoličky nápad příslušenství

K dispozici je jednoduchá alternativa k dekoraci své kuchyni v žádném okamžiku, bez nutnosti investovat do drahého designu kuchyně - jeho země kuchyně. Tento módní styl je tak teplé a nekonfliktní.


Jednoduché hrát, neo-rustikální výzdoba je založen na jemných barvách, dřevěnými prvky a některé retro doplňky, zdánlivě z kuchyně naší babičky. Pokud jde o navrhování interiéru vašeho domova, jeho architektonický styl bude do značné míry diktován podle vlastního výběru. Pokud máte moderní dům v polovině století, budete pravděpodobně přikloní k elegantní a moderní. Bungalov může být vyplněn ručně vyráběným nábytkem. Pokud máte dům na venkově nebo v lese, nemůžete pokazit výběrem vzoru stylové a rustikální design.

V kuchyni země je módní a teplérustikální rustikální kuchyně

kamenné zdi, trámy a staré dlažby, všechny původní prvky musí zůstat zachovány. Pokud bydlíte ve starším domě, být vědomi toho, že kamenné zdi, je to nejlepší přínosem pro kuchyní jednotlivých zemí. Tato surovina je jedinečná dát autentický charakter. Většina kuchyni rustikální dřevo. To je ideální, protože to je základní materiál, ze kterého se tvoří země kuchyně.

Dřevo je stále přítomna v kuchyni zemimodré dřevěné země kuchyně osvětlení

Můžete také vápnění své kuchyňské prvky aplikováním bílou patinou, která bude dát ve věku vzhled vašeho nábytku. V kuchyni země spojuje venkovského života s robustními skříní, teplými barvami a teplých lesů se spoustou charakteru.

Jiné materiály jsou kámen a kov

Country kuchyňský ostrůvek idea stolička

Zdobí země kuchyň s rostlinami a květinami přírodní dřevo země kuchyňské nápady

Trámy doprovázet rustikální kuchyně

Rustikální kuchyně, ostrov

country kuchyně s trámy

Stát kuchyň s trámy

Kombinace dřeva, kamene a bílým nábytkem

Kampaň stylové kuchyně

Moderní trouby dokonale zapadá do této rustikální kuchyně

rustikální dřevěné kuchyňské

Tradiční kuchyně s mezipatře

Tradiční kuchyně s mezipatře

country dekor v kuchyni

kuchyň country dekor

Rustikální kuchyňský ostrůvek v přírodě

Ostrovní země kuchyně

Kombinující moderní a tradiční v kuchyni

dřevo země kuchyně Pierre patrné v rustikální kuchyni vystaveny cihel v kuchyni Kombinace kovu a dřeva v kuchyni Země kuchyně dřeva ecru a plechová kuchyňská linka rustikální kuchyně Rustikální Lustre huňaté koberce v kuchyni zemiTradiční země kuchyně

Deska-červeno-kuchyň rustikální

jasné a slunečné země kuchyně

Stát kuchyň s jejím středu cuisinère


About the author

admin