Ta žena Halloween kostým 2017 – naše nejlepší nápady! – anews24.info

Ta žena Halloween kostým 2017 – naše nejlepší nápady!

Halloween kostým nápady 2017 žena-kostým strany října

31.října je den, že stále více a více lidí se těším na každý rok. Stal se populární jako první v USA, v Evropě je dnes v co nejvíce radovat.


Děti i dospělí se připravují v předstihu na velký den sázením na pěkné dekorace v duchu dovolenou. A toto datum se blíží, redakční ‚z Designmag připravil speciální fotografický složku pro vás Halloween kostýmované nápady ženou 2017. Seznamte se s našimi návrhy, tipy a návody a začněte nyní připravuje.

Halloween kostým 2017 kostým-make-up žena malování krev

Jste zváni na Halloween party, a nemáte opravdu vědět, jak se oblékat? Myslíte si žádné starosti!

Pomůžeme vám ve vašem výběru Halloween kostýmní ženy v roce 2017.

Zde najdete spoustu nápadů, ale především vám ukážeme, jak vytvořit svůj vlastní kostým. Budete možná to vědí, ale můžete vytvořit krásné oblečení pomocí spoustu jednoduchých materiálů, které nabízejí kolem sebe. Jako je toaletní papír, lepící pásky, barvy, atd

držel jsi své bílé lekce kabát chemie ve škole? To je doba opětovného využití zdravotní sestry nebo vědec hororu. Sledujte, co jste si nechali se ve spodní části skříně, někdy můžete najít poklady. Pravděpodobně jste zapomněli starý oblek, který můžete znovu použít. Takže i když nemáte moc času, nebojte se! Můžete vytvořit velkou Halloween kostým žena v roce 2017 v žádném okamžiku!

garde-červeno-scary-idee

Začněme s jednou z klasické dámy Halloween kostým 2017 kostým Ďábel je mezi favority.

Jaké jsou základní prvky pro kostýmu čerta?

Prvním krokem v kostýmu čerta je najít červené šaty nebo sukně barvu. -Li navíc, že ​​má černé vzory, je to ještě lepší! Pro složitější kostým, červený mys je důležité. A za to, jen najít červený hadr, který si můžete pověsit na zádech.

idee-převlek-ďábla rohy

Ne e ďábel bez rohy, ocas a vidle! Můžete si je v každém obchodě kostým nebo vyrobit sami, pokud chcete ušetřit peníze. U rohů, použijte čelenku, které můžete vložit lepenkové trojúhelníky. A na zbytek, za použití tkaniny, příze a další materiály, které vám pomohou získat požadované tvary.

Poslední údaj chybí k dokončení kostýmu čerta je make-up. Nenechte si ujít odhlašování náš článek o Halloween make-up žena.

cat-černo-idea Tuti

Dáváte přednost pohodlný a jednoduchý Halloween kostýmy žen 2017?

Kočka kostým je asi pro vás. Jednoduché na přípravu, roztomilé a sexy, mnoho žen dává přednost. Nejvíce zde důležité jsou oblečení a make-up.

Chcete-li začít, budete potřebovat černé oblečení. Můžete si vybrat styl, který vám vyhovuje: příležitostné nebo sexy. To by bylo nejlepší zvolit oblečení blízko k tělu, v koordinaci s boty nebo černé boty. Dva nejvíce charakteristické části černé kočky jsou uši a ocas. Za druhé, doporučujeme vám obnovit starý černé punčochy a naplňte ji s bavlnou. A konečně pověsit na správném místě. Chcete-li přidat dotek ženštější a sexy, vždy můžete přidat černou pásku na konci ocasu. Pokud si nechcete kupovat ucho pro kostýmu kočky, můžete je pomocí diadém, jako veš kostýmu čerta.

A konečně, pro líčení rozhodnout pro čistě černou. Spolehnout na dobře výrazné kontury, aniž by zapomenout na vousy a nos.

kostým goticko-idee-slavnost

Mezi oblíbené Halloweenský kostým, najdeme i zombie a duchové. A za to, doporučujeme opětovné použití zapomněli oblečení plánujete zbavit. Takže je můžete malovat a trhat je dle libosti. Vyvrtání děr touhy, přidáme falešnou krev nebo bláto a voila! Přemýšlejte rozcuchat vlasy na strašidelné vzhled. Ujistěte se, že používat stylingové přípravky pro potrestání. Pokud jde o barvu pleti, jasné pak to se stane bledší.

scary ghost-bílo-idee

Pokud v tomto roce jste se rozhodli oblékat jako duch, pak bílé oblečení bude dělat. Vsaďte na volné oblečení a bledou pletí.

make-up-reqliste-horror-Sněhurka

Realistický makeup se stala velmi módní. V této Halloween 2017, mnoho žen dává přednost oblékat jako oblíbené pohádkové postavy s několika strašidelnými důvodů: jizvy, krev a zranění.

paint-body-tygr-kostým

Zde je Halloween kostým nápad žena v roce 2017 velmi jednoduché. Tygr kostým je rozšířená pro svou jednoduchost provedení. A nejen! Je v top 5 oblíbené kostým žen za její sexy vzhled. Opět platí, že se musíme zaměřit na make-up, tygří uši, ocas a zdobení těla v odstínech oranžové, hnědé a černé lavičce.

čarodějnice kostým-make-idee

Čarodějnice kostým je také velmi vyhledávaná. Vhodné i pro dívky a ženy, existuje zásadní věc, kterou by bylo třeba je čarodějnice klobouk. Jakmile máš kopie použít svou fantazii. Mohl by to být zajímavé make-up nebo koupit si dlouhý nos čarodějnici v kostýmu obchodech? Přesvědčte se sami!

Jak vyrobit falešnou krev?

princezna panenka krví strašidelné

Jedním z nejdůležitějších prvků pro strašidelné Halloween kostým je krev. A za to, připravili jsme pro vás speciální recept:

Ve sklenici smíchejte med s červeným potravinářského barviva. V dalším smícháme žluté a modré barvivo dostat nazelenalou barvu. Nakonec přidejte jeden k druhému a vidět překvapivý výsledek! Nyní jste téměř připraven pro zombie kostýmu, duch, voodoo panenky nebo jiné strašidelné postavy.

kostým make-up-kostra-idea

Make-up je stejně důležitá jako Halloween kostýmu. Takže mějte sledovat naše fotky převlecích do 31. října těsně pod něj.

edward hand-silver-převlek

fashion-kostra-kostým make-up

Žena malefique-tutorial-idee

Idee-převlek-králičí uši

idee-převlek-scary-doll

idee-desguisement-black-swan

idee-desuisement-make-slavnost

králík-pink-scary-idee

doll-scary-make-idee

panenka voodoo-idee-převlek

prisonniere-idee-převlek, strašidelné

čarodějnice strašidelné-mystery-idee


Like this post? Please share to your friends: