Dekor v bílé a červené svatební 20 nápadů převzít vlastnictví – anews24.info

Dekor v bílé a červené svatební 20 nápadů převzít vlastnictví

deco bílé a červené svatební boty - trendy podpatky kontrastem

Svatební přístup? Jste zvolili svatební téma? Co si myslíte o dvoubarevném svatby, které vám připomene, lásky, čistoty a nový začátek?


V několika pasáží, které budou následovat budeme přitahovat váš pohled na našich myšlenek Deco červené a bílé svatební absolutně nesmíte nechat ujít.

Deco svatba bílý a červený do-it-yourself papír strop
Když si myslíte o lásce, co je první barva, která přijde na mysl? Red? Máte pravdu! Tato barva má obrovský vliv na naše emoce, naše vnímání a naše duševní a fyzické pohody. Při výběru barvy pro váš svatební téma, je to většinou ti, kteří vás budou reprezentovat a zanechat vzkaz pro vaše hosty.

deco bílé svatební šaty a červené ženatý-elegantní

Porozumět myšlenkou barvy je důležité. Když zjistíte, smysl a sílu barvy, můžete vytáhnout této strany, který vám pomůže lépe komunikovat svou zprávu a připojit se svými hosty. Červená je barva krve a ohně, je spojena s láskou, vášeň, touha, teplo, luxus, pohlaví, citlivost, romantika, radosti a síly.

Deco svatební bílé a červené tkaniny srdce-love

Červená je také odvážný, určuje, energický, silný, vzrušující. Červená reprezentuje fyzickou energii, luxus, vášeň a touhu. To symbolizuje akci, sebevědomí a odvahy. Je to intenzivní barva, která je plná emocí z vášnivé lásky a intenzivní hněv a násilí - zastupující oba Amor a ďábel. Jedná se o teplé barvy, silný a stimulující představuje nadšení a energii.

deco bílé svatební šaty a červené ženatý, tradice

V různých kulturách, červená má různé významy. V některých kulturách červená reprezentuje čistotu, radost a oslavy a je tradiční barva které nosí nevěsty. V Číně, například, bílá se vyhnout, protože to symbolizuje pohřeb.

Deco svatební bílé a červené polštář květiny-bílo-aliance

No, manželství je především o oslavu lásky, tak proč ne přidat vášeň tam a vytvořit dekorativní červené a bílé svatební? Snad proto, že červená je silná barvu a jestli si lidé myslí, že nezapadá do příležitosti, ale jsou špatně! Můžeme použít tuto barvu, takže jemný způsob, jak byste nikdy nenapadlo dělat tak krásný obřad a hostinu tak překvapující.

deco-svatební-bílo-červených tulipánů jarní sezóny

Nicméně, aby se to více harmonické, proč ne osladit červená s bílou? Bílá je nejúplnější a nejčistší barva, barva dokonalosti. Psychologický význam bílé je čistota, nevinnost a integritu. V psychologie barev, bílá je barva nového začátku. White otevírá cestu pro vytvoření vše, co mysl může otěhotnět.

deco-svatební-bílo-červené barvě čistá Symbol

Bílá obsahuje stejnou rovnováhu všech barev spektra, což představuje pozitivní i negativní aspekty všech barev. Její základní charakteristikou je rovnost, což znamená, nestrannosti, neutrality a nezávislosti.

deco bílé a červené svatební nápad deco elegantní bar

Při vytváření motivem svatby, nejdůležitější volbou je vzít v úvahu to, co nejlépe reprezentuje pár. Existuje několik způsobů, stejně jako volbou společný zájem, je oblíbené roční období, mazlíčka a samozřejmě umístění.

Deco-svatební-bílo-červeno-truhla-oslavu-Eastern-style plachta

Jedním ze způsobů, jak nejlépe vytváří jednoduchý, ale velmi harmonický téma je vybrat oblíbené barvy manželů ozdobit svůj speciální párty a vytvořit atmosféru, která odpovídá jejich manželský život.

Deco-svatební-bílo-červeno-truhla-oslavu-way

Select deco červené a bílé svatební není jedním z nejjednodušších úkolů. Je důležité sladit barvy nechodí do kýče. Mějte na paměti, že červená je dominantní barvu a malé bílé uklidnit všechny.

Deco-svatební-bílo-červeno-pozvání rafinované, elegantní pásky šperk

Co je to svatba bez pozvánky? Je pro vás vybrat pozvánku, která bude v souladu s vaší téma červené a bílé svatební. Dokonce si můžete udělat z nich podle svých vlastních rukou, pokud máte čas a chuť. Stačí si vybrat bílé nebo červené kartony a dekor, aby odpovídaly.

Výzva pro budoucí manželé si vzpomněl na lásku, která sjednocuje na bílé a červené svatební výzdobou

Deco-svatební-bílo-červených pozvání ženatý-or-trend

Pomocí metody quilling za vaše pozvání a ukazuje místa

Deco-svatební-bílo-červeno-pozvání-butterfly quilling

Quilling je válcování a tvarování úzkých papírových proužků vytvořit unikátní design. Během renesance, jeptišky a mniši se vrátit do zlatých papíru kousky a použít je k dekoraci náboženské předměty. Seznam materiálů, které budete potřebovat pro quilling zahrnuje papír, lepidlo a nástroj k válet papír, to je vše! Mnoho řemeslných obchody prodávají základní nástroje a balíčky proužky vícebarevné papíru. Jo, a nakonec, malý detail, který je nekupovat, ale bude také nutné, je dobré trpělivost. S trochou praxe, budete se více a více talentovaný a kreativní!

Elegantní zbrusu sedadla zdobené červenou stuhou - kaštanové na bílém pozadí pro bílé a červené svatební výzdobou

Deco-svatební-bílo-červeno-show-up lepenkové pásky diamond

Deco-svatební-bílo-červeno-květ, kytice, nevěsta růže-kontrast

Pokud jste ženatý a vybrat bílé šaty, můžete ji porovnat s krásnou kyticí rudých květů. Obecně platí, že Nejžádanější květy jsou červené růže, ale také můžete rozhodnout pro tulipány, amarylis a gerber, sasanky a mnoho dalších.

Deco-svatební-bílo-červených růží kytice, boutonnieres,

V souladu s kyticí, myslím, knoflíkových dírek, které zůstávají nezbytnou součástí obřadu. Stačí si jen vybrat ten správný květiny a zkrášlit bílou nebo červenou deco svatbu.

Deco-svatební-bílo-červeno-květ, kytice látkové pásky

Je důležité vybrat si její svatební kytici a především květiny, které jdou s ním. Všichni chceme, aby trvat až do házení kytice, aby host se srdcem přijmout. Z tohoto důvodu, to není vůbec špatný nápad, aby si vybral kytice z tkaniny nebo dokonce papír. To dává elegantní vzhled a měli byste mít žádný strach, že Propasti!

skleněné květináč idea naplněna červené koule Deco

Deco-svatební-bílo-červeno-námět-pot-ball-tulipány

Deco-svatební-bílo-červené Idea-table-roses-photo-frame

Zajímá vás, jak se připravit váš stůl baví bouches? Jídelní stůl? Není to příliš složité! Stačí si vybrat tabulku barev, která bude odpovídat vaší dekor téma svatba bílé a červené, pak zdobí dekor, který potřebujete. Nezapomeňte si nechat skříně své objekty zapomněli proměnit je dekor, který bude přizpůsobit svůj svatební atmosféru.

Deco-svatební-bílo-červený květ, váza-gerbera-table

Uniknout z klasických rudých růží, gerbera je květina pro vaše kytice a ideální pro váš domov. Je to květ synonymem s barvou. Dodává se v červené, bílé, žluté, oranžové, fialové a růžové, ale i dvoubarevný, s bílou a červenou. Je to květina, která vyjadřuje radost jednoduchý, ale jeho největší výhodou je, že je trvalá květina, která není rychle slábnout.

Deco-svatební-bílo-červeno-table-předkrm cukrové

Jestliže jste si nechali dítě ve vás, rozhodnout se pro bílé a červené svatební dekor s dvoubarevné cukroví těchto dvou barev! To přinese radost nejen pro děti, ale i dospělé. Jedná se o pěknou předkrm, že každý má rád.

Deco-svatební-bílo-červeno-idea-pate cukru dort

Deco-svatební-bílo-a-červeno-dort-podlahy-moritfs-elegantní

Co je to svatba bez dortu? V současné době je možné všechno, pokud jde o realizaci tohoto koláče. V myslích lidí, často svatební dorty mají být bílé. Symbolika připojen k bílé barvě činí vysvětlení tohoto poměrně jednoduchého porodu. Jak již bylo zmíněno výše, bílá vždy označen čistotu, a je snadné se dostat přes třešnička na dortu, který je bílý podklad. V současné době stále více a více ženatý mají moderní svatební dorty jsou koordinovány s barvou jejich svatební oblečení nebo po dohodě s jejich tématikou, i když to není bílý!

Deco-svatební-bílo-červeno-satén-original-ideaSvatební kytice mohou být také použity k expresi samotnými květinami. Růže reprezentují věčné lásky. Můžete opravdu přidat krásu a říkají hodně o sobě s kyticí. Vyberte si dobře květiny založené na bílé a červené svatební dekorace.

Deco-svatební-bílo-červeno-obloukovitě svatební oslava květiny-romantické

Všichni víme, že názory často slavnostní oblouky v amerických svatebních filmů, ale tento dekorativní prvek důležitý symbol má své počátky ve Velké Británii. To je velmi populární pro ty, kteří se rozhodnou pro civilní ceremonii nebo outdoor. Oblouk je symbolem života, ke kterému pár se založit rodinu. Obvykle oblouky jsou struktury, které mohou být vyrobeny z kovu, dřeva nebo květiny. To může zcela změnit náladu obřadu, což je vyvážení a nastavení, které může být zábavné a originální.

Deco-svatební-bílo-červené bicolor dress-krajka-elegance

Ah, svatební šaty! Všechny dívky sní o! Pro vaše téma deco bílého a červeného svatbu si můžete vybrat bílé šaty - klasické bílé a červené nebo šarlatově červená překvapit každého.

Deco-svatební-bílo-červeno-nevěsta šaty-princezna-cut

Toto krásné šaty na foto-cons princezna styl je měkký bílý a zdobeny červenými prvky a vzory. To jistě, aby převrhnout srdce svého budoucího manžela.

Deco-svatební-bílo-červeno-ženatý-ladies-čest

Pro vaše téma deco bílé a červené svatební můžete zůstat v klasickém rozhodly pro bílé svatební šaty, ale oblékání své družiček v červené barvě. Když jsou na vaší straně bílá efekt - bude zaručena red!

Deco-svatební-bílo-červeno-francouzská manikúra-květiny-platidlo

Manikúru je pro nevěstu velmi důležité. Existují různé ozdoby ongles.Vous může vždy rozhodnout pro francouzskou manikúru v bílém a ozdobené červenými vzory. Tyto nehty jsou velmi trendy a bude dobře kontrastují s bílé svatební šaty.

Deco-svatební-bílo-červeno-vlasy svatební květiny-bun-příslušenství

Účes je rozhodující pro nevěstu. To je to, co dokončí celý vzhled. Existuje několik typů účesů je potřeba vybrat podle svého typu obličeje, ale i podle vašeho oblečení. Pro otevřenou výstřihem a elegantní styl rozhodnout pro vysoké drdolu, který můžete ozdobit bílou nebo červenou příslušenství.

Deco-svatební-bílo-červeno-manžel oblek a kravatu, elegance

Nyní pro pány! Chcete-li být diskrétní a zároveň elegantní je lepší zastavit na bílém obleku a ozdobte s červenými doplňky. Tyto dvě barvy připomínají čistotu, velkolepost, ale i vášnivou lásku.

Deco-svatební-bílo-červeno-saténu dvoubarevné boty-man

Mužovy boty jsou elegantní doplněk, který zvýrazní každý z manželů. Pokud se rozhodnete pro dvoubarevné nebo vzorované boty, zvolit diskrétní oblek. Vyhnete se tak nepřeháním a obuv bude bez povšimnutí.

Deco-svatební-bílo-a-červeno-car-srdce-květiny klobouky

Jak se dostat kolem v průběhu svůj svatební den? Zde jsou některé nápady našeho deco bílé a červené svatební pro Váš vůz. Jednoduše zdobí nějaké květiny či balonů vložit nějaké doplňky, které připomínají téma vaší svatbě nebo lásku, která tě spojuje.

Deco bílé svatební, elegantní a diskrétní červené auto

Deco-svatební-bílo-červené květiny růžové perleti látkové-car

Dekorativní červené a bílé svatební balónky s malými srdíčka

Deco-svatební-bílo-červené Idea-balony-srdce-romantický trend
Jedním z trendů v svatby je to balóny! Samozřejmě, pokud jsou naplněné héliem, může být prakticky spojeny s oslavy narozenin pro děti, ale při správném použití, mohou se stát ozdobou pro oslavu lásky. Často se stává, že hosté házet okvětní lístky růží nebo rýže na konci obřadu, ale to je to, co vám nabízíme! Jako pár opustil obřad, tak proč ne uvolňovat desítky bílých a červených balónků? Tím se vytvoří romantickou atmosféru a můžete sledovat balóny stoupat k nebi.

Deco-svatební-bílo-červeno-idea-table-okvětní lístek růžová
Tyto okvětní lístky jsou tam ozdobit centrální alej, která vás zavede do obřadní oblouku. V obecném případě používáme okvětní lístky růží, ale můžete se rozhodnout pro jiné květiny také v souladu s tématem vaší svatbě a své touhy.

Deco-svatební-bílo-červeno-vymyslel dárků svatební překvapení

Přemýšleli jste o dárky pro své hosty? Když se snažíte rozhodnout, jaký dárek nabídnout svým hostům, jedna věc, kterou byste měli zvážit, je, že ji udrželi. Často většina dary jít do koše. Koneckonců, je to plýtvání penězi, pokud nabízejí natáčky, kteří jsou k ničemu. V těchto krabicích quilling pro sebe můžete vložit malé květináče s květinami v paměti, mini mýdel, med sklenic nebo domácí marmeládou, likér, sušenky a mnoho dalších.

deco-svatební-bílo-červeno-vymyslel-box-dárkové karty lesy
V současné době kromě dárky pro manžele je rozšířený nabídnout peníze. Tímto způsobem bude šťastný pár vybrat dárek, kterou potřebují. Nedošlo k úniku dárkové obálky, červenou dřevěnou krabičku, která má představu o jejich sbližování. Jedná se o velmi originální a praktický nápad.


Like this post? Please share to your friends: