Yule log dekorace: autentickou dezert

Christmas log dekorace nápad originální recept jídlo vánoční výzdoba

Všichni víme, že protokol Yulea a chuti čokoládová a chutné. Pro kulinářské tradice, vánoční jídlo vždy končí s ochutnávkou log vánoční.


Tato tradice je nejen léčit. Ve skutečnosti se jedná o pohanský zvyk, který vede pocházel ze středověku. Dnes je vánoční log je tradicí ve Francii, Belgii, Quebec, New Brunswick, Vietnamu a Libanonu, stejně jako v dalších frankofonních zemích. Podívejte se na naši galerii 49 nápadů Vánočka dekorace a náš malý přehled o jeho původu!

Vánoční dort zdobený mandlemi

Christmas log dekorace mandle původní nápad

Zvyk pálení při jídle předvečer, dřevěné log ovocných stromů nebo tvrdého dřeva, je staletí. Poté se rodina by shromáždit kolem krbu sdílet vánoční večeře zpěv. Protokol byl umístěn do komína a přinést (doslova i obrazně) na teplo a pohodlí. Byl to skutečný požehnání rituál log chránila dům a rodinu, která žila. Podle přesvědčení, že chráněná onemocnění, zlé duchy a přinést prosperitu.

Vánoční dort zdobený figurky cukru Vánoční výzdoba logu champignong originální nápad cukr

Ve své verzi kulinářské známe dnes, se objeví log Yule do 19. století. Jeho datum narození a jeho skutečný tvůrce není znám. Někteří věří, že toto je pravděpodobně pečivo učeň, který měl továrnu na čokoládu v Saint Germain des Prés v Paříži. Jiní cítí, že toto je pravděpodobně Lyon vynález. Dnes je log Yule se stal vánoční dezert pro všechny francouzštině. Led nebo pečivo, je vždy chutné a nabídky.

Vánočka zdobená sušeným ovocem a ořechy

Buche de noel dekorace originální nápad ořechy sušené ovoce

Tento dezert má různé názvy v závislosti na regionu a dialekt mluvený. V nářečí nosil jméno TREFEU odvozený od „tří požárů“, protože to bylo během tří dnů spálil. V Normandii, log Yule byl nazýván chuquet, zatímco v Bourguignon jeho jméno bylo Suche. A konečně, existují tisíce způsobů, jak volat, a jakmile k jídlu!

Dekorace s malinami a mátou

dekorace log vánoční čokoláda malina máta idea

Ve spodní části protokolu Yule byl janovský sušenky s máslem krém s kávou a čokoládou se poté zabalen. V současné době existuje mnoho protokoly, které nejsou za tepla, ale pečené ve formách a plněné sušeným ovocem, ořechy, mandlemi, smetanou, vanilky a mnoho dalších. Tradiční log Yule je v podstatě zdobí figurky (Santa, houby, elfové, jeleny, domy) z cukru nebo jiných non-jedlého materiálu, jako je plast. Tyto cukráři rozhodnout pro tenké, minimalistické dekor, dát větší hodnotu jejich pečivo dílo.

Malé hvězdy bílého cukrulog Deco cukrové vánoční hvězdy vánoční recept myšlence

Dekorace citron a pomeranč: veselý harmonie buche de Noel dekor citrón cukr recept nápad

HřibyDeco log vánoční výzdoba nápad miniaturní čokoláda cukr práškový cukr houba Panda cukr buche vánoční výzdoba idea panda čokoládových rohlík vánoční dekorace tradice

Houby a ořechybuche dekor vánoční strom dekorace idea idea

elegantní výzdobaChristmas log originální recept nápad dekorace

Houby a bylinyChristmas log dekorace čokoládové houby idea

Zastřené as jahodovou hublog vánoční dekorace nápad čokoláda jahody bílé houby

černá a bílá elegancelog vánoční dekorace nápad originální bílé černé čokolády

Maliny a jahody log vánoční dekorace nápad maliny jahody recept Vánoční dekorace nápad malina ovoce buche Buche de noel dekorace nápad čokoládové figurky buche vánoční dekorace ořechy sušené ovoce čokoláda idea

log vánoční dekorace nápad cukru šišky postavy

Christmas log dekorace nápad ořech čokoládový bonbón zdobené vánoční jídlo Christmas log dekorace nápad oříšky čokoládové vločky dekorace protokolu vánoční nápad oříšky původní čokoládové mandlové Christmas log dekorace nápad postavy Noel otec Deco idea Deco čokoládový bonbón válec buche de Noel log čokoládové vánoční deco Původní kamenná zlato dekorace log vánoční čokoláda oranžová hvězda idea Vánoční dekorace log malinový krém pistáciové oříšky nápady log vánoční dekorace nápad hub čokoládové hvězdy Vánoční dekorace nápad logu sušenky figurky sněhulák santa zdobí vánoční nápad log houba recept původní maliny zdobení idea pine apple přihrádka Christmas log pistácie log dekorace vánoční dekorace nápad čokoládu Vánoční cukr Deco figurky zásobník nápad log Vánoční dekorace jídlo buche de Noel hvězda vánoční recept nápad log vánoční strom nápad deco hvězda misku čokoláda máta malina dekorace nápad čokoládové vánoční výzdobě ozdobného nápad logu Originální dekorace sušené ovoce čokoláda idea dekorace ovoce log vánoční nápad rostlinných klementinky Deco idea buche de Noel ořechy originální nápad Deco vánoční jídlo čokoládový buche idea pere noel figurka Deco čokoládové vánoční list nápad buche de Noel Buche noël dekorace nápad sněhulák cukroví log vánoční čokoládové máty býčí dekor myšlenkuČokoláda vánoční poleno recept Deco vánoční jídlo nápadlog vánoční dekorace cukr figurky nápad sněhulákaVánoční dekorace nápad log jídlo receptDeco Vánoční Buche Pusinky nápad originální recept vánoční jídlobuche vánoční výzdoba malina máta čokoláda rohlík nápadem