Deco jul

Vánoční dekorace řízky originální sůl a personalizovaná

Vánoční dekorace sůl těsto modelování idea deco star levné

Na Vánoce, všichni chceme mít tabulku a krásně zdobený interiér. Často se má jasnou představu, jak vyzdobit svůj domov, ale my jsme nechtěli ztrácet čas hledáním těch správných věcí a strávit spoustu prostředků.


Myslíš, že Vánoční výzdoba soli těsto ?Objevit soli těsto prostřednictvím naší galerii 50 fotografií a modelování nápadů, aby se na individuální a originální dekorace levně. Práce solné těsto je často považován za dětské aktivity. Přesto však tato jednoduchá technika je velmi dobrý způsob, jak dekorace, šperky, doplňky za malou cenu. Vše, co potřebujete, je mouka, sůl a vodu. Pak můžete tvarovat směsi získané v mnoha způsoby a vytvořit všechny druhy dekorativních předmětů: zvířata, květiny, hvězdy, znaky, geometrických obrazců.

Vánoční dekorace sůl těsto do 50 nápadů, aby se svými dětmi

Vánoční dekorace buničina originální nápad levné sůl těsto modelování sůl

Sůl Těsto je starobylá technika a velmi snadno implementovat. Za prvé, promíchejte sůl a mouku do mísy. Přidat kousek po kousku vodou získat dobré těsto míč. Těsto by nemělo držet prsty, to by mělo být měkké a snadno ovladatelná. Potom je nutné umístit jej na pracovní plochu lehce moukou palubě nebo. Pokud je vaše těsto je lepivé, přidejte mouku a sůl v malých dávkách v proporcích. Chcete-li připravit těsto předem a udržet ji svěží, prostě vložte jej do plastového sáčku a zabalit do ručníku. Můžete také udržovat v lednici po dobu jednoho týdne. Praktický tip: Chcete-li zachovat tvar své výtvory, aniž by to, co deformaci příliš mnoho tepla z trouby, nechte oschnout na suchém a vlhkosti bez půl dne. Pak můžete vařit v troubě a budou deformovat jen velmi málo. Teplota doporučenou pečení 100 ° C, doba pečení závisí na velikosti vašich artefaktů. Obecně platí, že jakmile se stanou těžko můžete dostat ven.

Vánoční dekorace řízky originální sůl a personalizovaná

vánočních ozdob sůl těsto původní myšlenku

Po usušení a pečeného těsta, postupuje do druhého stupně: dekoraci a zbarvení. Chcete-li barvu a chuť a vaše těsta s přírodními barvivy, můžete se rozhodnout pro potravinářské barvivo, skořice, šafrán, paprika, anýzu, kávy a vanilky. Můžete malovat, přidávat detaily, vytvářet znaky. Pokud chcete ozdobit s korálky, flitry či tlačítek, bude to vložit je po uvaření, aby se držet dobře. To neříká, že pouze malé objekty jsou dosažitelné pomocí tohoto tecchnique. Můžete se rozhodnout pro větší objekty: dům, malý strom a další. Chcete-li pozastavit, nezapomeňte propíchnout před vařením, takže si můžete předat řetězec, stuha, příze nebo rafie.

Vánoční stromky řízky zbarvené soli a sněhulák

Deco noël pâte modelování sůl Fimo vánoční výzdoba levný nápad

Zde jsou kroky vedoucí k úspěchu jeho soli těsto. masáže Myšlenky jsou četné. Děti nechat volný průchod své fantazii a budete mít teplý a nezapomenutelný tvůrčí okamžik. Chcete-li vám nějaké nápady, co můžete udělat se slanou těsta, zveme vás k objevování náš výběr:

Nápady modelování a barvení vivaveltoro.com

Vánoční dekorace buničina Fimo objekt sůl vánoční nápad

Nápady se slanou těsto snadno implementovat a nákladyVánoční dekorace v soli těsta modelování nápadem vánoční výzdoba zavěšení výrobu

Hezká modrá hvězda s vločka tažené dovnitř Vánoční dekorace buničina Blue Star sůl bílá červenou stuhou

andílky vánočních ozdob na výrobu buničiny originální nápad angel modelování sůl

bílé a lesklé srdce Deco sůl těsto srdce nápadem dekorace levný výrobní jedle

Současní Pères NoëlVánoční dekorace sůl těsto na výrobu snadné DIY nápad vánoční dekorace

Hvězda Modelování Demonstrace Vánoční dekorace sůl těsto nápadem těsto snadno vánoční výroba soli

Bílé hvězdy s maloobchodním minimalistickým dekoremVánoční dekorace buničina původní modelování hvězda sůl Vánoční dekorace sůl těsto na výrobu originální nápad levné vánoční Vánoční dekorace buničina původní sůl Fimo korálky vánoce sůl Těsto modelování Fimo idea Santa Claus Vánoční strom dekorace Vánoční dekorace sůl těsto Vánoční ozdoby na vánoční stromeček idea levné sůl těsto modelování polymer clay Vánoční dekorace buničina Deco Sůl jedle idea vlk sůl těsto Deco levnou míč deco Vánoční deco vánoční nápadem výroba soli těsto Fimo Deco nápad vánoční strom Santa Claus modelování idea Vánoční dekorace sůl těsto nápad jedle suspenze buničiny fir sůl modelování idea sůl Těsto modelování základní myšlenka Fimo Vánoční výzdoba making Vánoční dekorace sůl těsto sůl těsto modelování nápad vánoční Fimo původní levný dekorace nápad Vánoční strom dekorace Deco idea Deco původní Suspesion drát výrobní DIY dekorativní idea zavěšení na vánoční stromeček vánoční fimo sůl Těsto modelování kachna DIY nápad deco vánoční levný Originální vánoční dekorace nápad dělat sůl těsto vánoční výzdobou Originální dekorace nápad vánoční snadné DIY květiny

sněhová vločka DIY dekorace nápad vánoční soli těsta Fimo

Vánoční výzdoba snadné DIY nápad levný výrobní vánoční výzdoba Deco idea Deco originální vánoční strom Pooh šťourat

modelovací pasty sůl idea Nosné lano Vánoční strom výzdoba

Deco Vánoční hvězda levný nápad těsto Fimo vánoční sůl sůl Těsto modelování hvězda idea Vánoční výzdoba making heart Sněhulák červený klobouk dekorace jedle levný nápad odpružení Myšlenka modelování pot srdce svíčky dekorace, aby se vánoční Deco hlava jelena nápad modelování soli těsto vánoční zbarvení deco výrobu Modelování sůl těsto vánoční dekorace nápad šátek sněhulák čepice myšlenku pate-a-sůl-deco-originální-idea-Noel sůl těsto žlutá hvězda Deco myšlenku Vánoční deco idea modelování santa Původní myšlenka není drahý výzdoba deco vánoční levný nápad těsto modelování originální nápad zavěšení sůl Výroba ozdob nápadem sůl těsto modelování Deco sůl těsto vánoční nápad snadno levný původní DIY Vánoční dekorace sůl těsto modelování nápad výroba dekorativní předmět sůl těsto vánoční strom deco nápad objekty Fimo modelovací Vánoční Fimo Deco myšlenka jedle těsto vánoční dekorace sůl výrobu Romantické Vánoce deco původní výrobní srdce Originální vánoční dekorace nápad těsto santa výrobní Deco sůl dekorace sůl těsto nápad santa dekorace jedle hlava cenově DIY Deco nápad vánoční Fimo DIY Deco k výrobě solí těsta objektem


About the author

admin