Vyzdobit dýni na Halloween 30 nápadů – anews24.info

Vyzdobit dýni na Halloween 30 nápadů

vyzdobit dýni na Halloween nápadem Deco

Symbol dýně na Halloween keltského festivalu. Oslavovaný ve většině anglicky mluvících zemích, tento festival tak milované mladé i staré, přijel do Francie a začíná být přijímány více a více.


sochařství a vyzdobit dýni na Halloween není složité. Prostě mít ty správné nástroje. Pokud jste stále ještě není, nebo prostě nechtějí sáhnout vaše dýně, existuje mnoho způsobů, jak ozdobit bez kopání. Náš výběr vám pomůže najít nápady, jak se zdobí ji kopat, ale bez použití zasedání „carvingové“. Podívejte se na tuto galerii 30 inspirativních příkladů ...

Vyzdobit dýni na Halloween s lepenky klobouk

vyzdobit dýni na Halloween nápad legrační klobouk

Dýně je přítomen ve všech formách na Halloween party: výzdobě, při jídle ... Jedná se o velmi důležitou součástí, snadno manipulovat a chutné. Pokud jste se rozhodli jej vyprázdnit jazyce omytím. To musí být před zahájením zasedání v čistotě. Dále snížit víčko umístěte nůž (nebo pilou) do zhruba 90 stupňů. Opatrně odstraňte víčko a vyčistěte buničiny. Pak výpis může začít! Odstraňte veškerý obsah: Maso, vlákno, semen. Nic není cast - všechny použité při vaření: pražená dýňová semena jsou ideální jako aperitiv. S masem, můžete tak učinit vše: saláty, dezerty, polévky a další.

Idea snadné dělat a skvělý pro začátečníky

vyzdobit dýni na Halloween nápadem deco Dýně svíčky
Je důležité, že dýně je prázdný. Tímto způsobem bude hnijící proces bude pomalejší. Poté, co vyprázdnil dýni, můžete začít zdobení. Nejjednodušší způsob, jak je vzít si tužku čerpat požadované vzory. Pokud je to poprvé, je vhodné zvolit jednoduché a snadno vzor má být provedena. Existuje mnoho modelů na internetu.

zdobení svíček nápadem bez kopání dýněBílá dýně červené svíčky dekorace

Pokud nechcete kopat svůj dýně, existuje mnoho způsobů, jak ozdobit, aniž by prostřednictvím této relace. Podívejte se na ně:

bílá dýně zdobené nebyla úplná bez kopání, nápad, ruční práce v Heartland

dýně Halloween dekorace nápad

Dýně s legrační oči bílá dýně zdobení nápad listy halloween myšlenka původní výzdoby

Vyřezávané dýně elegantněhalloween dekorace dýně oranžové dýně vyřezávané idea

Dýně s zlé oči, nápad Lepší domovydýně dekorace svíčky idea

původní idea

halloween dekorace dýně oranžová ukazuje původní myšlenku

bílá dýně s malými otvoryBílá dýně dekorace na podzim podzimní listí svíčkadýně svíčka originální nápad dekoracevyzdobit dýni na Halloween nápad listy dýně zdobení nápad originální svíčkyIdea praxe CherylStyle.com dýně dekorace praktický nápad Deco halloween dýně vyřezávané dýně zuby idea Dýně ozdobné svíčky idea bílá dýně Dýně Deco idea Deco původní zahradní Dýně dekorace vykopané myšlenku dýně zubů vykopali Námět halloween dekorace uvnitř úsměvem oranžové dýně Halloween dekorace nápad Halloween dekorace nápad malý bílý talíř dýně dýně dekorace bílá nápad Deco Dýně svíčky nápady dýně oranžové list dekorace nápady Dýně dekorace nápadem Sesame Street znak bílá dýně zdobení nápad originální dekorace Původní myšlenka dýně svíčka výzdobě víla vyzdobit dýni na Halloween Originální Halloween dekorace nápad oranžová dýně vyzdobit dýni na Halloween vyzdobit dýni na Halloween dýně Halloween dekorace nápad brýle mrkev vyzdobit dýni na Halloween vyřezávané původní charakter halloween


Like this post? Please share to your friends: