Halloween kostým člověk 2017 – některé nápady pro zábavu noci – anews24.info

Halloween kostým člověk 2017 – některé nápady pro zábavu noci

Halloween kostým make-up man 2017-převlek-scary-idee

31.října je velký den pro mladé i staré. V tomto Halloweenu jsou stále více a více lidí, kteří hledají originální kostýmy být v duchu dovolenou.


A letos, máte na výběr mezi klasickým Halloween kostýmu obchodu a našel odpadky a strašidelné kostým nebo převlek, stejně jako původní, domácí. V každém případě budete mít dostatek času na přípravu. Tak se určitě přečíst a objevovat naše speciální článek věnován Halloween Man Suit 2017. Buďte kreativní a zapůsobit na své přátele s našimi originálními nápady.

Halloween kostým man 2017 upír-červeno-černo-mys

Začněme s klasickými kostýmů pro Halloween party. Dracula je románová postava známe z knih a filmů. Tento muž Halloween kostým 2017 upír konkrétnější vzhled je stejně snadno připravit doma.

Zamaskovat Dracula, budete potřebovat nějaké příslušenství, včetně:

 • červená a černá látka
 • falešné zuby pro zuby
 • bílou košili
 • černé kalhoty
 • pěna
 • make-up a bez umělého

Začněme s oblečením. Jak víme všechno charakter Dracula má na sobě bílou košili a černé kalhoty. Ale také můžete přidat černou vestu. Důležité je, aby třídu. A boty pro vás, rozhodnout pro klasické černé barvě.

Co je to Dracula mys bez? Přednostně červené a černé, můžete snadno vytvořit svůj vlastní tím, že koupí předivo této barvy a vytvoření pěny límec. A konečně zpět česat vlasy pro rozcuchané vzhled s styling mousse a vsadit na tmavém make-up až světle. Ale především, nezapomeňte na upíří zuby, které si můžete koupit v každém obchodě kostým.

idee-převlek-démon, ďábel

Pokračováním oblíbeného kostým muže a ženy: ďáblem. Když si myslíte, že ďábel je vždy odkazuje na červenou barvou. A navrhnout svůj převlek, budete muset některé základní prvky, včetně:

 • růžky
 • ocas
 • trojzubec
 • dobrý make-up

Za prvé, otevřít svůj šatník a podívejte se na červeném oblečení, ale také v černé barvě. Zde máte velký výběr oblečení. Takže použít svou fantazii. Poté přejděte na rohy. Ty mohou být snadno vyrobeny z papírových rohů připojených k jednoduchému čelenkou. Pro trojzubcem, zvažte použití lepenky připevněné na špejli nebo vyzvednout šablonu polystyren. Ocas lze snadno provést. Nejsnazší by bylo použít starou kravatu naplněný bavlny a upevnil s drátem. Další možností je použít lepivé.

Konečně, přemýšlet o make-up. Opět vsadit na make-up s výraznými obrysy červené a černé na bledé pleti. Najdete toaletní soupravy v maškarní obchodech nebo si půjčit od kamaráda.

kostým vlk-original-idea

Zvířata mohou být také velmi děsivé. Ale především, jsou spojeny s mužnost. Tak si vybrat Halloween kostým muže 2017 vlkodlaka. Opět platí, že není potřeba, aby vaše hlava. Vyjměte staré zapomenuté oblečení, které si můžete vyzkoušet a trhat trochu sem a tam. Čím více se nosí, tím lépe! Důležité je, že se v tmavých barvách - šedé a černé. Poté rozcuchat vlasy. Pokud jste blondýnka, nenechte si ujít barvit v tmavé barvě s použitím spreje.

Vzpomeňte si na falešné zuby špičáky!

A make-up? To je jeden z nejdůležitějších kroků vašeho oblečení vlkodlaka. Nos by měl být maskovány v černé barvě. Napodobit falešné tmavé kruhy kolem očí a úst. K tomu použijte tužku a hnědé oči.

Tip: aby vaše kostým ještě realističtější, ujistěte se, že dostat špinavé bláto!

prase-řezník-scary-idee

Tady je nápad velmi originální Halloween kostým muž v roce 2016. Dva přestrojení jedna je naprosto děsivé! Chcete-li si to uvědomit, budete potřebovat trochu více času na přípravu. To řezník prase je skutečný paradox, ale tak hrozné, že nemusíte jít bez povšimnutí. A jak toho dosáhnout? Jít na procházku v kostýmu obchodech koupit nějaké základy. Nezapomeňte nejdůležitější prvek: falešnou krev.

idee-řeznický nůž-halenka

A když už mluvíme o falešné krve, připravili jsme pro vás dům recept. Existuje mnoho receptů, ale dnes jsme se zastavili na tomto podílu snadno s vodou, zásadní věc!

Takže za to, aniž by falešné, je třeba:

 • kapalná glukóza
 • červené potravinářské barvivo
 • černá káva

Myšlenka je smíchat všechny tyto ingredience až do požadované barvě. Hladina glukózy dá konzistenci směsi, zatímco káva přidat texturu jako sražené krve.

převlek-idea-bandáž mumie

Čas na mumie. Aby se stala děsivá mumie, můžete si koupit Halloween kostým muže originální 2017 v obchodě nebo udělat jednu doma pomocí jednoduchého obvaz.

idee-převlek-ghost-bílá

A duch se podívat, stačí otevřít svůj šatník a dostat všechny své bílé šaty. Vsadit na volné oblečení, nejlépe. Pak člověk make-up je velmi důležité. Kůže by měla být světle nebo bílé. Rty také. Vyhnout se všechny druhy grimasy a voila!

idee-převlek, strašidelné hlava

Halloween kostým člověk 2017 nejpopulárnější je to přestrojení bezhlavý.

Samozřejmě, můžete si koupit ready obchod. Ale pokud chcete, aby vaše vlastní, přečtěte si náš návod:

V obleku, kterou budete potřebovat velkou bílou košili. Cílem je posílit svůj krk pomocí karton sešít uvnitř. Pak je třeba, aby se rámeček houbou a železný závěs. Pak formy jsou otvory pro oči v košili.

Na hlavě, můžete použít dýně držet v ruce nebo aby se papír hmota.

idea-zombie-blood-cross

V každém případě, jak můžete vidět, že možnosti jsou mnohé. Takže mějte při pohledu na naše obrázky a použít svou fantazii překvapit své okolí v tomto speciálním Halloween party v roce 2017.

převlek-scary-idee-recup

převlek-kostra-idea-hat

Freddy-movie-znak-scary

idee-klauna-černo-bílá

idee-převlek-Dracula-soiree

idea-deguisement-skeleton originál

idee-makeup-kostým-Sant

idee-zombie-nůž prádlo

šašek-kostým-zeleno-černé

Lékař-scary-blood-halenka

zombie-scary-SANF-halenka


Like this post? Please share to your friends: