Deco jul

Dekorativní DIY: lampa – velmi originální tričko

Dekorativní DIY lampa

projekty DIY dekor chalenges platí pro ty, kteří mají rádi dělat věci sám totéž. Co vás dnes učí je, jak lampu z košile.


Zajímavé, že? Za prvé budete potřebovat ramínka klip, který umožní košile, aby se nedotýkejte žárovky a také dát 3D efekt. Tento originální lampa DIY dekor je krásná dekorace, že téměř nic nestojí.

Dekorativní DIY - lampa - originální tričko Dekorativní DIY -cintre

Materiály, které budete potřebovat, jsou - dřevěné ramínko na kalhoty nebo závěs s kovovými sponami, dvě bambusové špízy, páskem balzy, X-Acto nůž, pravítko, tužka, cibule kit, žárovka bajka, horké lepidlo a nůžky na drát.

instrukce

1. 1. Použijte nůžky na drát, aby se odstranil klip závěs

2.Mesurez a snížit část balsové pásu je menší než je délka závěsu

3. Změřte a označte střed řezu balzového pásu a po měření průměru objímky. Nakreslit kruh o stejném průměru o balzového proužku užívání ochranné známky, které jste provedli jako střed kruhu.

4. Proveďte značku s perem na balsové pásu 4 cm směrem dovnitř nad a 1 cm dovnitř směrem dolů od obou konců. Zarovnat pravítko s ochrannými známkami a používat nůž vystřihnout trojúhelníky o stranách balzového pásu.

Zajímavý projekt deco udělat sami Projekt Deco DIY-

5. Je třeba zaokrouhlit strany s nožem. Srovnejte střed závěsu s středu balzového pásu a dělat značky, kde se body balzového pásu zarovnány s body balzového pásu.

6. Poté budete muset snížit na dvě bambusové špejle tak, aby měření 3cm a nakrájíme na malé čtverečky na zbytek kapely balzy. Zkuste špejle přilepením na závěsných děr. Vložte malé čtverečky na špízy.

Při tomto lampy dekor netrvá dlouho a je velmi snadné Deco původní DIY

7. Použijte nůž, aby malé otvory na známkách z balzového pásu. Protáhněte volný konec bambusových špejlí v otvorech umožňujících web balzového padat přesně na malé čtverečky.

8. dát lepidlo na náměstích a stiskněte pásky vrchol.

9. Pak dal trochu lepidla žalovat vysokou konec špejle a umístit tyto účely v v závěsných děr. Vložte žárovku do otvoru závěsu z balsy pásu. Nechte kabel jít za balzového pásu a zapojit ho do zásuvky.

10. Je to hotovo! Můžete si dát košili, svetr nebo šaty.

Originální a zajímavé, lampa, která vás bude stát nic Dekorativní obrázky DIY

Dekorativní nápad pro kutily Dekorativní DIY nápad

Lamp- košile, která upozorňuje Původní myšlenka DIY

To DIY lampa je jiný dekorační nápad všeho ostatního Původní myšlenka DIY lampy


About the author

admin