Halloween dekorace vyrobené v 47 děsivých myšlenek – anews24.info

Halloween dekorace vyrobené v 47 děsivých myšlenek

Halloween dekorace, aby se původní jednoduchý nápad polštář cukroví

Halloween - je to zombie a čarodějnice stran! Pokud máte děti, kteří mají rádi tento festival, nebo si prostě chcete vyzdobit váš domov v duchu Halloweenu, pak je tento článek právě pro vás.


Objevte náš výběr z více než 47 originálních nápadů Halloween dekorace, jak vydělat zjistíte, jak zkrášlit svůj byt a dům v duchu sváteční dýně, sladkosti a příšery!

Halloween dekorace making: legrační dýně společnosti

Dekorativní dýně nápad legrační klobouk knír brýle

Halloween párty je původem z Britských ostrovech slavili (jak asi víte, protože čtete tento článek!) Ve večerních hodinách dne 31. října. Její název pochází z anglického All Hallows Eve, přeložené do francouzštiny vigilie všech svatých. Je to oslava pohanského původu. Mnoho lidí považuje pochází ze Spojených států, ale ve skutečnosti to bylo po masové emigrace irský a skotský v Severní Americe v roce 1920, tam se zdá.

Halloween dekorace výroba: dýňová z větví

dýně větve nápadem lampa polštář

Dnes je svátek Halloween se slaví hlavně v Austrálii, Kanadě, Velké Británii, Irsku, USA, Francii a na Novém Zélandu. Podle současných tradic, děti (mladí i staří) oblékají do kostýmů, které jsou děsivé: kostýmy zombie, duchy, čarodějnice, upíři a další monstrum. Pak budou zvonit dveře s žádostí o cukroví vyslovením „Koledu nebo Vám něco.“

Halloween dekorace dělat: dýně je královnou příšer ovocnými stran

dýně dekorace jednoduchý nápadHalloween dekorace nápad vyrábět tabulku

Co se týče interiéru, je to jednoduché: dýně je královna! Můžete ji použít v mnoha způsobů, jak vyzdobit váš domov. Uvědomte si, zajímavé postavy. Seznamte se s našimi návrhy a mít dobrý čas se svými dětmi baví!

Původní myšlenka DIY: Bats papír snadno dosáhnout

Deco stěna halloween bat koncepce papír

Pravděpodobně jste slyšeli o technice Makramé uzlů? Používá se často dost zůstat a dát originální vzhled květináčů. Proč ne používat to, aby pozastavit své dýně a vyzdobit svůj domov? Podívejte se, jak je to krásné:

Dýně a makramé: Halloween dekorace nápad vyrábět originální

halloween dekorace výroba Makramé dýně

Uvědomil si svůj vlastní Halloween dekor je příjemnou tvůrčí činnosti pro děti i dospělé. Sdružujeme své děti a odešel do naší představivosti mluvit. Je možné vytvořit všechny druhy vnitřních i venkovních ozdobné předměty z papíru, látky, kartonu a recyklaci materiálů. Většina DIY Halloween dekor Zde předložené návrhy lze provést během několika minut a bez výdajů na desetník!

Netopýři visí papírbat jednoduchá myšlenka levné halloween papír DIY

Oh, dýně ... Halloween party je nemožné, pokud bychom neměli alespoň dýně na zdobení. Nemusíš kopat, je možné ponechat jak to je a ozdobíme stuhy, kresby, samolepky atd. Chcete-li dýně lucernu, je třeba mít k dispozici nástroje a času nazbyt.

Dýňová zdobené malými dýnědýně Halloween dekorace nápad původní charakter

Svíčky - ideální pro zdobení každou příležitost! Day, Halloween, nebo jen v létě romantický večer Valentýna - svíčky jsou první věc, která přijde na mysl, když hledáte pro zdobení nápady vám.

Zdobení svíček halloween svíčka originální nápad dekorace

Funny dýně s kloboukem a brýlemihalloween dekorace brýle klobouk dělat původní myšlenku

dekorativní dýně nápad s jasnou barvoudýně dekorace s originálním nápadem DIY

Garland má něco velmi slavnostní. To se stává jedním z nápadů deco snadnější dosáhnout. Můžete použít téměř cokoli, aby papír, lepenka, sušené ovoce, sladkosti ... no, všechno!

Garland snadno vyrábět papír pro Halloweenhalloween dekorace věnec výrobu papíru

Idea zdobení vstup do svého domu, aby vyděsit hostyOriginální halloween entry dýně dekorace

Ty starý bílé listy položeny vedle a vám bude sloužit víc? Skvělé! Není nic jednoduššího, než si uvědomit myšlenku dále venkovní Halloween dekor obrazu. Potřebné vybavení: bílá tkanina, plst nebo malovat, oční koule a řetězec pro zavěšení.

Phantom z bílé látkyhalloween dekorace, aby se původní prostou mysl

Na Halloween, zdobíme s dýní a jedí dýně ... Co posedlost, ne? Přesto dýně je nejen symbolem svátku Halloween, ale také chutné a dobré pro zdraví. Existuje mnoho pokrmů na základně dýně můžete udělat sami: sametová, paštiky, saláty. Není nic lepšího než ozdobit Halloween stůl s legračními chutných pokrmů. Vaši hosté jistě ocení ...

stolní dekorace nápad Halloween duchuhalloween dekorace tabulka smple původní myšlence

Idea dorty pro Halloweenhalloween dekorace dělat původní myšlenku

Když jsme byli děti, jsme hráli pořád s šiškami. Milovali jsme se jim za jejich legrační tvar a protože se nacházejí všude na podzim. My i dospělí, jsme ještě zapomněli ty bobule! Jsou také ideální, aby se Halloween dekorace v duchu poklesu cen ... zdarma. Jeden může udělat krásný složení borovice a jablka nebo dýně, aby se krásný věnec.

halloween dekorace dělat jednoduché bílé původní myšlenku halloween dekorace výroba single wall idea

Staré plechovky nám může sloužit k realizaci mnoha projektů. Ty se používají k výrobě hrnce, vázy, ptačí domy a ptačí krmítka a pro Halloween dekor! vypadat:

Halloween dekorace Recycling halloween dekorace výroba jednoduchá myšlenka květináč charakter

Halloween dekorace, aby pro terasy deco sova dekor idea gauč papír květináč deco terasa

Staré objekty nejsou házet. Používá se pro řemesla a zdobení. Recyklace Halloween dekorace - super trendy!

Halloween Deco exteriérdýně venkovní dekorace nápad Deco DIY halloween Myšlenka jednoduchá papír havran dýně zahradní

Halloween bez cukroví a sladkosti? Není možné! Tato myšlenka koše dýně je velmi zábavná. Aby bylo dosaženo, je třeba nejprve snížit dýni na polovinu. dobře se čistí zevnitř. Jakmile vyhloubený a vyčistit, nechá vedle uschnout. Dále místo papíru nebo kus tkáně. Nakonec jsme vyplnit sladkosti a čokolády ...Deco idea dýně cukroví halloween dekorace kočka dýně zahrada idea cirouille myšlenka DIY halloween udělat snadno

Deco nápad na stůl Halloween: malé pavouci spider halloween dekorace nápad, aby se dýně dýně Halloween dekorace jednoduchá myšlenka skříň páska

Jste si již vybrali svůj venkovní Halloween dekor?Dýně DIY nápad kočičí původní charakter listů Deco DIY dýňová mandlového smple halloween dekor

Každá ze stran, její koruna! A Halloween není výjimkou. To zdobí jeho přední dveře nebo krb s krásnou korunou DIY inspirovaný barvami podzimu. Chcete-li koruna může být použit pro téměř cokoliv. podzimní listí, šišky, větve stromů, malé dýně ...

Halloween věnec idea malých dýně

halloween dekorace výroba nápadem koruna

Crown Fallhalloween dekou výzdobě nápad vyrábět

Koruna falešné černé peříkorunové peří myšlenka ozdobnou stuhou Halloween dekorace výroba pouhá myšlenka polštář

Myšlenka na Halloween venkovní dekoraci? Dýně, duchové, svíčky ... Venku najdeme stejné dekorační předměty a uvnitř. Pro strašidelné deco, lucerny jsou nutností.

white ghostduch halloween dekorace snadné DIY nápad

Halloween dekorace stůlhalloween dekorace tabulka nápadem

Halloween dekorace zahradnídýně dekorace originální zahradní idea

Crown blackDIY nápad halloween bat koruna dýně dekorace jednoduchý nápad, aby se dosáhlo

duchDeco halloween duch jednoduchý nápad, aby se levné

Dýně Lucerna: klasický Halloweendýně halloween idea Deco idea závod levné

Dýně, dýně, tykve ..!dýně dekorace idea kreslení

Crown děsivé!crown nápadem halloween deco zeď dveře levný bat Halloween dekorace nápad vyrábět levnou korunu halloween deco terasa jednoduchá myšlenka halloween dům dýně dekorace uvnitř původní myšlence DIY dekorační nápad deska dýně oči halloween idea elegantní květinová výzdoba

Balóny - vždy velmi slavnostní a zábavné! Jednoduše s černou plstí, aby se tento dekorace nápad:

halloween dekorace výroba ideahalloween dekorace dělat dýně

Halloween dekorace nápad vyrábět bílá dýně


Like this post? Please share to your friends: