Deco jul

Pro výzdobu Vánoce – DIY věnců

Barevné vánoční věnec DIY

Již nápady na vánoční dekorace?

Pokud již máte představu o vánoční dekorace, ale hledáte nějaké detaily dokončit tyto nápady pro kutily věnce vám snad pomůže.


Je velmi snadné vytvořit atmosféru ve vaší domácnosti pro prázdniny. Pokud jste zvědaví, co si můžete přidat do svého domova, možná věnce jsou odpovědí.

Pro výzdobu Vánoce - snažit, aby sami originální girlandy

Vánoční dekorace barevné věnec DIY

Některé z těchto DIY věnců jsou vyrobeny s velmi malým úsilím a materiály papír, jehlou a nití bude stačit. Jiné vyžadují trochu víc, ale výsledek stojí za to. Koneckonců, investovat trpělivost a fantazie vám přinese radost pro nadcházející svátky. Pak byste girlandy viset, pozastavit nebo dát kolem stromu. Nejdůležitější věc, kterou je vaše odhodlání.

papírové koule věnec DIY červená a bílá

Vánoční dekorace věnec DIY

papírové girlandy

Začneme s řadou řetězců, které vyžadují jednoduché materiály pro vynikající výsledky. Pro vánoční věnec kuliček uvidíte na fotografiích budete potřebovat papír, lano a nůžky. Kulatý punč vám pomůže dělat si legraci body snadněji. Chcete-li se dozvědět, jak se připojit, podívejte se Kidspot.

Je to velmi snadné, aby se vánoční věnce, stačí trochu představivosti

Vánoční dekorace krásný věnec DIY

Můžete to udělat divy s proužky papíru. Inspirovaný průběhu sýra Zloděj tento věnec tkaného papírové koule je vyrobena z papíru, stuhy a provázku.

Jak O Orange můžete vidět podrobnosti dělat 3-D míčků, které vidíte na obrázcích dále.

Paper Snow Lahve mají své kouzlo. Ale nemusíte všechny řez ručně. Mini sedmikráska papír sníh láhev je navržena Evita The Green Butterfly. Silný papír, nitě a speciální punč sněhu lahve, to věnec je překvapující.

Sněhové lahví jdeme do krajky papírové girlandy. Náš další návrh pochází z Kjerstis přes Lykke Aby se okouzlit. Jak vidíte, bodec papír znovu použít, ale tentokrát změnit tradiční pojetí papírové girlandy.

Pozvat sníh doma s tímto krásným bílým věncem

Vánoční dekorace věnec DIY lahve

Girlandy inspirovaný přírodou

Proč nevyužít přírodu jako inspiraci? Pro hobby věnec budete muset žlázy malované s řemeslnou barvou. A samozřejmě trochu horké lepidlo a řetězec a voila. Můžete opustit tento věnec jako dekoraci v celém zimním období. Instrukce jsou na julep.

Další věnec můžete dělat s předměty, které najdete ve vaší zahradě je na věnec šišky. Šišky, korálky, barva a dokonce i pár věcí, a máte krásnou přírodní věnec. Děkuji ve dvou odstínech růžové pro myšlenku.

Nádherná a originální způsob, sedmikráska krajka papír

Vánoční dekorace DIY krajkový věnec

Naše další žádost věnec perly, třpytivé stuhy a hlavy kolíků. Nejlepší na tom je, že tento řetězec může být umístěn na věnec v zeleném, který umožní ještě více magické dekor. Podrobnější informace o Láska Maegan.

Věnce vyrobené řemeslné papírnictví

Naše poslední řada věnců je formován drobného papírenského zboží. Garland roztleskávačka je barevné a snadno vyrobitelné. Vše, co potřebujete, jsou Bambule, jehla a motouz. Kompletní lekci o Oh So Pretty

Nechte se inspirovat přírodou, aby se vaše vánoční věnce

Vánoční výzdoba DIY věnec žlázy

Příští věnec je vyroben zátok a zúžené jako proužky navlečených vlajky. Musíte polystyrenu koule, stuha, jehly, nitě a nůžky. Podívejte se Funkytime o tom, jak to udělat.

S výskytem dechového máty, twisted věnec z nás dělá chtějí jíst. Budete se divit, snadností takže to guirlande- to prostě trvá trochu šití a to je vše. Purl Bee byli s cílem zjistit, jak na to.

velmi originální charakter Garland

Vánoční dekorace jablka věnec DIY

Světla Christmas- se to dělá. Regalo se to dělá dobře. Dekor Noel- tady je kreativní. Světelný řetěz je vyroben DIY LED světla, protože se zahřívají mnohem méně. A to je velmi důležité, pokud dáme je na stuze kytice. Nedovolte, aby tento věnec na příliš dlouho, jak říkáme na DIY Studio.

Elegantní věnec, který může být umístěn také na jedle

Vánoční dekorace věnec DIY korálky

Budeme uzavřít s klenot mezi našimi girlandami. Garland zrcadlo a světlo aplikace bílá vyrábějí hliníkovou tyčí, věncem zrcadlo, a samozřejmě bílého světla. Vše o natáčení tohoto mistrovského najdete na Terapie bytu, který vysvětluje, jak to geniální myšlenka stává umělecká instalace na prázdniny.

Tento lehký řetězec je umělecký veledílo

Vánoční věnec DIY dekorativní hliníkové

LED dioda svítí, barevné stuhy a váš věnec je připraven Deco vánoční světla řetězec DIY

Deco Vánoční cukroví věnec DIY

Vánoční dekorace věnec DIY poms

Deco vánoční věnec kutilské vlajkyDeco Vánoční tvůrčí DIY


About the author

admin